Narty>Narty Rossignol>Narty Rossignol Hero

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Narty Rossignol Hero

Narty Rossignol Hero - efekt długoletniej tradycji i doświadczenia

Wybierając narty Rossignol Hero decydujemy się przede wszystkim na najwyższą jakość, najlepsze zastosowane materiały, innowacyjną technologię, oraz doświadczeniem producenta. Narty stworzone są w taki sposób, iż każdy odnajdzie ten idealny dla siebie model, zarówno dopasowany parametrami do indywidualnych możliwości, ale także preferencji narciarskich. Zdecydowanie warto postawić na sportową tradycję nart Rossignol Hero, które są efektem stuletniej tradycji francuskiego producenta - Rossignol. Dzięki tak dużemu doświadczeniu narty Rossignol Hero nieustannie są doskonalone i osiągnęły konstrukcyjnie wyśmienity poziom jakości.

Od modelu allmountain przez race'owy, slalomowy po gigantowy pazur - narty Rossignol Hero to szeroki wybór modeli

Wybór modelu nart zależy - jak już wspomniano powyżej - m.in. od preferencji narciarza i jego stopnia umiejętności radzenia sobie w rozmaitym terenie. Seria nart Rossignol hero zapewnia nam szeroki wybór modeli, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy stawia na zwinne skręty slalomowe, czy szybki szosowy zjazd, albo też jest na początku swojej narciarskiej drogi. Warto poznać, chociażby takie modele jak: Rossignol Hero Elite, Rossignol Hero St czy Rossignol Hero Jr i inne. W celu zapoznania się z charakterystyką poszczególnych modeli - zapraszamy do dalszych opisów technicznych Nart Rossignol, które znajdują się w naszym sklepie narciarskim.

Co cechuje narty Rossignol Hero?

W przypadku nart Rossignol Hero postawiono na wyższość - w zakresie zastosowanych materiałów - drewna topoli w rdzeniu narty, tytanolu czy włókna szklanego. Są to narty, które stworzone zostały do radzenia sobie w trudnych warunkach górskich, w głębokim śniegu, w świeżym śnieżnym puchu. Dzięki temu, Rossignol Hero nie tylko idealnie nadają się na wcześniej przygotowane stoki, ale też na trudniej ukształtowany teren. Pomimo różnorodnych warunków narty Rossignol Hero dają 100% satysfakcji z szusowania. Zapoznając się z modelami Rossignol Hero nie sposób pominąć, iż cechują się one specyficznym, opatentowanym przez markę ukształtowaniem profilu narty zwanym technologią Amptek. Ów technologia to precyzyjnie wygięte dzioby i piętki nart, w ściśle określonych punktach, w celu zapewnienia lepszej sterowności. Wybierając narty Rossignol Hero decydujemy się na sprzęt najwyższej jakości i technologicznie bardzo innowacyjny. Przygotowując się na szaleństwa na stoku, nie zapomnij także o odpowiednich butach narciarskich, kijkach do nart, czy kasku narciarskim i goglach.

Jeżeli interesuje Cię sprzęt tego producenta, to sprawdź również: narty damskie Rossignol, narty męskie Rossignol, narty dziecięce Rossignol, buty narciarskie Rossignol