Gogle>GOGLE UVEX DOWNHILL 2000 S VLM

Nowość Nowy GOGLE UVEX DOWNHILL 2000 VLM Zobacz większe Nowość

GOGLE UVEX DOWNHILL 2000 S VLM

599,00 zł brutto


486,99 zł netto

Gogle narciarskie

Więcej szczegółów

1 Produkt

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • One size

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


GOGLE UVEX DOWNHILL 2000 S VLM

Kolor oprawek: czarny , variomatic (S1-S3)

Gogle na każdą pogodę z szybą fotochromatyczną zmieniającą przepuszczalność światła

 

Główne zalety:

- Podwójna szyba fotochromatyczna dopasowująca przepuszczalność światła do warunków aktualnie panujących. Można ją stosować zarówno przy bardzo złej pogodzie, jak również przy bardzo dużym nasłonecznieniu.

- Szyba wykonana w technologi sferycznej (wtryskowej) odznacza się 100% poprawnością optyczną, potwierdzoną wykonywanymi badaniami i testami w laboratorium UVEX'a w Niemczech.

- Zewnętrzna warstwa szyby wykonana w technice Supravision, która dodatkowo zabezpiecza ją przed zarysowaniem.

- Wewnętrzna szyba pokryta warstwą Anti-Fog w 100% zapobiegającą przeciw parowaniu nawet w złych warunkach atmosferycznych.

- Wentylowana oprawka poprawia komfort noszenia oraz dodatkowo  również zabezpiecza przed parowaniem.

- Wewnątrz szyby zastosowano filtry UV zapewniające 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC oraz dodatkowo promieniowaniem IR.

- Model wyposażony w welurowa piankę wyścielającą oprawki od wewnątrz oraz dodatkową membranę zatrzymująca śnieg na zewnątrz, które dodatkowo wpływają na komfort użytkowania.

- Dzięki nowoczesnemu kształtowi idealnie pasują do wszystkich kasków marki UVEX, minimalizując i wypełniając przestrzenie między goglami i kaskiem.

- Pasek gogli wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe, zapobiegające przemieszczaniu się gogli w trakcie używania z kaskiem.

Technologie:

Zaawansowana technologia lustrzanych szyb to Moda i funkcjonalność zarazem. Powłoka, składająca się z 18 warstw, to nie tylko modny wygląd, ale także całkowita ochrona przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promienie podczerwone są skutecznie odbijane i nie stwarzają zagrożenia dla oka. 

Bezkompromisowa ochrona oczu! Filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem. Ochrona przed promieniowaniem UV jest również zawarta w oprawkach.

Kompatybilne z Kaskiem. Specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem, co zapewnia komfort i ochronę. Podwójne, sferyczne szyby lustrzane wykonane metodą metodą wtryskową

Widoczność bez zniekształceń. Gwarantuje perfekcyjną widoczność bez zniekształceń, przy każdym kształcie oprawki, nawet tym najbardziej wygiętym. Wszystkie szyby wykonane są z najwyższej jakości Materiałów.

Unikalna technologia powłoki Uvex Supravision to ochrona przed zarysowaniami na zewnątrz i całkowita ochrona przed parowaniem wewnątrz.

To również 100% ochrony przed promieniowaniem UV.

---

Technologia szyb

Szkła Uvex są zaprojektowane, by spełniać największe wymagania sportów zimowych. Zdecentowane, pierwszej jakości szkła, zgodne z normą EN174 zapewniają wolny od zniekształceń obraz. Wykonane z ekstremalnie wytrzymałego polikarbonu, wytrzymują temperaturę do – 40 st. bez uszczerbku na ich wytrzymałości. Zewnętrzna strona szyby ma wysoką wytrzymałość na zarysowania, wewnętrzna zaś poprawia widoczność dzięki technologii Uvex Supravision®. Pochłaniacze promieni UV, zintegrowane w materiale filtrują promienie do 400 nm ze stuprocentową skutecznością. Rewolucyjna technologia Lasergold, która została skonstruowana wspólnie z Uniwersytetem Rurh z Bochum
oraz DSV (tj. Niemieckim Związkiem Narciarskim), zapewnia wysoki stopień kontrastu.---

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane