Narty>ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 41% ATOMIC REDSTER S7 + XT 12 2018 Zobacz większe Nowość

ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW 2019

1 699,00 zł brutto

-1 200,00 zł

2 899,00 zł


1 381,30 zł netto

4 Produktów

Nowy produkt

  • 149 cm
  • 163 cm
  • 170 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW

MODEL 2018/2019

s7.png


Atomic Redster S7: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych fanów slalomu.


Krótkie skręty są tym, co najbardziej kręci Cię w narciarstwie? Mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Poznaj najnowszy model nart Atomic Redster S7, które w 100% odpowiadają na potrzeby narciarzy preferujących slalomowy, dynamiczny styl jazdy. To wyjątkowe deski wyposażone w technologie, które jeszcze do niedawna można było spotkać wyłącznie w zawodach Pucharu Świata.

Szybkość i precyzja: połączenie idealne


Zdarza Ci się oglądać profesjonalne zawody w konkurencji slalomu i myśleć: „Wow, też bym chciał tak zjeżdżać”? Teraz możesz! Narty Atomic Redster S7 zostały opracowane właśnie z myślą o ambitnych amatorach, którzy prezentują bardzo dobrą technikę i mają spore doświadczenie na stoku. Te deski umożliwiają wykonywanie bardzo dynamicznych, krótkich skrętów na dobrze przygotowanej trasie, gwarantując przy tym odpowiedni komfort i stabilność.


Taliowanie jest charakterystyczne dla narty slalomowej. Dodatkowo producent zastosował technologię Full Sidewall na całej długości narty, dzięki której każdy zaawansowany amator poczuje, czym jest prawdziwa precyzja prowadzenia. Te deski z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet podczas zawodów, ale najlepiej sprawdzają się do codziennej jazdy na stoku.

Power Woodcore
Atomic bardzo poważnie podchodzi do swojej deklaracji jakości. Dowodem na to jest stosowanie zaawansowanych technologii poprawiających nie tylko walory typowo jezdne, ale także wytrzymałościowe.
Redster S7 mają drewniany rdzeń z jesionu i topoli, co z jednej strony gwarantuje odporność na brutalny styl jazdy i duże przeciążenia, a z drugiej zapewnia elastyczność, komfort podczas jazdy po nierównościach i znaczne obniżenia masy narty. Ten model w wariancie 163 cm waży jedynie 2724 g, co Twoje nogi z pewnością docenią po całym dniu spędzonym na stoku.
Dodatkowo w konstrukcji narty zastosowano tytanowe wkładki, poprawiające precyzję prowadzenia w ostrych zakrętach, zapewniające świetne trzymanie podczas krawędziowania i tym samym umożliwiające rozwinięcie jeszcze wyższej prędkości.


Efektowny wygląd
Narty Atomic Redster S7 charakteryzują się bardzo estetycznym malowaniem. Projekt łączy czarną i czerwoną kolorystykę, co podkreśla sportowe właściwości desek i z pewnością pozwoli Ci się wyróżnić na stoku.
Wierzchnia część nart została wykończona NANO TPU, czyli warstwą chroniącą deski przed zarysowaniem i przetarciami. Dzięki temu będziesz się cieszyć ich świetnym wyglądem przez co najmniej kilka sezonów.
Narty Atomic Redster S7 są dostępne w czterech długościach: 149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm.
Możesz więc wybrać wariant, który najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom i preferowanemu stylowi jazdy.


W naszym sklepie zamówisz te narty z najnowszą wersją wiązań FT 12 GW, które m.in. posiadają technologię GripWalk. Docenisz ją podczas chodzenia w butach narciarskich, np. podczas przejścia z parkingu do wyciągu.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane