Narty>HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW 2023

Obniżka! Rabat - 36% HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW 2023 Zobacz większe

HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW 2023

1 799,00 zł brutto

-1 001,00 zł

2 800,00 zł


1 462,60 zł netto

Njniższa cena w ostatnich 30 dniach - 1899 zł.

Więcej szczegółów

4 Produktów

Nowy produkt

 • 143 cm
 • 148 cm
 • 153 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW

MODEL 2023

Head Super Joy: ciesz się prędkością, gdziekolwiek chcesz!
Head Super Joy to jeden z najwyższych modeli przeznaczonych dla zaawansowanych narciarek. Te deski, co zdradza już sama nazwa, dają mnóstwo radości i to w każdych warunkach. Możesz śmigać na nich po idealnie przygotowanym stoku, ale równie dobrze pozwolić sobie na wypad poza trasę. Decyzja należy do Ciebie, a te narty zawsze ją zaakceptują!


Stworzone z myślą o wymagających narciarkach
Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku sprzętu narciarskiego panował skrajny szowinizm. Owszem, pojawiały się modele typowo damskie, ale absolutnie nie zaspokajały one potrzeb doświadczonych narciarek. Dziś na szczęście jest inaczej.
Narty Head Super Joy są świetnym wyborem dla każdej narciarki, która osiągnęła już wysoki poziom techniczny i chce się dalej rozwijać. Te deski gwarantują silne wrażenia na stoku – należą do najszybszych damskich modeli na świecie, co jest zasługą m.in. ślizgu UHM C.  Dzięki All Ride Rocker możesz sama wybrać trasę, po której zamierzasz zjeżdżać. Narty świetnie poradzą sobie na świeżo wyratrakowanym stoku, ale nie będą protestować, gdy zabierzesz je w miękki śnieg. W każdych warunkach zapewnią Ci maksymalną przyczepność i stabilność.


Nie ma sensu się męczyć
Jako doświadczona narciarka dobrze wiesz, że nie ma sensu kupować desek korzystających z kosmicznych technologii, jeśli nie są one wystarczająco komfortowe. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: model Head Super Joy łączy w sobie wyczynowe możliwości z wygodą, jakiej oczekujesz.
To jedne z najlżejszych nart tej klasy na rynku. Jest to zasługa konstrukcji, w której wykorzystano ultralekki i niesamowicie wytrzymały grafen. Nareszcie pojawiły się deski, które gwarantują maksymalny komfort nawet podczas całodziennej jazdy na krawędzi.


ERA 3.0 S
Najnowsza generacja technologii Head została wprowadzona po to, aby udowodnić, że jest możliwe stworzenie wyczynowych nart praktycznie dla każdego. Nawet jeśli wciąż masz jakieś braki techniczne i zdarza Ci się popełniać błędy, te deski z pewnością  Ci je wybaczą. Wyróżniają się bardzo elastyczną konstrukcją i camberem specjalnie dopasowanym do potrzeb narciarek. Jazda na tych nartach jest czystą przyjemnością – nawet wtedy, gdy pokonujesz nierówności czy odcinki pokryte lodem. W każdych warunkach zachowasz pełną kontrolę.


Narty Head Super Joy to uniwersalny model o naprawdę wielkich możliwościach. Rekomendujemy je wszystkim zaawansowanym narciarkom szukającym sportowych wrażeń na stoku.


W naszym sklepie kupisz je w komplecie z wiązaniami Joy 11 GW, które są nie tylko bardzo lekkie, ale także kompatybilne z technologią GripWalk ułatwiającą chodzenie w butach narciarskich.

Właściwości :

 • Konstrukcja LYT Tech
 • Protectiv Frame Structure
 • Women's Camber
 • ERA 3.0
 • Super Light Weight Distribution
 • Koroyd carbon Construction
 • Structured UHM C base
 • Allride Rocker
 • Superlite Sandwich cap construction

KOBIECA BUDOWA NART

Sercem linii LIBRA i całej budowy nart kobiecych uczyniliśmy Graphene. Graphene jest pierwszym, dwuwymiarowym kryształem, zapewniającym wyjątkowe właściwości. Jest to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene to również najmocniejszy materiał, twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali, a wszystko to w materiale grubości jednego atomu. Graphene jest głównym filarem nowej kolekcji JOY, w której zaskakująca lekkość w połączeniu z perfekcyjnie zbalansowaną nartą to doskonała kombinacja zapewniająca pełną kontrolę w każdej sytuacji.

LEKKOŚĆ

WYKORZYSTANIE NAJNOWSZYCH, NAJLŻEJSZYCH I NAJMOCNIEJSZYCH MATERIAŁÓW

Od lat marka HEAD pozostaje liderem technologii narciarskich. Z duma przedstawiamy GRAPHENE - nieporównywalnie lekki i niewiarygodnie mocny materiał. Warstwy GRAPHENE, o grubości pojedyńczego atomu, powodują że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, GRAPHENE pozwala zaoszczędzić nawet do 350 gram.

BALANS

UNIKALNE ROZŁOŻENIE MASY

Dzięki GRAPHENE jesteśmy w stanie manipulować profilem geometrycznym i rozkładać masę w narcie w sposób w jaki nam odpowiada. W zależności od rodzaju narty, narciarza i przewidywanych warunków pogodowych, dopasowujemy wagę i elastyczność tak, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza. Narty jeszcze nigdy nie były tak idealnie wyważone i wydajne - w każdym modelu, w każdym rodzaju. W naszej najnowszej linii dla kobiet, dystrybucja wagi została podzielona na dwie kategorie: "na trasę" i "poza trasę".

KONTROLA

KOBIECY CAMBER I ERA 3.0

Dzięki zastosowaniu GRAPHENE, camber w nartach kobiecych ma niższy profil co ułatwia skręty i czyni jazdę na nartach jeszcze bardziej przyjemną. A ponieważ korzyści płynące z ERA 3.0 Rocker zostały dodatkowo wzmocnione, to nawet jazda na krawędziach przebiega bez wysiłkowo. Z GRAPHENE masz zawsze kontrolę - w każdej sytuacji, w każdych warunkach i podczas każdego skrętu.

TECHNOLOGIA ERA 3.0

ROCKER. ZROBIONY DOBRZE.

ERA 3.0

Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich , wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym.

HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem? Naprawimy go!”. Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo!

ALLRIDE ROCKER

ŁATWIEJSZE STEROWANIE ORAZ ZWIĘKSZONE UNOSZENIE W PUCHU

W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Narty HEAD z ERA 3.0 są dużo łatwiejsze podczas jazdy i zapewniają wyjątkowo wysokie osiągi w każdym terenie. Dzięki temu czynią każdego - poza zagorzałym racerem lub totalnym freeskierem, a to jest 80% narciarzy – lepszymi narciarzami.

Teraz każdy może jeździć na nartach. Lepiej.

TALIOWANIE 129/75/108
PROMIEŃ 12,2m / 163cm

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.