Wysyłka i zwroty

W przypadku zakupu nart, zwrot możliwy tylko jeśli klient nie wybrał opcji montażu wiązań!

1. Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych od daty jego złożenia, przy czym zamówienia złożone w soboty i niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

2. Klient ma prawo w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki zwrócić towar bez podania przyczyny. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwróci klientowi dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy od Sprzedawcy do klienta (nie dotyczy to dodatkowych kosztów wynikających z wyboru przez klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy dostępny przy danej transakcji), przy czym klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niej w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Klient. Firma Speed Focus Adam Pietraszko nie przyjmuje przesyłek „za pobraniem”.  Więcej informacji dotyczących prawa odstąpienia od umowy znajduje się w regulaminie Sklepu internetowego (r. V „Odstąpienie od umowy”), dostępnego pod adresem https://twoje-narty.pl/pl/content/3-regulamin.

3. Reklamacje należy składać na adres: Speed Focus Adam Pietraszko, ul. Białostocka 77, 42–202 Częstochowa. W przypadku uwzględnienia reklamacji Klientowi zostaną zwrócone pieniądze przelewem na podany wcześniej numer konta lub przekazem pocztowym na wskazany adres. Więcej informacji dotyczących procedury reklamacyjnej znajduje się w regulaminie Sklepu internetowego (r. VI „Niezgodność towaru z umową”), dostępnego pod adresem https://twoje-narty.pl/pl/content/3-regulamin.
 
4. Protokół reklamacyjny oraz odstąpienie od umowy do pobrania w formie pliku PDF.