Gogle>Gogle Poc

Gogle Poc

Narciarskie i snowboardowe must have - Gogle POC

Gogle POC to idealny wybór na zaśnieżone czy pokryte igelitem stoki, zarówno dla fanów jednej, jak i dwóch desek. Markę POC założono w 2005 r. w Szwecji. Od początku swojego działania towarzyszy mniej i bardziej doświadczonym zawodnikom, podczas istotnych imprez sportowych - również odbywających się poza stokami. Producent jest popularną oraz ekskluzywną firmą, która doceniana jest również w kolarstwie, zwłaszcza górskim. Obecnie sportowcy używają najczęściej kombinezonów, kasków i gogli POC, a te dzięki zaufaniu pojedynczych jednostek jak i całych drużyn, miały okazję pokazywać się na finałach Mistrzostw Świata czy X-Games. Ze szwedzką marką niesie się wyjątkowo duże bezpieczeństwo, bo ja głosi motto producenta - dążymy do ochrony życia i zminimalizowania skutków wypadków wśród osób uprawiających sporty grawitacyjne.

Czym wyróżniają się Gogle POC?

Gogle POC narciarskie wyróżniają się przede wszystkim dzięki soczewkom najwyższej jakości, które ułożono pod kątem dającym nam szerokie pole widzenia. Każdy dostępny rodzaj cechuje się piankowymi i sylikonowymi elementami, które łatwo dopasowują się do każdej twarzy oraz m.in. czapki i powodują, że jest nam cieplej przez niewpadanie powietrza z żadnej strony. Są szczelne i dopasowane, dodatkowo lekkie oraz wyjątkowo intuicyjne. Wszystkie rodzaje, w tym gogle POC Retina, odporne są na zarysowania, mgłę oraz zaparowanie. Ponadto ta marka pozwala na wymianę soczewek w niektórych modelach w zależności od pogody czy preferencji, a do zestawów dodawane są wówczas dwie soczewki, dwa lustra (np. szare i fioletowe) i miękki pokrowiec.

Zobacz także: kaski narciarskie POC, narty, narty race, narty zjazdowenarty allround, buty narciarskie, kije narciarskie