Jesteś narciarzem który ceni sobie wysoki komfort na stoku? Masz szeroką stopę i większość butów na Ciebie nie pasuje? Meczą Cię ciągłe problemy z zakładaniem butów przez wysokie podbicie albo zmarznietą skorupę? Firma Head stworzyła serię butów która rozwiąże wszystkie Twoje problemy!

Buty narciarskie Head Advant Edge

Przedstawiamy Państwu buty Head Advant Edge. Buty dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy naszpikowane różnymi technologiami które bardzo ułatwiają funkcjonowanie na stoku i zapewniają niebywały komfort jazdy. Dostępne w różnych twardościach i kolorystykach, w stu procentach termoformowalne co jeszcze bardziej pozwoli nam dopasować każdego buta pod dane potrzeby narciarza.

Konstrukcja, która wymaga mniejszego nakładu energii

Sama konstrukcja tych butów została zrobiona tak, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza, łatwiejsza i wymagała mniej energii narciarza. Dzięki uzyskanej bardzo naturalnej pozycji w butach, centralnej i zrównoważonej otrzymaliśmy idealne przekazywanie energii z butów do nart. Hi top tech umieszczony w tych butach czyli przedłużenie przedniej części górnej cholewki spowodowało, że kładąc się na językach bardzo pewnie czujemy narty, a co za tym idzie? Dużo szybciej nabieramy odpowiednich nawyków narciarskich oraz indywidialnych umiejętności.

Easy Enter Designe

Advant Edge są wyposażone w technologię easy enter designe czyli jak sama nazwa wskazuje bardzo łatwo jesteśmy w stanie założyć te buty niezależnie od tego czy mamy wysokie podbicie czy buty przez długi czas spędziłyy w mroźnych warunkach. Materiał wykorzystany na podbicui jest bardziej miekki i elastyczny co ułatwia nam włożenie nogi do buta, ale także dzięki wydłużonej górnej cholewce o której była mowa w poprzednim akapicie podczas gdy zakładamy buty skorupa się nam bardzo ładnie otwiera przez co zakładanie jak i ściąganie butów jest teraz bardzo przyjemne.

100% Personalizacji

Jeśli chodzi o kwestię dopasowania mamy tutaj full opcję czyli dopasowanie zarówno samych bootków czyli buta wewnętrznego jak i skorupy. Technologie Perfect Fit i Form Fit w Headzie działają na prawdę dobrze, mogą wyeliminować wszelkie uciski, które czujemy po założeniu nowych butów i dopasowanie ich idealnie pod własne nogi. Materiał z którego wykonana jest skorupa jest bardzo plastyczny i można na nim zdziałać cuda. Proces dopasowania trwa ok. 30 minut i bardzo fajne jest w tym to, że jest jest on powtażalny czyli jeśli po jakimś czasie okaże sie, że coś jeszcze jest nie tak, to spokojnie można to poprawić na kolejnym dopasowaniu.

Advant Edge są wyposażone w 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, a dodatkowo górne klamry mają dodatkową dźwignię do zapinania ich niemalże bez użycia siły, dzięki czemu bardzo dobrze możemy dopiąć sobię całe skorupy.

Seria butów advant edge występuje w 5 twardościach: 75, 85, 95, 105 i 125. Każdy z tych modeli ma opcje zmiany twardości o 10 w dół. Dodatkowo buty są wyposażone w pojedynczy canting. Buty są wyposażone w podeszwy z systemem Grip Walk ułatwiających chodzenie czy podchodzenie pod stok. Specjalnie ścięte czubki podeszw powodują, że o wiele łatwiej wykonuje nam się ruch z pięt na palce i idzie się w nich na prawdę przyjemnie.

Niektóre z naszych produktów z serii Head Advant Edge: