Buty narciarskie>BUTY NARCIARSKIE ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110 2018

Nowość Promocja!
Nowy Promocja Rabat - 55% ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110 2018 Zobacz większe Nowość Promocja!

BUTY NARCIARSKIE ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110 2018

749,00 zł brutto

-901,00 zł

1 650,00 zł


608,94 zł netto

8 Produktów

Nowy produkt

  • 26
  • 26,5
  • 27
  • 27,5
  • 28
  • 28,5
  • 29

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110

2017/2018

HERO WORLD CUP 110 to bardzo wydajne buty narciarskie z precyzyjnym zawodniczym kształtem stopy, przeznaczone dla doświadczonych sportowców. Nowa konstrukcja warstwowa z ultra cienką warstwą twardych materiałów na zewnętrznej części i skorupa o szerokości 100 mm sprawiają, że buty są precyzyjne i dobrze przenoszą energię.

Buty mają więcej przestrzeni w przedniej części stopy, wzmocnioną piętę, asymetryczny kształt części palcowej i formowany komin w obszarze kostki dla większej wygody, lepszego krążenia krwi i izolacji termicznej.

BUTY SĄ FABRYCZNIE NOWE, PIERWSZEGO GATUNKU

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Buty narciarskie

Buty narciarskie

Czy należysz do tych osób, które nie wyobrażają sobie relaksu bez chwil spędzonych na rozkoszowaniu się białym szaleństwem na stokach narciarskich? A może Twoja przygoda z nartami ma się dopiero rozpocząć, w związku z tym planujesz wyjazd w góry, naukę podstawowych technik zjazdu, a co za tym idzie – potrzebne Ci są niedrogie narty i co równie oczywiste – także inne akcesoria, takie jak obuwie (najlepiej – tanie buty narciarskie)? Dlaczego taki sprzęt powinien być zarówno jakościowy, jak i tani? Początkujący adepci tego sportu po prostu się uczą, a w związku z tym nie wiedzą też, jaki model butów będzie im odpowiadał najbardziej. Jeśli zastosujemy metodę prób i błędów, wydawanie zbyt wielu pieniędzy wydaje się bezcelowe. Dopiero po pewnym czasie będziemy wiedzieli jaki sprzęt jest w naszym guście.

Gwarantujemy, że nasz sklep internetowy zapewni Ci dostęp do sprzętu, którego potrzebujesz. Oprócz nart jest to m.in. obuwie narciarskie. Oferujemy tanie buty narciarskie, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych technicznie miłośników aktywności na górskich stokach. Dbamy nie tylko o to, aby nasza oferta była różnorodna, ale również aby nie brakowało w niej nowości rynkowych – buty narciarskie, które oferuje nasz sklep, wyróżniają się najwyższą jakością oraz różnorodnością, dlatego w naszych katalogach znajdziesz wiele modeli, z których z pewnością będziesz mógł wybrać optymalne dla siebie.

Więcej