Kaski narciarskie>Kaski narciarskie Cebe

Kaski narciarskie Cebe

Kaski Cebe - oryginalny design i wysoka jakość

Kaski Cebe to charakterystyczny design i wzornictwo, którego nie sposób nie zauważyć na stoku. Przepiękna kolorystyka i forma. Kaski Cebe prezentują się profesjonalnie i wyjątkowo oryginalnie jednocześnie. Na dodatek wykonane są z udziałem najwyższych technologii i bardzo dobrych materiałów oraz tworzyw, np. lekka poliwęglanowa powłoka zewnętrzna. Kolorystyka więc przykuwa uwagę, a pozostałe technologiczne elementy zachęcają do śmiałego zakupu.

Postaw na technologię w parze z komfortem szusowania - czyli kaski Cebe

Kaski Cebe to wspomniana bardzo dobra i wypróbowana technologia. Wewnętrzna powłoka kasku to lekka pianka, która przeciwdziała wszelkim wstrząsom i daje komfortu jazdy. Właśnie ta lekką, acz wytrzymała jednocześnie powłoka zabezpiecza głowę przy upadkach i wstrząsach.Dodatkowa wyściółka kasku jest zdejmowalna i możliwa do czyszczenia, co jest z kolei niezmiernie funkcjonalne przy częstym użytkowaniu. Ponadto kaski Cebe charakteryzują się doskonałą wentylacją, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza podczas zimowych szaleństw na nartach. Jest to rezultat rozmieszczenia w kluczowych miejscach otworów wentylacyjnych oraz zastosowanie siateczkowej tekstury wyściółki kasku. Co jeszcze istotne w budowie kasku narciarskiego? Właściwa regulacja i dopasowanie do głowy narciarza czy snowboardzisty. Kaski Cebe w tym względzie posiadają system Fine Tuning Fit. System ze specjalną regulacją mieszczącą się z tyłu głowy, która zapewni sprawne i szybkie, np.: poluzowanie kasku.

Zobacz także w naszym sklepie narciarskim: buty narciarskie, kijki narciarskie, gogle narciarskie, akcesoria narciarskie