Narty>VOLKL RTM 78 + 4MOTION XL 10.0D 2017

Promocja Rabat - 58% VOLKL RTM 78 + 4MOTION XL 10.0D 2017 Zobacz większe

VOLKL RTM 78 + 4MOTION XL 10.0D 2017

1 099,00 zł brutto

-1 500,00 zł

2 599,00 zł


893,50 zł netto

Narty dla średnio zaawansowanych narciarzy.

Więcej szczegółów

2 Produktów

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 177 cm

Udostępnij ten produkt:


VOLKL RTM 78 + 4MOTION XL 10.0D

MODEL 2016/2017

Solidne narty dla doświadczonych narciarzy

Narty volkl rtm 78 polecane są szczególnie narciarzom, którzy osiągnęli stopień średniozaawansowany – potencjalnie, model ten może więc być interesujący dla sporej grupy klientów. Z naszych obserwacji, jako licencjonowanego sklepu marki Volkl, wynika, że rzeczywiście są to często wybierane narty. Na uwagę zasługuje m.in. model volkl rtm 78 + 4Motion XL 10. Są to narty wykonane w precyzyjny sposób, ze świetnych materiałów, co daje gwarancję niezawodności. Zwraca uwagę m.in. 78mm pod butem z profilem Tip Rocker, poszerzonymi wiązaniami 4Motion XL oraz Sidewallem w środkowej części narty. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala jeździć z większą dynamiką i zwrotnością.

Narty są jednocześnie mocne i sprężyste, co stabilizuje jazdę, daje pewność opanowania nart i większą przyjemność z samej jazdy. Narty volkl rtm 78, dzięki swoim właściwościom, uznawane są za uniwersalne i atrakcyjne dla wielu narciarzy, niezależnie od skali opanowania przez nich techniki, jak i od tego jaki styl jazdy preferują. Narty te są szczególne – od razu zwraca uwagę ich sprężystość – efekt taki udało się osiągnąć m.in. dzięki zastosowaniu stali w rdzeniu nart – ten drobny element zdecydowanie zwiększył sprężystość nart volkl rtm 78, zoptymalizował również dynamikę samej jazdy.

Dynamika, zwrotność i komfort jazdy – narty volkl rtm 78

Narty volkl rtm 78 są cenione przez wielu narciarzy m.in. dlatego, że sprawdzają się na trasach tak, jak narty produkowane z myślą o jeździe w stylu free. Konstrukcja narty (profil Rocker) ułatwia m.in. wykonywanie skrętów, zwiększa również stabilność manewrów przy większych prędkościach. Wykonywanie manewru skrętu jest ułatwione również dzięki odpowiedniemu wygięciu dziobu oraz piętki narty, narty krawędziowane są pod coraz większym kątem – w miarę wzrostu prędkości jazdy. Narty volkl rtm 78 osiągają dzięki temu zabiegowi technicznemu znaczny stopień stabilności, a to umożliwia energiczną i bezpieczną jazdę.

Na uwagę zasługuje także technologia dual woodcore spezial, która polega na umieszczeniu dwóch odseparowanych względem siebie drewnianych rdzeni, które połączone są warstwą titanalu. Znajdują się one w środkowej części narty volkl rtm 78 i jak nietrudno się domyślić sprawdzają się świetnie w usztywnianiu narty podczas jazdy na skręcie, zwiększając siłę trzymania krawędzi. Wszystkie te zabiegi wdrożono w celu wyprodukowania nowoczesnych nart dających radość z nieskrępowanej i bezpiecznej jazdy, której mogą zażywać nie tylko narciarze, którzy opanowali jazdę w stopniu zaawansowanym.

Bardzo uniwersalna narta, złoty środek dla wielu narciarzy. TALIOWANIE126 - 78 - 106
DŁUGOŚĆ156 cm163 cm170 cm177 cm
PROMIEŃ13,0 m14,5 m16,0 m17,1 m

TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

POWERED BY STEEL

Warstwa stali w rdzeniu narty. Dodaje narcie sprężystość. Zapewnia maksymalną dynamikę jazdy.

DUAL WOODCORE SPEZIAL

Dwa odseparowane od siebie drewniane rdzenie połączone warstwą titanalu, umieszczone w centralnej części narty, usztywniają ją w skręcie, wielokrotnie zwiększając siłę trzymania krawędzi. 

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!

SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!

LINK!

Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność,
że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z 
OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz 
posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO 
DYSTRYBUTORA

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane