Narty>Narty Atomic>Narty Atomic Vantage

Narty Atomic Vantage

Narty Atomic Vantage – profesjonalizm i precyzja wykonania

Narty Atomic Vantage to doskonała propozycja dla miłośników szusowania po stokach. Precyzyjnie wykonane deski to źródło komfortu podczas uprawiania jednego z najpopularniejszych sportów zimowych, jakim bez wątpienia jest narciarstwo. Atomic Vantage X 80 charakteryzują się między innymi niezwykle niską wagą, warstwą sztywnej tkanej siatki z włókien węglowych, czy technologią 3D Expo Profile, która odpowiada za zmniejszenie masy, przy jednoczesnej poprawie zwrotności i sztywności nart. Oczywiście, to tylko przykłady udogodnień, jakie zastosowano w deskach kultowej już marki Atomic. Jeżeli rozpoczynasz przygodę z freeridem, ten model z pewnością sprosta twoim oczekiwaniom.

Dotyczące nart Atomic Vantage opinie najlepiej dowodzą jakości desek, podobnie jak fakt, że ochoczo sięgają po nie także zawodowi narciarze. Decydując się na którykolwiek wariant pochodzący z serii Vantage zyskujesz szansę na skuteczne rozwijanie swojej pasji do zjazdów po ośnieżonych stokach i to w naprawdę komfortowych warunkach.

Atomic Vantage X72 – deski dla pań łączące dynamikę ze zwinnością

Atomic Vantage X72 to narty dla kobiet średniozaawansowanych i zaawansowanych w szusowaniu po śniegu. Dzięki połączeniu dynamiki ze zwinnością w stylu all-mountain sprawdzą się zarówno na przygotowanych trasach, jak i na stoku. Ta uniwersalność dowodzi, że ten model desek zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Narty Atomic Vantage – bez względu na to czy damskie czy męskie – odznaczają się doskonałym dostosowaniem do różnych warunków, co sprawia, że każdy narciarz z łatwością dobierze idealny dla siebie wariant. Rozpoczynając poszukiwania najlepszego sprzętu narciarskiego, uwadze nie powinny umknąć dostępne modele marki Atomic, która dokłada wszelkich starań, aby zjazdy odbywały się w optymalnych, ale i przede wszystkim bezpiecznych warunkach.

Zobacz także: Narty Atomic Damskie, Narty Atomic Juniorskie, Narty Atomic Męskie, Narty Slalomowe Atomic, Narty Atomic Redster