Buty narciarskie to kluczowy osprzęt każdego miłośnika białego sportu, dlatego należy do zakupu podejść z pełnym profesjonalizmem. Od narciarskich butów zależy komfort jazdy, moc przyjemności, a także osiągi narciarskie. Każdorazowo zwracajmy uwagę na jakość zastosowanych materiałów, tworzywo wykonania i zastosowane technologie. Poniżej postaramy się przybliżyć główne cechy i właściwości bardzo dobrych jakościowo butów w oparciu o konkretne przykłady.

Kilka interesujących propozycji butów narciarskich na nadchodzący sezon 2020/2021. Sięgnij po produkty sprawdzone, topowe i najlepsze w rankingach

Head Vector 110 RS Black 2021 to buty dla zaawansowanych narciarzy, które cechuje cało sezonowość, dostosowanie do różnych warunków pogodowych oraz pełna personalizacja skorupy i buta wewnętrznego na gorąco. Buty head mają optymalny kąt nachylenia, regulowane klamry, całkowitą kompatybilność z podeszwą, co sprawia, że chodzenie jest nad łatwe i nieuciążliwe. Buty charakteryzuje też doskonała ocieplina, materiał lekki, wodoszczelny i zapewniający odpowiednią cyrkulacje powietrza, odprowadzanie wilgoci. Jakie jeszcze parametry prezentują buty Head Vector 110 RS 2021?

Właściwości:

• Konstrukcja Bi-Inj Frame

• Budowa ułatwiająca zakładanie

• Regulowany flex

• Pojedynczy Canting

• Wkładka regulująca nachylenie

• Opcjonalne podeszwy GRIP WALK

• 4 aluminiowe klamry mikroregulacją

• 1 regulowana zębatka.

• Niskoprofilowe klamry

• PerfectFit S

• Wkładka sportowa High Performance

• Rzep o szerokości 45mm

Kolejne znakomite buty topowej marki Head to head edge lyt 100 black/red 2021. Buty te są gwarantem precyzyjnej jazdy przy minimalnym wysiłku. Są w pełni formowalne, czyli personalizowane, aby anatomicznie dopasować się całkowicie do użytkownika. Dodatkowo mikroregulowane klamry spinające oraz system DuoFlex, który swoją wypracowaną budową buta amortyzuje nawet niewielkie nierówności dla pełnego komfortu jazdy.

Na drodze poszukiwania najlepszych butów narciarskich nie należy pominąć modelu: head nexo lyt 110 2021, Jest to konstrukcja SmartFrame, precyzyjne, 100% termiczne dopasowanie skorupy i buta wewnętrznego oraz efektywna izolacja z jednoczesnym, skutecznym odprowadzaniem wilgoci. Kopyto idealnie skrojone zapewnia równowagę miedzy kostką a przednią częścią stopy, doskonale obejmując całość. Te buty to doskonała równowaga: moc i kontrola na zakrętach jednocześnie.

I jeszcze jedna doskonała propozycja butów narciarskich dla najlepszych i wymagających

Dla znakomitych i profesjonalnych nart polecamy każdorazowo dobrać zawodowe buty narciarskie na bardzo wysokim poziomie. Są to Head vector 130 s rs black 2021 – model na ów nadchodzący sezon 2020/2021 z racingowymi parametrami oraz pełną customizacją, Konstrukcja buta opracowana dla łatwego jego ściągania. Zewnętrzna skorupa jest całkowicie formowalna wraz z personalizacją buta wewnętrznego w jedyne 10 minut. Jest to tzw. system Liquid Fit. Cechuje je również brak punktów ucisku i doskonałe, nisko profilowe klamry spinające Spinflex – podwójna siła dopięcia i żelowy język.