Narty>Narty Atomic>Narty Atomic męskie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 13 produktów
Narty Atomic męskie

Narty męskie Atomic – sprzęt odpowiedni dla każdego narciarza

Narty męskie Atomic, najczęściej występujące, jako narty alpejskie cieszą się wieloletnim zaufaniem fanów zimowego szaleństwa. Nie tylko zawodowych sportowców ale i amatorów, hobbystów narciarstwa. Solidność wykonania sprawia, że narty dedykowane mężczyznom firmy Atomic są wybierane przez najlepszych.

Narty zjazdowe czyli najpopularniejsza linia nart męskich Atomic

Najpopularniejsze modele nart dedykowanych dla Panów marki Atomic, to narty Allround, które idealnie sprawdzają się na większości nartostrad. Odpowiednie dla narciarzy na różnym poziomie zaawansowania i doświadczenia. Narty zjazdowe są dedykowane dla praktycznie dla każdego, nie zależnie od stopnia zaawansowania. Poza męskimi, możemy znaleźć także narty damskie jak i narty dla dzieci. Narty męskie Atomic dzięki konstrukcji Triple Sidecut umożliwiają wykonywanie z łatwością zarówno delikatnych jak i ostrych skrętów. Zwiększoną przyczepność krawędzi nart zawdzięczamy technologii Titanium Stabilizer.

Męskie narty Atomic dla najbardziej zaawansowanych i wymagających narciarzy

Dla Panów lubiących rywalizację i bardziej doświadczonych w narciarstwie firma Atomic też ma coś w zanadrzu – męskie narty Atomic race. Narty race skierowane są do amatorów szybkiej jazdy. Ich konstrukcja umożliwia pewny zjazd nawet na mocno ubitych i twardych stokach. Jednak te narty męskie wymagają idealnej techniki i dobrej kondycji gdyż trzeba włożyć sporo energii w jazdę. Technologia Full Flex użyta w nartach męskich Atomic daje możliwość bezproblemowego przenoszenia siły oraz niezawodną kontrolę nad nartami. Dzięki zastosowaniu systemu Ultra Power Woodcore narty męskie Atomic są niesamowicie szybkie, a przy tym bardzo stabilne. Technologia Servotec bardzo pomaga w „sterowaniu” nartami.

Dodatkowe wyposażenie dla mężczyzn zapewniające odpowiednie bezpieczeństwo na stoku

Wybierając się na stok, warto także dobrać odpowiedni kask narciarski oraz właściwie dopasowane buty narciarskie. Jeżeli chodzi o kaski narciarskie męskie firma Atomic stawia na bezpieczeństwo i lekkość. Przykładem jest kask z serii revent który łączy ze sobą lekkości, wygodę i ochronę dzięki systemom AMID i Holo Core. Aby zachować równowagę i prędkość przydadzą także kijki. Kijki narciarskie Atomic są bardzo lekkie przez co ułatwiają i pomagają w jeździe.

Sprzęt Atomic dostępny w naszym sklepie narciarskim:

Narty damskie Atomic

Narty dziecięce i juniorskie Atomic

Buty narciarskie Atomic