Narty>ATOMIC REDSTER X7 + XT 12 2018

Promocja!
Promocja Rabat - 50% ATOMIC REDSTER X7 + XT 12 2018 Zobacz większe Promocja!

ATOMIC REDSTER X7 + XT 12 2018

1 449,00 zł brutto

-1 450,00 zł

2 899,00 zł


1 178,05 zł netto

4 Produktów

Nowy produkt

  • 163 cm
  • 175 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ATOMIC REDSTER X7 + XT 12

MODEL 2017/2018

Atomic Redster X7: narty, które dopasują się do Twojego stylu jazdy


Wielu zaawansowanych narciarzy prędzej czy później będzie mieć klasyczny dylemat: iść w kierunku nart wyczynowych, czy może zdecydować się na coś bardziej komfortowego? Dzięki firmie Atomic nie musisz już wybierać. Model Redster X7 to propozycja dla narciarzy o wysokich umiejętnościach, preferujących agresywny styl jazdy, ale jednocześnie lubiących czuć się bardzo stabilnie zarówno w krótkich, jak i dłuższych skrętach.

To Ty wyznaczasz styl zjazdu
Narty Atomic Redster X7 wykorzystują technologię Multi Radius Sidecut, która jest charakterystycznym elementem wszystkich desek serii Redster X. Dzięki specyficznemu taliowaniu narta oferuje tzw. progresywny promień skrętu. Można więc używać jej zarówno do dynamicznych, krótkich skrętów slalomowych, jak i długich, efektownych i wymagających łuków gigantowych. To złoty środek, którego szuka tak wielu doświadczonych narciarzy.

Niezwykła precyzja prowadzenia
Atomic Redster X7 to naturalny wybór dla narciarza o wysokich umiejętnościach technicznych, który często jeździ na krawędzi i chce czuć się w 100% bezpiecznie. Te deski gwarantują Ci pełne posłuszeństwo. Posiadają drewniany rdzeń wzmocniony dwiema warstwami tytanu, który odpowiada za optymalny flex poprzeczny i zapewnia znakomitą stabilność w skrętach i podczas jazdy na wprost. Skuteczna absorpcja drgań umożliwia komfortowe pokonywanie nawet oblodzonych czy nierównych stoków.


Pod wiązaniami producent umieścił płytę Active Flex Interface. W praktyce powoduje ona wyższe wpięcie buta, co z kolei przekłada się na jeszcze większą precyzję manewrowania i więcej frajdy podczas dynamicznego krawędziowania.

Narty na lata
Redster X7 od Atomica to model, który śmiało możemy polecić narciarzom ceniącym sobie bardzo wysoką jakość wykonania. Zmiana desek co 1-2 sezony jest mało ekonomiczna, dlatego jeśli lubisz agresywny styl jazdy i nie odpuszczasz swoim nartom, zainwestuj właśnie w ten model.


Redster X7 mają rdzeń wykonany z lekkiego drewna topolowego i bardzo wytrzymałego drewna jesionowego. To gwarantuje optymalny stosunek masy własnej do odporności na brutalne traktowanie. Dodatkowo powierzchnia  nart została wykończona NANO TPU, dzięki czemu jest mniej podatna na ścieranie i zarysowania. Te deski zostaną z Tobą na długo.


Narty Atomic Redster X7 prezentują się bardzo efektownie, co jest zasługą nowego, granatowo-zielonego wzoru. To model unisex, dostępny w czterech długościach: 156 cm, 163 cm, 168 cm, 175 cm


Jeśli więc szukasz uniwersalnych nart do całodziennej jazdy po przygotowanym stoku, masz bardzo wysokie umiejętności, lubisz ryzykować, ale jednocześnie cenisz sobie wysoki komfort i precyzję prowadzenia, to Redster X7 będą dla Ciebie idealnym wyborem.


W naszym sklepie kupisz je w komplecie z wiązaniami FT 12 GW z innowacyjnym systemem GripWalk, ułatwiającym chodzenie w butach narciarskich.

TECHNOLOGIE

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane