Narty>ATOMIC CLOUD 11 + MERCURY 11 2018

Promocja! Promocja Rabat - 42% ATOMIC CLOUD 11 + MERCURY 11 2018 Zobacz większe Promocja!

ATOMIC CLOUD 11 + MERCURY 11 2018

1 399,00 zł brutto

-1 000,00 zł

2 399,00 zł


1 137,40 zł netto

6 Produktów

Nowy produkt

  • 147 cm
  • 154 cm
  • 161 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ATOMIC CLOUD 11 + MERCURY 11

MODEL 2017/2018

 

 

Atomic Cloud 11: pierwszy wybór zaawansowanych narciarek

Prezentujemy narty Atomic Cloud 11: jeden z najpopularniejszych modeli wśród damskiej części narciarskiej społeczności. Te deski wyróżniają się nie tylko bardzo efektownym wyglądem. Zostały zaprojektowane z myślą o wymagających narciarkach, które już osiągnęły bardzo wysoki poziom techniczny, ale wciąż chcą doskonalić swoje umiejętności.
Świetna propozycja dla fanek giganta

Narty Atomic Cloud 11 idealnie nadają się do wykonywania długich, efektownych skrętów, zwłaszcza na krawędzi. Ich konstrukcja gwarantuje świetną stabilność i pełne bezpieczeństwo, co ma duże znaczenie na zatłoczonych stokach. W tych deskach znajdziemy technologie rodem z modeli wyczynowych, w tym innowacyjny system Atomic Servotec Light.
Servotec, czyli „wspomaganie prowadzenia”, umożliwia utrzymanie kontroli nad nartami w dosłownie każdej sytuacji. Deski zachowują się bardzo przewidywalnie, natychmiast reagują na polecenia narciarki i w 100% oddają jej intencje.
Rdzeń Light Woodcore

Innowacyjna technologia rdzenia, do którego budowy użyto drewna topolowego i tytanowej wkładki, ma bezpośrednie przełożenie na stabilność i wytrzymałość nart. Jazda na tych deskach jest czystą przyjemnością, bez względu na to, czy stok jest idealnie przygotowany, czy może pojawiły się już na nim muldy i lodowe odcinki.
Jednocześnie narty zachowują bardzo niską masę własną – w wariancie 161 cm ważą zaledwie 2502 g. Są zatem doskonałym wyborem dla filigranowych narciarek, które nie chcą się siłować z nartą i oczekują maksymalnego komfortu nawet podczas całodziennej jazdy.
Full Sidewall

To kolejna technologia, którą firma Atomic stosuje w topowych modelach swoich nart. Cloud 11 posiadają sidewall na całej długości, co przekłada się na jeszcze większą precyzję sterowania. Są to deski o typowo gigantowej charakterystyce, fantastycznie sprawdzające się podczas dynamicznej, sportowej jazdy na pełnej krawędzi. Kochasz prędkość? Trudno o lepszą propozycję!
Elegancki wygląd

To nieprawda, że narty mają tylko dobrze jeździć. Muszą też świetnie wyglądać. Wybierając model Atomic Cloud 11 masz pewność, że będziesz się wyróżniać na stoku i zyskasz podziw innych narciarzy. Bardzo efektowny, ale jednocześnie elegancki wzór w białej kolorystyce z czarnymi detalami jest na tyle uniwersalny, że bez trudu dopasujesz do niego pozostałe elementy garderoby.
Austriacka jakość

Narty Atomic Cloud 11 to nasza propozycja dla narciarek, które chcą dobrze zainwestować pieniądze i zyskać sprzęt na wiele sezonów. Wyjątkowo trwała konstrukcja została uzupełniona wierzchnią powłoką Structured Topsheet, która chroni perforację przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.
Atomic Cloud 11 są dostępne w czterech długościach: 147 cm, 154 cm, 161 cm, 168 cm

W naszym sklepie zamówisz te narty wraz z najnowszą wersją wiązań FT 11 GW, wykorzystujących technologię GripWalk. Jej zadaniem jest ułatwienie Ci chodzenia w butach narciarskich, np. z parkingu do wyciągu czy ze stoku do hotelu.

 

 

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC LIGHT

Servotec Light to nieco odchudzona technologia Servotec, lżejsza i mniej usztywniająca nartę. Wyżłobienie Servotec biegnące od przedniej części wiązań i wypełnione jest wkładką elastomerową aby zapewnić niestamowite tłumienie drgań i stabilność podczas jazdy. Ta nowa, innowacyjna technologia zaczerpnięta została z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec Light narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

 

 

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

 

 

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

 

LIGHT WOODCORE

Nowa konstrukcja nart oparta na lekkim rdzeniu z drewna topolowego. Pozwala zredukować wagę nart bez utraty ich stabilności i właściwości amortyzacyjnych.

 

 

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

 

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane