Kije narciarskie>Kije narciarskie Leki

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Długość kijków:
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Kije narciarskie Leki

Przygoda pełna wrażeń z markowymi kijami narciarskimi LEKI

Kije narciarskie LEKI to sprzęt pochodzący od niemieckiego producenta, który także w asortymencie posiada inne akcesoria na zimowe i letnie aktywności ruchowe. Marka prowadzi asortyment dla osób pasjonujących się sportem na świeżym powietrzu. Przez co wspiera m.in. osoby uprawiające: nordic-walkerów, czy właśnie narciarzy. Kije narciarskie LEKI to popularny sprzęt pośród profesjonalistów. Te widywane są na wydarzeniach sportowych jak mistrzostwa m.in. slalom gigant, zjazdy po trasach carvingowych czy skitourowych. Niemieckiej jakości zaufały polscy oraz zagraniczni miłośnicy narciarstwa, w tym drużyny i kluby sportowe.

Kije narciarskie LEKI – zabierz je na zimowe szaleństwo w górach

Kije narciarskie LEKI cechuje bardzo wysoka jakość. Wykonywane są z superwytrzymałego i ultralekkiego aluminium w połączeniu z mieszanką dwóch gum, które tworzą wygodną rączkę umożliwiającą pewny chwyt. Przy uchwycie znajdują się również miękkie sznurki, dzięki którym narciarskie kije LEKI nie opuszczą niczyjego boku. Oprócz wyjątkowej specyfikacji wykonania, czyli zastosowania nowych technologii i nowatorskich rozwiązań - kije Leki charakteryzują się przyjemnymi motywami kolorystycznymi. To idealni kompani podczas zimowego szaleństwa na stokach. Są bardzo komfortowe, zapewniają bezpieczeństwo oraz przyjemne zjazdy, pozwalając utrzymać kontrolę. Służą przez wiele lat w świetnym stanie, są polecane i mają wyśmienite opinie użytkowników.

Damskie kije narciarskie LEKI– zachęcając do uprawiania narciarstwa wszystkich, bez wyjątków

Pośród kijów narciarskich LEKI znajdują się także oferty dla pań. Damskie Leki są krótsze i lżejsze. Zapewniają bezpieczeństwo, jednocześnie wyglądając wyjątkowo i bardzo kobieco. Motywy oraz kolory dostępne w zbiorze produktów dla kobiet, są bardziej rozbudowane, co umożliwia skompletowanie różnorodnych zestawów na zimę. Taką samą szeroką dostępnością cieszą się kije narciarskie LEKI juniorskie oraz dla dzieci. Kije tej niemieckiej marki występują w wielu rozmiarach, np. kije narciarskie leki 125, 115, 120 cm. Dodatkowo dziecięce kijki Leki są bardziej kolorowe, a także dużo lżejsze. Bezpieczeństwo na stoku jest najważniejsze, dlatego LEKI stawia na wytrzymałe materiały, których używanie łączy się z prostotą oraz niewielkim nakładem siły. Używanie kijów narciarskich LEKI przez najmłodszych wiąże się z dużą przyjemnością oraz pewnością chwytu oraz oparcia ciężkości ciała podczas np. odpychania się czy skręcania.

Zobacz także: kije narciarskie Rossignol, buty narciarskie Tecnica, buty narciarskie Dalbello, narty Rossignol