Buty>BUTY NARCIARSKIE SALOMON X PRO 120 2018

Buty

Buty narciarskie

Czy należysz do tych osób, które nie wyobrażają sobie relaksu bez chwil spędzonych na rozkoszowaniu się białym szaleństwem na stokach narciarskich? A może Twoja przygoda z nartami ma się dopiero rozpocząć, w związku z tym planujesz wyjazd w góry, naukę podstawowych technik zjazdu, a co za tym idzie – potrzebne Ci są niedrogie narty i co równie oczywiste – także inne akcesoria, takie jak obuwie (najlepiej – tanie buty narciarskie)? Dlaczego taki sprzęt powinien być zarówno jakościowy, jak i tani? Początkujący adepci tego sportu po prostu się uczą, a w związku z tym nie wiedzą też, jaki model butów będzie im odpowiadał najbardziej. Jeśli zastosujemy metodę prób i błędów, wydawanie zbyt wielu pieniędzy wydaje się bezcelowe. Dopiero po pewnym czasie będziemy wiedzieli jaki sprzęt jest w naszym guście.

Gwarantujemy, że nasz sklep internetowy zapewni Ci dostęp do sprzętu, którego potrzebujesz. Oprócz nart jest to m.in. obuwie narciarskie. Oferujemy tanie buty narciarskie, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych technicznie miłośników aktywności na górskich stokach. Dbamy nie tylko o to, aby nasza oferta była różnorodna, ale również aby nie brakowało w niej nowości rynkowych – buty narciarskie, które oferuje nasz sklep, wyróżniają się najwyższą jakością oraz różnorodnością, dlatego w naszych katalogach znajdziesz wiele modeli, z których z pewnością będziesz mógł wybrać optymalne dla siebie.

Więcej
Promocja!
Promocja Rabat - 53% BUTY NARCIARSKIE SALOMON X PRO 120 2018 Zobacz większe Promocja!

BUTY NARCIARSKIE SALOMON X PRO 120 2018

849,00 zł brutto

-950,00 zł

1 799,00 zł


690,24 zł netto

3 Produktów

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

 • 26,5
 • 27

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


BUTY NARCIARSKIE SALOMON X PRO 120

BLACK / METALIC BLACK

MODEL 2017/2018

     

    

Przy masie poniżej 2 kg but X PRO 120 zapewnia doskonałe osiągi jezdne na wszystkich trasach. Konstrukcja skorupy Twinframe2 gwarantuje przenoszenie sił na krawędzie. But jest wyposażony w wyjątkową, lekką ramę podeszwy wykonaną z poliamidu.  
         


Technologie:

 • Custom Shell 360 outside fit 

Salomon opracował wyjątkową technologię pozwalającą na wysokie spersonalizowanie buta narciarskiego. 
360 Custom Shell to technologia, która umożliwia rozgrzanie skorupy do osiągnięcia przez nią plstyczności koniecznej do uformowania buta do stopy narciarza. Proces dopasowywania butów z systemem 360 Custom Shell przebiega następująco:

 1. Dobór odpowiedniego rozmiaru.
 2. Wygrzewanie skorupy buta w specjalnym piekarniku przez 10 min
 3. Założenie buta i zapięcie klamer, w tym czasie skorupa dostosowuje się do anatomii stopy użytkownika
 4. Schłodzenie skorupy buta

Dzięki tej technologii osiągamy komfort i dopasowanie jednocześnie. Takie rozwiązanie sprawia, że  mamy idealną kontrolę nad nartami i maksimum przyjemności z jazdy. Technologia Custom Shell  została stworzona dla czołowych zawodników teraz dostępna jest również w naszym sklepie.

 • TwinFrame 2
- Odpowiednia sztywność dla jeszcze lepszej kontroli i intensywności doznań; gwarantuje przenoszenie sił na krawędzie.
 • Skorupa

- Dolna część skorupy wykonana z poliuretanu – poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, że wykonane z niego skorupy doskonale „pracują” na śniegu, mają odpowiednią sztywność, są błyszczące, wytrzymałe, dynamiczne i odporne na zarysowania.

Górna część skorupy wykonana z poliuretanu – konstrukcja cholewki polegająca na zastosowaniu sztywniejszego materiału z tyłu i po bokach oraz miększego z przodu. Rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodę oraz precyzję dopasowania do kształtu łydki. Wykonane z poliuretanu skorupy są bardzo wytrzymałe, błyszczące, dynamiczne i odporne na zarysowania.

 • OVERSIZED PIVOT

– Zapewnia lepszy nacisk na nartę i dobre trzymanie krawędzi przy mniejszym nakładzie sił oraz odskonałe trzymanie stopy i świetne czucie terenu.

 • MY CUSTOM FIT 3D RACE

– Dwie warstwy termformowalnej pianki znajdujące się w okolicach kostki, pięty i śródstopia, na języku i w podeszwie. Pozwalają uzyskać wysoki komfort oraz zwiększoną wydajność. 

 • X-MAX TWIN FRAME TECHNOLOGY

– polega na połączeniu wysoce sztywnego materiału powłoki umieszczonej wzdłuż podeszwy do góry przez ponadgabarytowe osie, które w najwyższym stopniu gwarantują pełną kontrolę i przekaz siły.

 • REGULACJA

* Regulowany FLEX - buty posiadają dwa ustawienia flex`u sport oraz performance.


BUTY SĄ FABRYCZNIE NOWE, PIERWSZEGO GATUNKU

Gwarancja na zakupiony sprzęt
Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane