O naszej firmie


Witamy na stronie naszego sklepu internetowego

Firma została założona w 2007 roku przez ludzi, którym całe życie towarzyszył sport. Obecnie jesteśmy jednym z największych sprzedawców detalicznych sprzętu narciarskiego w Polsce. Efektem długoletniego doświadczenia jest silna pozycja rynkowa. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę, zaspokajając tym samym zróżnicowane potrzeby naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych firm m.in.: Atomic, Salomon, Head, Volkl, Rossignol, Tecnica, Lange, Uvex, Leki i wiele innych.

W naszej firmie pracują specjaliści, którzy na bazie własnych doświadczeń oraz odbytych szkoleń pomogą w doborze odpowiednich nart, wygodnych butów narciarskich, kijów i akcesoriów.
Nasze priorytety to: wysoka jakość towaru, specjalistyczna obsługa Klienta, a przede wszystkim najlepsze  ceny w Polsce .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas złożenie zamówienie zamówienia zajmuje tylko kilka minut i można to robić przez całą dobę. Nasi specjaliści czuwają nad prawidłową realizacją zamówień, a w razie potrzeby odpowiedzą na pytanie i wyjaśnią każdą wątpliwość.
Zamówienia realizujemy błyskawicznie. Towar, który sprzedajemy znajduje się w magazynie i jest dostępny "od ręki".

Nasze produkty można również znaleźć na Allegro.

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa twoje-narty.pl