Kije narciarskie>Kije narciarskie Atomic

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Kije narciarskie Atomic

Kije narciarskie Atomic to doskonałe uzupełnienie profesjonalnego sprzętu

Kije narciarskie Atomic wykonane z włókna węglowego - karbonowy sprzęt to niesamowita lekkość i ergonomiczny kształt w jednym. Wszystko to co ważne do szybkiej, wręcz dynamicznej jazdy. Dzięki temu, że kijki narciarskie Atomic posiadają aerodynamiczny kształt wraz ze stabilnym i wygodnym chwytem, umożliwiają one szybkie, acz bezpieczne szusowanie po stokach

Jakie kije narciarskie polecane są dla początkujących kobiet i mężczyzn?

Idealne dla kobiecych dłoni, dopasowane do żeńskiej ergonomii i i czynników ważnych z kobiecego punktu widzenia to nic innego jak kije narciarskie Atomic Cloud. Są to kije dla początkujących, wykonane z lekkiego stopu aluminium, o bardzo wygodnej rękojeści. Ów chwytacz wykonany jest z gumy o właściwościach odpornych na namoknięcie z uwagi na oddziaływanie śniegu, czy deszczu. Dodatkowo występują w kolorystyce szalenie modnej bieli z dodatkami elementów kontrastującej czerni. Z kolei dla mężczyzn kijki narciarskie Atomic to doskonała wytrzymałość materiału, odporna na rozciąganie czy mocne uderzenia. Gwarancja, iż nie ulegnie złamaniu. Materiał wykonania to lekki karbon bądź aluminium , a całość korpusu kijka – w zależności od modelu - może być prosta dla początkujących, bądź dla bardziej zaawansowanych sportowców - wygięta. Kijki narciarskie Atomic to również ergonomiczna rączka, dla męskich dłoni i talerzyki do bardzo dynamicznym zjazdów.

Jak dobrać długość kijków narciarskich? Kijki narciarskie Atomic 120 - najpopularniejszy model

Metodologia ustalenia długości kijów narciarskich jest prosta. Wystarczy wziąć do dłoni jakikolwiek prosty patyk analogicznie jak kije narciarskie atomic i jednocześnie przyjąć postawę wyprostowaną z kątem prostym pomiędzy ramieniem a przedramieniem rąk. Dokonujemy odpowiedniego pomiaru długości od podłogi po szczyt pięści zaciśniętej na ów patyku. Do tego pomiaru dodajemy 5 cm i wymiar, aby dokonać wyboru kijków narciarskich Atomic jest już gotowy. Popularne kije narciarskie Atomic 120 idealne są do wysokość narciarza ok 170-175 cm.

Sprawdź również inny sprzęt tego producenta:

Narty Atomic

Narty Atomic damskie

Narty Atomic męskie

Narty Atomic dziecięce

Buty narciarskie Atomic