Narty>HEAD SUPERSHAPE E-TITAN + PROTECTOR PR 13 GW 2024

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 29% HEAD SUPERSHAPE E-TITAN + PROTECTOR PR 13 GW 2024 Zobacz większe Nowość

HEAD SUPERSHAPE E-TITAN + PROTECTOR PR 13 GW 2024

3 299,00 zł brutto

-1 351,00 zł

4 650,00 zł


2 682,11 zł netto

Nowe wiązania narciarskie Protector firmy Tyrolia zostały zaprojektowane tak, aby zredukować lub złagodzić częste i przede wszystkim poważne urazy w obszarze kolana i więzadeł krzyżowych spowodowane upadkami ze skrętem do tyłu.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach -3999 zł.

Więcej szczegółów

3 Produktów

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 163 cm
  • 170 cm
  • 177 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPERSHAPE E-TITAN + PROTECTOR PR 13 GW

MODEL 2024

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O NAJNOWSZYCH WIĄZANIACH PROTECTOR---------------------------------------------------------------------

NARTY SUPERSHAPE ZNAJĄ TYLKO JEDEN POZIOM PRĘDKOŚCI: SZYBKO!
NOWE MODELE SUPERSHAPE KONTYNUUJĄ LEGENDĘ CARVINGOWEJ INNOWACJI.
TO ZDETERMINOWANE NARTY DLA ZDETERMINOWANYCH NARCIARZY, KTÓRZY CHCĄ, ABY KAŻDY KOLEJNY SKRĘT BYŁ JESZCZE LEPSZY.

---

Head Supershape E-Titan: nuda na stoku? Wyskocz poza trasę!


Prezentujemy najnowszą generację nart Head Supershape E-Titan w efektownym, niebiesko-czarnym malowaniu i w zestawie z wiązaniami PRD 12 GW. Te bardzo chwalone deski są przeznaczone dla doświadczonych narciarzy, którzy lubią od czasu do czasu pobawić się w freeride i opuścić przygotowaną trasę. To co, sprawdzimy ich możliwości?

---

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CAP.


1 Warstwa zewnętrzna
2 Warstwa włókna szklanego
3 Warstwa titanal
4 Włókno szklane
5 Rdzeń drewniany
6 Graphene
7 Ściana boczna

8 Krawędź
9 Warstwa tłumiąca
10 Wzmocnione włókno szklane
11 Ślizg

---

DŁUGOŚĆ 156/163/170/177/184
WYMIARY 133/84/115 dla długości 170
PROMIEŃ 15,7 dla długości 170


---

JEDYNY NA ŚWIECIE SYSTEM ELEKTRONICZNEGO TŁUMIENIA WIBRACJI


EMC to wyjątkowy i jedyny na świecie elektroniczny system wbudowany w narty HEAD z serii Race i Performance,
redukujący negatywne wibracje podczas jazdy. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie na śniegu.

JAK TO DZIAŁA

Umieszczony z przodu i tyłu narty, Energy Management Circuit przekształca wytwarzaną energię kinetyczną w
energię elektryczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Dowiedz się więcej jak działa system EMC.

OBWÓD GRAPHENOWO-CARBONOWY

Energia elektryczna wytworzona przez płytę piezoelektryczną przechodzi przez wbudowany w konstrukcję narty obwód zamknięty składający się z rezystora i warstwy graphenowo-carbonowej.

HARMONIJNA JAZDA

System wykorzystuje energię elektryczną i redukuje negatywne wibracje harmonizując narty. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty i lepsze trzymanie na śniegu.

---


Szerokość ślizgu ma znaczenie


Narty Head Supershape E-Titan już na pierwszy rzut oka wydają się być dość szerokie (są najszersze z całej gamy modeli Supershape). To właśnie dzięki temu parametrowi tak dobrze radzą sobie w praktycznie każdych warunkach. Są więc doskonałym wyborem dla narciarzy szukających uniwersalnego modelu na różne okazje, lubiących poszaleć na idealnie przygotowanej trasie, jak i pozwalających sobie na okazjonalne eksplorowanie stoku za siatką bezpieczeństwa.


Doskonałe trzymanie


Head Supershape E-Titan to narty bardzo wysokiej klasy, o czym świadczy fakt, że ich konstrukcja została przygotowana ręcznie. Worldcup Sandwich Cap to połączenie drewnianego rdzenia, włókna szklanego oraz grafenu, który pozwolił znacząco obniżyć masę narty, jednocześnie zwiększając jej elastyczność i wytrzymałość. Wszystko to przełożyło się na niesamowitą stabilność. Krawędź trzyma jak szalona i to przy dowolnej prędkości.

SUPERSHAPE

Poczuj innowacje. Dzięki dodaniu materiału Graphene do nowych modeli z serii Supershape, odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie - precyzyjna inicjacja skrętu.

BEZWYSIŁKOWA MOC

Narty posiadają zupełnie nowa konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, byliśmy w stanie użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

BALANS

Graphene umieszczony w części środkowej narty pozwala na zmniejszenie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze krawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.

KONTROLA

Grubszy przód i tył narty umożliwił zaprojektowanie specyficznych konstrukcji dla czterech różnych dziobów. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do efektywnej krawędzi, narta jest stale w kontakcie z podłożem niezależnie od stopnia krawędziowania.

TALIOWANIE 133/84/115
PROMIEŃ SKRĘTU 15,7m / 170cm

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.