Lista produktów producenta: POC

POC - producent sprzętu narciarskiego najwyższej jakości


Marka POC to jeden z najlepszych producentów m.in. zimowego sprzętu sportowego. Firma bardzo dynamicznie się rozwija i od lat udostępnia produkty najwyższej jakości dedykowane pasjonatom m.in. sportów wyczynowych, sprawnościowych i wytrzymałościowych. Producent POC wyróżnia się na tle innych brandów tym, iż skupia się na konkretnych typach produktów, jak np. kaski narciarskie czy gogle, nieprzerwanie ulepszając je i doprowadzając do niemal perfekcji. To dlatego firmie POC zaufało tak wielu klientów, w tym amatorów i profesjonalistów, zajmujących się różnorodnymi sportami - od narciarstwa po kolarstwo. Wizją firmy jest wytworzenie m.in. akcesoriów sportowych, które podwyższą bezpieczeństwo i komfort w możliwie najwyższym stopniu, niezależnie od konkretnej dyscypliny. Z POC możesz otworzyć się na przygodę swoich marzeń. Lekkie i wygodne produkty najwyższej jakości czekają właśnie na Ciebie.


Marka specjalizująca się w ochronie oczu - POC


Wśród głównych sektorów marki POC, która pochodzi ze Szwecji oraz istnieje od 2005 r., znajdują się m.in. produkty określane, jako szeroko pojęta ochrona oczu. Po goglach narciarskich POC oraz dedykowanych okularach dla osób zafascynowanych sportem, możemy spodziewać się przede wszystkim, przejrzystości, klarowności, dopasowania do twarzy oraz niesamowitej szczelności. Stosowane przez POC nowoczesne szkła powodują, że oczy chronione są nie tylko przed szkodliwymi promieniami UV, ale także przed piachem; żwirem; kamieniami i innymi elementami, które mogą stanowić zagrożenie, a są nierozłączną częścią sportów wyczynowych, jak np. narciarstwo, motocross czy kolarstwo. Gogle wraz z okularami są dopasowane do twarzy dzięki m.in. zastosowaniu miękkiej pianki, która zatrzymuje nawet arktyczne powietrze z dala od oczu. Wracając do szkieł, dzisiejsza technologia powoduje, że te nie parują, a w rowkach nie zbiera się kurz. Różnorodne wkładki i używanie zamiennych szkieł to nie wszystko. Okulary oraz gogle POC obecnie najczęściej odporne są na zarysowania, a dzięki elastyczności szkiełek, przy upadkach nie tłuką się, co jest także kluczowe z punktu widzenia bezpieczeństwa i zdrowia. Dodatkowo pas czy zauszniki to dopracowane materiały, które w zależności od modelu, nie ześlizgują się nawet z kasków, a w kwestii gogli - przepuszczają powietrze, powodując, że czujemy się w nich nade wszystko komfortowo. Wszystkiego dopełnia fakt, że produkty POC są bardzo lekkie oraz funkcjonalne, a większość z nich możemy dostosować pod typ swojej twarzy, aby nosiło się je jeszcze wygodniej.


Misja firmy POC i znacznie na międzynarodowym rynku


Historia Firmy POC zaczęła się w 2005 r., a pierwsze produkty skupione były na narciarstwie i pochodnych dyscyplinach zimowych. Skandynawski klimat oraz nowoczesne technologie pozwoliły przedsiębiorstwu rozwinąć się w bardzo szybkim tempie, dostarczając fanom śniegu wysokiej jakości akcesoria narciarskie, które miały zapewniać jeszcze większe bezpieczeństwo na stoku. Z czasem koncepcja ta poszerzyła się. Do kuszących ofert dołączyły ubrania, nawet produkty dla kolaży, a sporą uwagę skupiono na ochronie oczu, uzyskiwaną dzięki wysokiej jakości goglom i okularom sportowym. To stało się główną misją producenta. Obrał on za cel stworzenie takich szkieł, ramek, pasów, nawet nosków, które będą możliwie najlepsze, najbardziej konkurencyjne i przyjazne miłośnikom sportu. Tak też się stało. Dzisiaj POC konkuruje z innymi, doskonale znanymi markami sportowymi z całego świata. Posiada zaopatrzenie odpowiednie dla fanów jazdy na różnorodnych sprzętach, od nart po hulajnogi elektryczne.


Sprawdź: Gogle narciarskie POC, Kaski narciarskie POC

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji