Narty>ATOMIC REDSTER X9 + X 12 TL 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 28% ATOMIC REDSTER X9 + X 14 TL 2019 Zobacz większe Nowość

ATOMIC REDSTER X9 + X 12 TL 2019

2 799,00 zł brutto

-1 100,00 zł

3 899,00 zł


2 799,00 zł netto

Towar niedostępny

Nowy produkt

  • 175 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:ATOMIC REDSTER X9 + X 12 TL

MODEL 2018/2019

Atomic Redster X9: uniwersalne deski dla bardzo wymagających narciarzy


Prezentujemy narty Atomic Redster X9 w efektownej wersji kolorystycznej na 2019 rok. Zielona barwa laminatu z pewnością pozwoli Ci się wyróżnić na stoku. Najważniejsze są jednak cechy jezdne tych desek i pod tym względem mamy do czynienia z modelem z górnej półki.


Slalom czy gigant? A może jedno i drugie?
Redster X9 to świetny wybór dla narciarzy, którzy lubią zarówno jazdę slalomową, jak i giganta. Zachowują doskonałe parametry w krótkich i dłuższych skrętach, gwarantując wysoki komfort jazdy i pełne bezpieczeństwo. To zasługa unikalnego taliowania Multi Radius Sidecut o zmiennym promieniu. Nareszcie nie musisz wybierać, jaka charakterystyka nart najbardziej Ci odpowiada. Zainwestuj w jeden model, który da Ci masę przyjemności bez względu na aktualnie preferowany styl jazdy.


Fantastyczna zwrotność
Narty Atomic Redster X9 to model dedykowany narciarzom o dużych umiejętnościach, jak również ekspertom. Zastosowane technologie są inspirowane potrzebami zawodników Pucharu Świata, co zdradza wyczynowe możliwości tych desek. Jedną z najważniejszych innowacji jest technologia Servotec. Jej nazwę możemy przetłumaczyć jako „wspomaganie prowadzenia”.
Servotec gwarantuje stabilne zachowanie nart zarówno w dynamicznych zakrętach, jak i podczas szybkiej jazdy na wprost. Tłumienie drgań jest na tyle skuteczne, że na tych deskach spokojnie możesz pokonywać nawet oblodzone stoki. Atomic mówi wprost: profesjonaliści także mają prawo czuć się komfortowo!


Drewniany rdzeń z tytanowymi wkładkami
Narty o sportowym charakterze muszą gwarantować doskonałą wytrzymałość na duże obciążenia, ale także wyróżniać się niską masą własną. Dokładnie tak jest w przypadku Redster X9. Ich rdzeń został wykonany z twardego drewna jesionowego oraz lekkiej i elastycznej topoli. Dodatkowo producent zastosował tytanowe wkładki dla poprawienia stabilności i zwiększenia odporności desek na brutalny styl jazdy. Wierzchnia warstwa nart został wykończona NANO TPU, dzięki czemu deski zużywają się znacznie wolniej i długo cieszą oko fantastycznym designem. Częsta wymiana nart przez zawodowców to już przeszłość.


Bezkompromisowa jakość
Narty Atomic Redster X9 to produkt w 100% austriacki, zaprojektowany i ręcznie wykonany w tym kraju. Każdy narciarz, który miał już do czynienia z topowymi modelami Atomica, doskonale zna legendarną jakość produktów tej marki. To ma być Twój „pierwszy raz” z Atomicami? Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.
Narty Atomic Redster X9 to model unisex, a więc przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Deski są dostępne w trzech wariantach długości: 169 cm, 175 cm, 181 cm


Wybierz wersję dla siebie i szykuj się do przełomowego sezonu! W naszym sklepie zamówisz narty Atomic Redster X9 wraz z wiązaniami X12 TL, stworzonymi specjalnie na potrzeby narciarzy o wysokich umiejętnościach, którzy na stoku szukają przede wszystkim adrenaliny.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane