Narty>Narty Volkl>Narty Volkl męskie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 23 produktów
Narty Volkl męskie

Narty Volkl męskie - bądź profesjonalny w swojej pasji

Narty męskie Volkl to sprzęt narciarski dla mężczyzn, którzy traktują zimowy sport w 100% fachowo i nie ma dla nich żadnych kompromisów. Jeśli zimowe szaleństwo ma być w pełnej klasie to wybór męskich nart Volkl jest absolutnie trafny. Niemiecka precyzja, bazująca na ponadczasowej tradycji. Wszystko to obudowane innowacyjnymi i zaawansowanymi technologiami w konstrukcji męskich narty Volkl daje prawdziwy majstersztyk narciarskiej pasji dla mężczyzny.

Co docenią mężczyźni, gdy poznają narty męskie Volkl?

Przede wszystkim nowoczesne technologie, które wyprzedzają znacząco nie jednego producenta sprzętu narciarskiego. Męskie narty Volkl to dla narciarza synonim najlepszej, ekskluzywnej marki. Podobnie jak w przypadku samochodów, to niemal luksusowe narty z przeznaczeniem na śnieżne szklaki. Jest się czym pochwalić: m.in. technologia UVO 3D - minimalizacja drgań przy szalonym slalomowym zjeździe czy konstrukcja 3D Glass, trójwymiarowa warstwa włókna szklanego zapewniająca idealną sztywność i sprężystość nart. Volkl to zdecydowanie niezwykłe narty dla wyjątkowych mężczyzn.

Narty męskie Volkl - trenuj i doskonal jazdę na sprzęcie godnym olimpijskich stoków

Narty Volkl to nauka i doskonalenie umiejętności na profesjonalnym sprzęcie, który daje się idealnie i bezpiecznie prowadzić. Stabilność, zwrotność, skrętność - to cechy, które Volkl w nartach męskich opanował niemal do perfekcji. Na te atuty zdecydowanie warto postawić. Przykładowo warte bliższego poznania męskie narty Volkl, wraz z parametrami technicznymi, to modele:

- narty Volkl męskie Racetiger, czyli narty typu race dla mężczyzn kochających szybkość

- narty Volkl męskie Deacon - linia nart typu allmountain, ale nie pozbawiona też sportowych cech ważnych dla każdego narciarza

- narty Volkl męskie RTM - seria nart Volkl najbardziej uniwersalnych, dla różnych warunków zjazdowych.

Wszystkich Panów szukających idealnego modelu nart Volkl, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu narciarskiego – bardzo chętnie doradzimy i podpowiemy, który model będzie najbardziej odpowiedni pod indywidualne oczekiwania. U nas znajdziesz również fantastyczne: narty zjazdowe, narty allround, kijki narciarskie, kaski narciarskie, gogle narciarskie, buty narciarskie oraz akcesoria do nart.