Narty>ATOMIC REDSTER X5 + FT 11 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 35% ATOMIC REDSTER X5 + FT 11 GW 2019 Zobacz większe Nowość

ATOMIC REDSTER X5 + FT 11 GW 2019

1 299,00 zł brutto

-700,00 zł

1 999,00 zł


1 299,00 zł netto

5 Produktów

Nowy produkt

  • 149 cm
  • 163 cm
  • 170 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


ATOMIC REDSTER X5 + FT 11 GW

MODEL 2018/2019

Atomic Redster X5: dla początkujących narciarzy z wyczynowymi aspiracjami
Czas na kolejny krok do przodu. Twoje umiejętności są coraz wyższe, kusi Cię prędkość i chcesz zasmakować jazdy na krawędzi, jednocześnie zachowując pełną kontrolę i gwarantując sobie bezpieczeństwo. Nasza propozycja dla Ciebie to najnowszy model nart Atomic Redster X5. Choć producent określa je mianem desek dla początkujących, to z pewnością przypadną one do gustu także zaawansowanym narciarzom.

Wyczynowy charakter połączony z łatwym prowadzeniem
Narty Atomic Redster X5 to model, który powinni poważnie wziąć pod uwagę narciarze chcący szybko poprawić swoją technikę i osiągnąć poziom mistrzowski. W unikalny sposób łączą tolerancję dla prostych błędów z fantastycznymi możliwościami do tej pory zarezerwowanymi tylko dla desek z kategorii race.
Narty są przeznaczone do jazdy po dobrze przygotowanych stokach, jednak dzięki elastycznemu i wyjątkowo wytrzymałemu rdzeniowi nieźle radzą sobie także na lodzie i muldach, gwarantując wysoki komfort jazdy. Przede wszystkim polecamy je narciarzom, którzy lubią zarówno dynamiczne, krótkie skręty slalomowe, jak i efektowne łuki gigantowe. To prawdopodobnie najbardziej wszechstronny model w aktualnej gamie Atomica.

Technologie rodem z Pucharu Świata
Zawsze marzyłeś, żeby zjeżdżać tak, jak to robią czołowi zawodnicy? Wcale nie musisz wydawać majątku na narty z najwyższej półki, które stawiałyby Ci poważne wymagania. Zbliżoną frajdę zapewni Ci model Atomic Redster X5. Narty zostały wyposażone w rewolucyjne technologie, które od lat są już obecne w zawodach rangi FIS.
Jedną z nich jest Full Sidewall. Dzięki pełnemu sidewallowi biegnącemu od dziobu do ogona, narta zachowuje się bardzo stabilnie w skrętach i podczas jazdy na wprost, pokornie poddając się Twojej kontroli.
Warto podkreślić, że w tych nartach nie znajdziemy rockera. Technologia Active Camber jest „świętym Graalem” doświadczonych narciarzy o wysokich umiejętnościach, którzy nie muszą już korzystać z żadnego wspomagania i chcą się cieszyć pełną swobodą podczas ostrego krawędziowania.

Zainwestuj w jakość
Dobrze wiemy, że zakup nowych nart dobrej klasy wiąże się ze sporym wydatkiem. Dlatego zachęcamy: nie kupuj byle czego. Deski Atomic od lat słyną z najwyższej jakości i dokładnie tak samo jest z modelem Redster X5. Rdzeń nart został wykonany z drewna jesionowego i topolowego, co z jednej strony gwarantuje doskonałą wytrzymałość, a z drugiej umożliwiło zachowanie niskiej masy.
Wierzchnia warstwa nart została pokryta NANO TPU – dzięki temu masz pewność, że nawet po intensywnym sezonie deski dalej będą wyglądać świetnie i po konserwacji będą przygotowane do wypadów na stok w kolejnych latach.

Narty Atomic Redster X5 są dostępne w pięciu długościach: 149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm.
Bardzo efektowne i uniwersalne malowanie przypadnie do gustu zarówno narciarkom, jak i narciarzom. W naszym sklepie zamówisz te deski wraz z wiązaniami FT 11 GW wyposażonymi w technologię GripWalk, która znacznie ułatwia chodzenie w butach narciarskich.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane