Narty>ATOMIC REDSTER G9 + X12 TL GW 2020

Obniżka! Rabat - 49% ATOMIC REDSTER G9 + X12 TL GW 2020 Zobacz większe

ATOMIC REDSTER G9 + X12 TL GW 2020

1 999,00 zł brutto

-1 900,00 zł

3 899,00 zł


1 625,20 zł netto

Kod producenta: AASS02059+

Kod EAN: 165cm - 0190694134805, 171cm - 0190694164185, 177cm - 0190694164178, 183cm - 0190694164161

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach - 1999 zł.

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ATOMIC REDSTER G9 + X12 TL GW

Atomic Redster G9: żadna trasa Cię nie pokona

Każdy doświadczony narciarz wie, że nic tak nie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy, jak dobre narty, do których można mieć 100% zaufanie. Tą zasadą kierowali się eksperci marki Atomic, projektujący model Redster G9. Prezentujemy deski, które łączą w sobie wyczynowe możliwości z wyjątkową stabilnością, dzięki czemu są idealnym wyborem dla doświadczonych narciarzy preferujących sportowy styl jazdy.

Jadą dokładnie tam, gdzie chcesz

Narty Atomic Redster G9 wykorzystują innowacyjną technologię Servotec (dosłownie: „wspomaganie kierowania”), która do tej pory była zarezerwowana dla zawodowców z Pucharu Świata. Gwarantuje ona doskonałe właściwości skrętne. Ten model szczególnie polecamy fanom długich, ostrych zakrętów. Poczuj się tak, jakbyś jechał w supergigancie.

Model Redster G9 posiada wstępnie naprężony rdzeń oraz wierzchnią warstwę elastomeru, dzięki czemu narty reagują na nawet najmniejszy nacisk. Sidewall biegnie klasycznie od dziobu aż do samego ogona (technologia Full Sidewall). Możesz mieć pewność, że deski pojadą w tym kierunku, który wybierzesz i to bez względu na prędkość oraz trudność trasy.

Atomic Redster G9 zapewniają maksymalną radość z jazdy. Wiernie oddają intencje narciarza, umożliwiają płynne przechodzenie między skrętami, ale też wybaczają delikatne błędy. To bardzo dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą nareszcie posmakować profesjonalnej jazdy – czy to rekreacyjnie, czy w trakcie rywalizacji.

Wybór na lata

Częsta wymiana nart jest sporym obciążeniem finansowym, dlatego zawsze lepiej zainwestować w model, który gwarantuje znakomitą odporność nawet na brutalny styl jazdy. Atomic Redster G9 zostały wykonane w technologii Power Woodcore, łączącej mocne drewno jesionowe z elastyczną i lekką topolą. Dzięki temu narty, pomimo bardzo wytrzymałej konstrukcji, zachowują niską masę.

Niesamowita stabilność

Narty Atomic Redster G9 wykorzystują technologię Titanium Powered, czyli podwójnej warstwy laminatu nad i pod drewnianym rdzeniem. Zapewnia to charakterystyczną tylko dla modeli wyczynowych stabilność oraz absorbcję drgań, jak również optymalny flex poprzeczny. Każda, nawet najtrudniejsza trasa, to naturalne środowisko dla tych desek.

Dla uzależnionych od adrenaliny

Atomic Redster G9 to model, którego nie mogą zbagatelizować narciarze szukający sprzętu do bardzo szybkiej jazdy na krawędzi. Dzięki technologii Active Camber deski zachowują się przewidywalnie i zapewniają pełne bezpieczeństwo nawet podczas ostrego krawędziowania.

Zawodowcy nie mogą się mylić

Narty Atomic Redster G9 są dostępne w dwóch długościach: 171/177/183 cm. Dłuższe deski spełniają kryteria Pucharu Świata, krótsze natomiast zostały dopuszczone do zawodów rangi FIS.

Bez względu na to, czy jesteś ekspertem od gigantu czy poszukiwaczem mocnych wrażeń na stoku, narty Atomic Redster G9 będą dla Ciebie idealnym wyborem. Kup ten fantastyczny model w atrakcyjnej cenie, a montaż i ustawienie wiązań dostaniesz od nas GRATIS.

PARAMETRY TECHNICZNE

 TEREN

 Przygotowane stoki

 UŻYTKOWNICY

Zaawansowani i Eksperci

 DŁUGOŚĆI

165 cm 171 cm 177 cm 183 cm

 TALIOWANIE [MM]

108/68/94.5 109/68/95.5 110/68/96.5 111/68/97.5

 PROMIEŃ SKRĘTU

16.8 m 17.6 m 18.4 m 19.4 m

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.