Narty>ATOMIC REDSTER G9 + X 12 TL 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 42% ATOMIC REDSTER G9 + X 12 TL 2019 Zobacz większe Nowość

ATOMIC REDSTER G9 + X 12 TL 2019

2 249,00 zł brutto

-1 650,00 zł

3 899,00 zł


1 828,46 zł netto

1 Produkt

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 171 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ATOMIC REDSTER G9 + X 12 TL

MODEL 2018/2019

Atomic Redster G9: żadna trasa Cię nie pokona

Każdy doświadczony narciarz wie, że nic tak nie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy, jak dobre narty, do których można mieć 100% zaufanie. Tą zasadą kierowali się eksperci marki Atomic, projektujący model Redster G9. Prezentujemy deski, które łączą w sobie wyczynowe możliwości z wyjątkową stabilnością, dzięki czemu są idealnym wyborem dla doświadczonych narciarzy preferujących sportowy styl jazdy.

Jadą dokładnie tam, gdzie chcesz

Narty Atomic Redster G9 wykorzystują innowacyjną technologię Servotec (dosłownie: „wspomaganie kierowania”), która do tej pory była zarezerwowana dla zawodowców z Pucharu Świata. Gwarantuje ona doskonałe właściwości skrętne. Ten model szczególnie polecamy fanom długich, ostrych zakrętów. Poczuj się tak, jakbyś jechał w supergigancie.

Model Redster G9 posiada wstępnie naprężony rdzeń oraz wierzchnią warstwę elastomeru, dzięki czemu narty reagują na nawet najmniejszy nacisk. Sidewall biegnie klasycznie od dziobu aż do samego ogona (technologia Full Sidewall). Możesz mieć pewność, że deski pojadą w tym kierunku, który wybierzesz i to bez względu na prędkość oraz trudność trasy.

Atomic Redster G9 zapewniają maksymalną radość z jazdy. Wiernie oddają intencje narciarza, umożliwiają płynne przechodzenie między skrętami, ale też wybaczają delikatne błędy. To bardzo dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą nareszcie posmakować profesjonalnej jazdy – czy to rekreacyjnie, czy w trakcie rywalizacji.

Wybór na lata

Częsta wymiana nart jest sporym obciążeniem finansowym, dlatego zawsze lepiej zainwestować w model, który gwarantuje znakomitą odporność nawet na brutalny styl jazdy. Atomic Redster G9 zostały wykonane w technologii Power Woodcore, łączącej mocne drewno jesionowe z elastyczną i lekką topolą. Dzięki temu narty, pomimo bardzo wytrzymałej konstrukcji, zachowują niską masę.

Niesamowita stabilność

Narty Atomic Redster G9 wykorzystują technologię Titanium Powered, czyli podwójnej warstwy laminatu nad i pod drewnianym rdzeniem. Zapewnia to charakterystyczną tylko dla modeli wyczynowych stabilność oraz absorbcję drgań, jak również optymalny flex poprzeczny. Każda, nawet najtrudniejsza trasa, to naturalne środowisko dla tych desek.

Dla uzależnionych od adrenaliny

Atomic Redster G9 to model, którego nie mogą zbagatelizować narciarze szukający sprzętu do bardzo szybkiej jazdy na krawędzi. Dzięki technologii Active Camber deski zachowują się przewidywalnie i zapewniają pełne bezpieczeństwo nawet podczas ostrego krawędziowania.

Zawodowcy nie mogą się mylić

Narty Atomic Redster G9 są dostępne w dwóch długościach: 171/177/183 cm. Dłuższe deski spełniają kryteria Pucharu Świata, krótsze natomiast zostały dopuszczone do zawodów rangi FIS.

Bez względu na to, czy jesteś ekspertem od gigantu czy poszukiwaczem mocnych wrażeń na stoku, narty Atomic Redster G9 będą dla Ciebie idealnym wyborem. Kup ten fantastyczny model w atrakcyjnej cenie, a montaż i ustawienie wiązań dostaniesz od nas GRATIS.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane