Buty narciarskie>Buty narciarskie Salomon

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar butów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Buty narciarskie Salomon

Buty narciarskie Salomon - postaw na jakość i wysokogatunkowe obuwie

Buty narciarskie Salomon to obuwie cieszące się bardzo pochlebnymi opiniami, marka butów o wysokiej jakości i rozbudowanej technologii. Poniżej postaramy się przybliżyć techniczną wyższość butów Salomon nad innymi markami. Buty narciarskie to bardzo ważna część garderoby narciarza. Odpowiadają zarówno za bezpieczeństwo, jak i komfort jazdy oraz wypracowanie właściwej pozycji początkujących pasjonatów narciarstwa, stąd bardzo ważne jest, jakie wybierzemy.

Świetne opinie narciarskich butów Salomon

Bardzo pochlebne opinie profesjonalistów i amatorów narciarstwa o butach Salomon to zasługa przede wszystkim połączenia optymalnego, anatomicznego kształtu obuwia, wysokiej jakości materiałów, a przy tym zachowanie technicznej doskonałości jazdy, jak np.: zapewnienie progresywnego flexu. To główne założenie producenta. Buty narciarskie Salomon każdorazowo dają równomiernie rozkładający się i zwiększający opór przy pochyleniu narciarza, nie załamują się w ów pozycji. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia jakości zjazdów narciarskich.

Każdy rodzaj, zarówno buty narciarskie Salomon damskie, męskie czy dziecięce i juniorskie to ekstrawagancja i najwyższa jakość. Odpowiednia ilość i regulacja zapięć, dopasowana, anatomiczna wkładka wewnętrzna, czy but wewnętrzny 3D, dobrej jakości skorupa, idealnie wyważony flex - to wszystko oferują narciarskie buty Salomon. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym istnieje także możliwość spersonalizowania tego obuwia narciarskiego. Technologia Salomon (Custom Shell 360) to skorupa, która może być wygrzewana w specjalnym piecu konwekcyjnym, co przyczynia się do formowania skorupy buta wedle anatomii narciarza. Jest to proces wykonywany przez specjalistów w profesjonalnym sklepie narciarskim. Buty Salomon dla bardziej zaawansowanych wyposażone są również w spersonalizowany, odwzorowujący anatomię stopy but wewnętrzny My Custom Fit 3D Pro, czy takie funkcjonalności jak m.in. Sensifit, czyli węższa, precyzyjna skorupa ze wzmocnieniem w strategicznych punktach czy ruchomość skorupy w tzw. technologii Motion Flex itp.

Jaki model butów Salomon wybrać dla początkujących i bardziej zaawansowanych narciarzy?

Buty narciarskie Salomon X pro czy X Max to doskonałe, uniwersalne egzemplarze dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych narciarzy w kategorii buty narciarskie typu allmountain. Oferują wszystko to co ważne, by odczuwać ciepło, komfort i jednocześnie technicznie doskonale szusować po stokach. Dodatkowo wizualnie buty Salomon narciarskie są "na medal". Buty Salomon X Pro , X Max to nade wszystko podniesiona rama podeszwy i lepsze otulenie stopy w górnej części buta Salomon i tzw. konstrukcja TwinFrame 2, gwarantująca większą elastyczność, lepsze odbicie i skuteczne przenoszenie energii na nartę. To również lekkość w zastosowanych materiałach oraz system precyzyjnego dopasowania skorupy "na gorąco".

Zobacz także:

Narty Salomon

Narty Salomon męskie

Narty Salomon damskie

Narty Salomon dziecięce

Kije narciarskie Salomon

Kaski narciarskie Salomon