PRODUCENT

Subcategories

 • HEAD

  Narty Head

  Firma Head to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży sportowej. Została założona już w 1950 roku i od tamtego czasu produkuje wysokiej jakości sprzęt używany zarówno przez profesjonalistów podczas zawodów, jak i przez amatorów uprawiających rekreacyjną jazdę na stoku. Ten austriacki producent to wysokiej klasy specjalista w tworzeniu sprzętu, odzieży oraz akcesoriów potrzebnych, aby móc cieszyć się bez przeszkód zimowym szaleństwem. W naszym sklepie znajdą Państwo narty, buty oraz ubrania tej dobrze znanej wśród narciarzy firmy.

  Markę Head stworzył inżynier z Balitimore, dla którego ciągłe ulepszanie sprzętu sportowego stało się pasją oraz celem w życiu. Być może to właśnie dlatego producent ten oferuje narty o naprawdę świetnych specyfikacjach. W naszym asortymencie można z powodzeniem wybrać sprzęt tej marki przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i tych od dawna jeżdżących po stokach. Posiadamy różnorodne modele nart dopasowane do potrzeb narciarzy. W ofercie znajdują się uniwersalne narty Head typu All Mountain, a także modele do uprawiania freeride'u, czy narty race idealnie sprawdzające się przy jeździe na tyczkach.

 • SALOMON

  Narty Salomon

  Wiodący producenci nart co roku oferują rozmaite modele i trudno jest się dziwić, że później narciarze miewają problemy z wybraniem odpowiedniego sprzętu. Ważne jest, żeby zawsze decydować się na sprzęt najwyższej jakości, który posłuży nam kilka sezonów, a przy tym będzie dopasowany do naszego stylu jazdy. Takie warunki spełnić mogą między innymi narty Salomon. To sprzęt z najwyższej półki, który dodatkowo prezentuje się nietuzinkowo. Narty Salomon mają już renomę na rynku i zaakceptowane zostały przez wielu narciarzy. Oferują bowiem wysoką jakość jazdy, a przy tym są niezmiernie trwałe.

  Aby dokonać właściwej decyzji odnośnie wyboru nart, warto przede wszystkim przeanalizować różne kolekcje sprzętu oraz przyporządkować odpowiednie narty w zależności od ich przeznaczenia. Jeśli chodzi o narty Salomon, to sprawa ma się dokładnie tak samo. Zadanie to jednak nie jest niełatwe. Przy wyborze nart przede wszystkim należy prawidłowo ocenić swoje własne umiejętności, a następnie trzeba dopasować odpowiednie narty Salomon tak, aby były właściwe dla naszego wzrostu czy wagi. Dość istotnym pytaniem są tutaj także nasze ambicje odnośnie planowanej przez nas jazdy. Planując więc zakupy, musimy o tym wszystkim pamiętać.

 • TECNICA
 • ATOMIC
 • K2
 • LEKI
 • MARKER
 • ROSSIGNOL

  Narty Rossignol

  W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nart jednego z czołowych producentów światowych – marki Rossignol. Narty Rossignol to dla wielu miłośników białego szaleństwa prawdziwe „must have”, niezależnie od zmieniających się trendów. Francuska firma już od stu lat sukcesywnie buduje swoją pozycję na globalnym rynku produktów sportowych. W naszych katalogach nie mogło oczywiście zabraknąć tego sprzętu, który także w Polsce cieszy się dużym uznaniem wśród narciarzy – niezależnie od stopnia zaawansowania ich umiejętności. Marka Rossignol to najlepsze i zarazem sprawdzone, niezawodne rozwiązania techniczne i technologiczne. Narty wyróżniają się precyzją wykonania, lekkością i odpowiednią dynamiką.

  Osiągnięcie optymalnych wskaźników przy różnych technikach jazdy nie byłoby możliwe bez materiałów najwyższej jakości, z jakich produkowane są narty Rossignol. Niezależnie od tego, czy będą to narty do jazdy all mountain, jazdy slalomowej, mniej lub bardziej zaawansowanej techniczne, narty dla juniorów, czy seniorów – wszystkie charakteryzują się solidnością i precyzją wykonania, dlatego z pełnym przekonaniem możemy Państwu polecić nie tylko narty Rossignol z najnowszych kolekcji, ale również używane.

 • UVEX
 • VOLKL
 • BOLLE
 • FISCHER