Narty>HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED PRO + FF EVO 11 2019

Promocja! Promocja Rabat - 47% HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED PRO + FF EVO 14 2018 Zobacz większe Promocja!

HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED PRO + FF EVO 11 2019

1 799,00 zł brutto

-1 601,00 zł

3 400,00 zł


1 462,60 zł netto

Dopnijcie buty i poczujcie eksplozję przyspieszenia oraz precyzyjne skręty w wykonaniu nart z prawdziwej konstrukcji Camber. Pełne werwy, stabilne i wyjątkowo szybkie narty World Cup Rebels i.Speed Pro łamią limity prędkości od pierwszych minut na stoku.

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED PRO + FF EVO 11

Model 2018/2019

Head Worldcup Rebels i. Speed Pro: po co Ci ograniczenia?


Jeśli wydaje Ci się, że najlepsze technologie narciarskie są zarezerwowane wyłącznie dla zawodników Pucharu Świata, to miło jest nam wyprowadzić Cię z błędu. Narty Head Worldcup Rebels i. Speed Pro zostały stworzone z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej techniki, by zapewnić Ci sportowe emocje na stoku. To najszybsze nie wyczynowe deski gigantowe na świecie. Czy potrzebujesz dodatkowych powodów, by poznać je bliżej?


Technologia KERS


Head Worldcup Rebels i. Speed Pro to kwintesencja sportowego charakteru. Te deski pozwolą Ci rozwinąć niewiarygodną prędkość w szerokich, dynamicznych łukach. Wszystko dzięki technologii KERS, wyróżniającej topowe modele Head. KERS to urządzenie elektroniczne, którego zadaniem jest gromadzenie energii nart i uwalnianie jej wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna, czyli w trakcie przechodzenia w kolejny skręt. Zawodowi narciarze ochrzcili KERS mianem „turbosprężarki”. Czas, abyś się przekonał, jak to działa w praktyce. Będziesz zachwycony!

Graphene


Graphene jest najcieńszym i najlżejszym materiałem wynalezionym przez człowieka. Firma Head użyła go do w konstrukcji nart Worldcup Rebels i. Speed Pro, aby zagwarantować narciarzom pełną kontrolę nad jazdą w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach. Te deski nie boją się niczego, są niezwykle odporne na przeciążenia i zapewniają fantastyczną stabilność nawet podczas pokonywania lodowych odcinków. Jako ciekawostkę podamy, że Graphene jest aż 300 razy mocniejszy od stali i twardszy nawet od diamentu. Oczekujesz maksymalnego bezpieczeństwa i pewności? Tutaj dostajesz to w standardzie.


Worldcup Sandwich Cap


Narty Head Worldcup Rebels i. Speed Pro są przeznaczone dla zaawansowanych zawodników i ekspertów, ale jednocześnie wybaczają błędy popełniane na trasie. Wszystko to zasługa unikalnej konstrukcji Worldcup Sandwich Cap. Drewniany rdzeń narty został pionowo pokryty laminatem i dodatkowo otoczony warstwą włókna szklanego. Efekt? Te deski są praktycznie niezniszczalne, dlatego możesz sobie pozwolić na przekraczanie kolejnych granic prędkości i odwagi.

Niezwykły komfort


Lubisz jazdę na krawędzi, ale jednocześnie cenisz sobie stabilne zachowanie nart? Prezentowany model w 100% spełni Twoje oczekiwania. Narty zostały wyposażone w technologię Intelligence, czyli piezoelektryczne włókna, które natychmiast po wykryciu wibracji usztywniają nartę, co pozwala Ci przejąć kontrolę nad zjazdem.

W poszukiwaniu prędkości


Head Worldcup Rebels i. Speed Pro to narty dla uzależnionych od adrenaliny i szukających najbardziej zwariowanych doznań na stoku. Uważaj: są niesamowicie szybkie! Producent zastosował w nich kosmiczne technologie podnoszące prędkość zjazdu, jak Rebel Camber czy ślizg UHM C o strukturze Race RD. Z dokładnie tych samych rozwiązań korzystają czołowi zawodnicy Pucharu Świata.


Narty Head Worldcup Rebels i. Speed Pro są dostępne w rozmiarach: 170 cm, 175 cm, 180 cm, 185 cm


Oferujemy model wyposażony w najnowszą generację wiązań FreeFlex EVO 11, które zapewnią Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach i przy dowolnej prędkości.


PARAMETRY TECHNICZNE

PRZEZNACZONE DLA:
Zaawansowani narciarze
DŁUGOŚĆ:
175 CM 180 CM 185 CM
TALIOWANIE [MM]:
118/68/99 119/68/99 120/68/100
PROMIEŃ SKRĘTU:
17.0 18.0 18.9

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIA KERS

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

 

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:


Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.