Narty>HEAD PURE JOY + JOY 9 SLR 2018

Promocja Rabat - 35% HEAD PURE JOY + JOY 9 AC SLR 2018 Zobacz większe

HEAD PURE JOY + JOY 9 SLR 2018

949,00 zł brutto

-501,00 zł

1 450,00 zł


771,54 zł netto

Pure Joy umożliwi Ci zakochanie się w radości jaką daje jazda na nartach. Płynność podczas jazdy, reaktywność oraz szybki progres w nauce sprawiają, że wzmocnione technologią Graphene narty Pure Joy dostarczają to co najlepsze w narciarstwie początkującym i średniozaawansowanym kobietom.

Więcej szczegółów

4 Produktów

Nowy produkt

  • 153 cm
  • 158 cm

Udostępnij ten produkt:


HEAD PURE JOY + JOY 9 SLR

MODEL 2017/2018

Head Pure Joy: łatwy start na drodze do bycia ekspertką


Wiele już potrafisz, ale masz też świadomość swoich ograniczeń. Chcesz jednak robić dalsze postępy i są Ci do tego potrzebne zdecydowanie lepsze deski. Nasza propozycja to Head Pure Joy w wersji na 2019 rok. To znakomite narty dla początkujących dziewczyn, które szukają nowych wyzwań, a od desek oczekują zarówno sportowych właściwości, jak i 100% przewidywalności.


Wyjątkowo lekka konstrukcja


Trudno sobie wyobrazić, aby nowoczesny kobiecy model nart zmuszał użytkowniczkę do robienia częstych przerw podczas szusowania. Wiemy, że szukasz desek, które pozwolą Ci czerpać radość z jazdy przez cały dzień. Dokładnie takie są Head Pure Joy. Producent zastosował ultralekką konstrukcję, dzięki czemu nie będziesz się niepotrzebnie męczyć. Po prostu wyznacz kierunek jazdy, a narty będą Ci w 100% posłuszne.


Technologia Graphene


Zastosowanie grafenu na sidewallu nie tylko umożliwiło obniżenie masy narty. Dodatkowo udało się uelastycznić deski i znacząco zwiększyć ich wytrzymałość. Head Pure Joy są bardzo uniwersalne, świetnie sprawdzają się zarówno na perfekcyjnie przygotowanej trasie, jak i na muldach czy lodowych fragmentach. Gdy chcesz, gwałtownie przyspieszą. Gdy wolisz pojeździć rekreacyjnie, zapewnią Ci idealną stabilność i amortyzację drgań. To także zasługa rockera typu Allride oraz kompozytowego rdzenia.

Idealne do nauki

Firma Head udowodniła, że można stworzyć damskie narty, które spełnią oczekiwania zarówno absolutnie początkujących, jak i średniozaawansowanych narciarek. Te deski potrafią pokazać pazur, jednak przede wszystkim mają zapewnić Ci najwyższy komfort i pewność w krótkich skrętach – dlatego idealnie nadają się do slalomu. Jeśli jesteś na etapie doskonalenia carvingu, możesz śmiało pozwolić sobie na ostrzejsze krawędziowanie. Ścianki boczne z ABS doskonale tłumią drgania i umożliwiają zachowanie pełnej kontroli nad jazdą.


Narty Head Pure Joy to jeden z najpopularniejszych damskich modeli na rynku. Dzięki atrakcyjnej cenie na ich zakup może sobie pozwolić nawet początkująca narciarka, która wciąż nie wie, czy zostanie na poziomie amatorskim, czy może zechce powalczyć o miano ekspertki.


Narty są dostępne w długościach: 143 cm, 148 cm, 153 cm, 158 cm, 163 cm


W naszym sklepie kupisz narty Head Pure Joy w wersji na 2019 rok wraz z wiązaniami Joy 9 GW. Wiązania są niezwykle lekkie, zapewniają stabilne i bezpiecznie zapięcie narty, a także są kompatybilne z technologią GripWalk (łatwiejsze chodzenie w butach narciarskich).

Szybkość:Średnia prędkość
Teren:Przygotowana trasa
Grupa docelowa:Narciarze średnio-zaawansowani
Styl jazdy:Początkujący/Średnio-zaawansowany
Długości:143 / 148 / 153 / 158 / 163
PROMIEŃ:10,9 @ 158
Taliowanie:127 / 73 / 107 @158

WŁAŚCIWOŚCI:

- Serce LIBRA: GRAPHENE, Kobiecy Camber, ERA 3.0

- Super Lekka Dystrybucja Wagi

- Superlite Power Sidewall Jacket

- Przeźroczysty Ślizg UHM

- Allride Rocker

KOBIECA BUDOWA NART

Sercem linii LIBRA i całej budowy nart kobiecych uczyniliśmy Graphene. Graphene jest pierwszym, dwuwymiarowym kryształem, zapewniającym wyjątkowe właściwości. Jest to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene to również najmocniejszy materiał, twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali, a wszystko to w materiale grubości jednego atomu. Graphene jest głównym filarem nowej kolekcji JOY, w której zaskakująca lekkość w połączeniu z perfekcyjnie zbalansowaną nartą to doskonała kombinacja zapewniająca pełną kontrolę w każdej sytuacji.

LEKKOŚĆ

WYKORZYSTANIE NAJNOWSZYCH, NAJLŻEJSZYCH I NAJMOCNIEJSZYCH MATERIAŁÓW

Od lat marka HEAD pozostaje liderem technologii narciarskich. Z duma przedstawiamy GRAPHENE - nieporównywalnie lekki i niewiarygodnie mocny materiał. Warstwy GRAPHENE, o grubości pojedyńczego atomu, powodują że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, GRAPHENE pozwala zaoszczędzić nawet do 350 gram.

BALANS

UNIKALNE ROZŁOŻENIE MASY

Dzięki GRAPHENE jesteśmy w stanie manipulować profilem geometrycznym i rozkładać masę w narcie w sposób w jaki nam odpowiada. W zależności od rodzaju narty, narciarza i przewidywanych warunków pogodowych, dopasowujemy wagę i elastyczność tak, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza.

Narty jeszcze nigdy nie były tak idealnie wyważone i wydajne - w każdym modelu, w każdym rodzaju. W naszej najnowszej linii dla kobiet, dystrybucja wagi została podzielona na dwie kategorie: "na trasę" i "poza trasę".

KONTROLA

KOBIECY CAMBER I ERA 3.0

Dzięki zastosowaniu GRAPHENE, camber w nartach kobiecych ma niższy profil co ułatwia skręty i czyni jazdę na nartach jeszcze bardziej przyjemną. A ponieważ korzyści płynące z ERA 3.0 Rocker zostały dodatkowo wzmocnione, to nawet jazda na krawędziach przebiega bez wysiłkowo. Z GRAPHENE masz zawsze kontrolę - w każdej sytuacji, w każdych warunkach i podczas każdego skrętu.

TECHNOLOGIA ERA 3.0ROCKER. ZROBIONY DOBRZE.

ERA 3.0

Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich , wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem? Naprawimy go!”. Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo!

ALLRIDE ROCKER

ŁATWIEJSZE STEROWANIE ORAZ ZWIĘKSZONE UNOSZENIE W PUCHU

W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

PROGESYWNY RADIUS

PŁYNNE SKRĘTY.

Normalny Rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego zakrawędziowania narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% zakrawędziowaniu narty. Więcej krawędzi na śniegu = większe trzymanie krawędzi.

INTELLIRISE REBOUND

INTELIGENTNA STABILNOŚĆ

Przenieśliśmy legendarne piezoelektryczne włókna do przedniej części narty. Nieprzyjemne wibracje dziobu, które czuć w normalnych konstrukcjach rocker, tutaj nie występują. Te narty są po prostu za sprytne.

Narty HEAD z ERA 3.0 są dużo łatwiejsze podczas jazdy i zapewniają wyjątkowo wysokie osiągi w każdym terenie. Dzięki temu czynią każdego - poza zagorzałym racerem lub totalnym freeskierem, a to jest 80% narciarzy – lepszymi narciarzami.

Teraz każdy może jeździć na nartach. Lepiej.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

 

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

 

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane