Narty>HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM + PRD 12 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 39% HEAD I.SUPERSHAPE MAGNUM + PRD 12 GW 2019 Zobacz większe Nowość

HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM + PRD 12 GW 2019

1 899,00 zł brutto

-1 201,00 zł

3 100,00 zł


1 543,90 zł netto

Szybkie, lecz posłuszne. Idealny promień do dynamicznych skrętów. Dla narciarzy spędzających cały dzień na przygotowanym stoku. 

Więcej szczegółów

7 Produktów

Nowy produkt

  • 156 cm
  • 163 cm
  • 170 cm
  • 177 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM + PRD 12 GW

Model 2018/2019

Head Supershape i. Magnum: sprawdzą się wszędzie


Choć mówi się, że rzeczy uniwersalne nie są dobre w żadnej dziedzinie, to w przypadku tego modelu jest zupełnie inaczej. Narty Head Supershape i. Magnum to idealna propozycja dla zaawansowanych narciarzy w każdym wieku, o dowolnej wadze i preferencjach zjazdowych. Możesz ich używać do slalomu czy giganta, zawsze mając pewność precyzyjnego prowadzenia i osiągnięcia zawrotnej prędkości.


Łatwe prowadzenie


Nawet jeśli nie osiągnąłeś jeszcze eksperckiego poziomu jazdy, możesz sobie pozwolić na zakup nart Head Supershape i. Magnum. Ten model jest bardzo cierpliwy, wybacza nawet proste błędy, jednocześnie stwarzając warunki do stałego doskonalenia narciarskich umiejętności. Zapewnia masę frajdy z jazdy, o czym świadczy fakt, że są to jedne z najszybszych nart przeznaczonych na przygotowane stoki.


Technologia rodem z Formuły 1


Pamiętasz ogromne emocje, jakie towarzyszyły wprowadzeniu KERS do Formuły 1? Minęły lata i dziś możemy korzystać z tej technologii także na stoku. Firma Head wprowadziła ją do swoich topowych modeli i to nie tylko tych wyczynowych. KERS jest jednym z największych atutów Supershape i. Magnum.


Na czym to polega? Wyobraź sobie, że akurat pokonujesz ulubioną trasę i chcesz pobić rekord prędkości. Specjalny system elektroniczny pozyskuje i magazynuje wytworzoną energię, by oddać ją w najbardziej odpowiednim momencie – czyli podczas przechodzenia w skręt. To tak, jakbyś korzystał z turbosprężarki. Genialne i działa!


Konstrukcja wzbogacona grafenem


Grafen lub Graphene – mniejsza o nazewnictwo. Liczy się to, że mówimy o najcieńszym i najlżejszym materiale wyprodukowanym przez człowieka, który jednocześnie charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością (300-krotnie większą niż stal). Firma Head wykorzystała grafen w tym modelu nart, aby zapewnić Ci maksymalną stabilność, komfort, bezpieczeństwo i pewność, że inwestujesz w sprzęt na lata.


ERA 3.0 S


Bez wątpienia jest to jedno z największych osiągnięć w historii firmy Head. To dzięki technologii ERA 3.0 S narty tego producenta przeżyły renesans popularności na masowych stokach, a jednocześnie mogły nawiązać rywalizację w Pucharze Świata. ERA 3.0 S to kombinacja bardzo zaawansowanych rozwiązań, które narciarzom-amatorom umożliwiają szybkie doskonalenie jazdy, a z profesjonalistów czynią prawdziwych ekspertów. Przewidywalność, stabilność, świetne trzymanie bez względu na warunki panujące na stoku – to wszystko znajdziesz w jednym modelu Head Supershape i. Magnum.


Narty Head Supershape i. Magnum wykorzystują także inne zaawansowane technologie, w tym Speed Rocker, która ułatwia prowadzenie desek w miękkim śniegu. Narty są dostępne w wariantach długości:149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm


W naszym sklepie zamówisz ten fantastyczny model na 2019 rok w efektowny, zielonym malowaniu, wraz z wiązaniami PRD 12 GW z technologią GripWalk (ułatwia chodzenie w butach narciarskich).

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane