PRODUCENT>HEAD

HEAD

Narty Head

Firma Head to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży sportowej. Została założona już w 1950 roku i od tamtego czasu produkuje wysokiej jakości sprzęt używany zarówno przez profesjonalistów podczas zawodów, jak i przez amatorów uprawiających rekreacyjną jazdę na stoku. Ten austriacki producent to wysokiej klasy specjalista w tworzeniu sprzętu, odzieży oraz akcesoriów potrzebnych, aby móc cieszyć się bez przeszkód zimowym szaleństwem. W naszym sklepie znajdą Państwo narty, buty oraz ubrania tej dobrze znanej wśród narciarzy firmy.

Markę Head stworzył inżynier z Balitimore, dla którego ciągłe ulepszanie sprzętu sportowego stało się pasją oraz celem w życiu. Być może to właśnie dlatego producent ten oferuje narty o naprawdę świetnych specyfikacjach. W naszym asortymencie można z powodzeniem wybrać sprzęt tej marki przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i tych od dawna jeżdżących po stokach. Posiadamy różnorodne modele nart dopasowane do potrzeb narciarzy. W ofercie znajdują się uniwersalne narty Head typu All Mountain, a także modele do uprawiania freeride'u, czy narty race idealnie sprawdzające się przy jeździe na tyczkach.

Subcategories

  • HEAD SUPERSHAPE

    Head Supershape

    Technologicznie zaawansowane narty Head Supershape są najbardziej uniwersalnym z oferowanych modeli Supershape. Są one bardzo wygodne i pozwalają na komfortową jazdę. Przede wszystkim zapewniają niezmiernie łatwe prowadzenie na dobrze przygotowanych trasach. Model Head Supershape chwalony jest przez wielu narciarzy. Narty uzbrojone są w specjalną technologię KERS, która to generuje dodatkową moc. Dodatkowo istotny jest również zestaw technologii ERA 3.0 S, a także super szybki tak zwany ślizg UHM C wraz ze specjalną strukturą Race.

    Niezmiernie ważnym elementem nart Head Supershape jest zwinna konstrukcja Worldcup Sandwich oraz konstrukcja Speed Rocker. Wszystkie te zaawansowane technologie zapewniają narciarzowi pełną kontrolę, chociażby nad pedałem przyspieszenia. Dlatego też wiele osób chętnie korzysta z tego typu rozwiązań. Narty Head Supershape chętnie są wybierane przez narciarzy, którzy posiadają średnio zaawansowane i zaawansowane umiejętności. Pozwalają na dynamiczną jazdę na uprzednio przygotowanych stokach.