Narty>HEAD SUPERSHAPE I.TITAN + PRD 12 GW 2019

Nowość Promocja! Nowy Promocja Rabat - 39% HEAD I.SUPERSHAPE TITAN + PRD 12 GW 2019 Zobacz większe Nowość Promocja!

HEAD SUPERSHAPE I.TITAN + PRD 12 GW 2019

1 899,00 zł brutto

-1 201,00 zł

3 100,00 zł


1 543,90 zł netto

Narty i.Supershape Titan z technologią Graphene to uniwersalna narta all-mountain dla doświadczonych narciarzy, którzy nie znają granic.

Więcej szczegółów

3 Produktów

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 163 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPERSHAPE I.TITAN + PRD 12 GW

Model 2018/2019

Head Supershape i. Titan: nuda na stoku? Wyskocz poza trasę!


Prezentujemy najnowszą generację nart Head Supershape i. Titan w efektownym, niebiesko-czarnym malowaniu i w zestawie z wiązaniami PRD 12 GW. Te bardzo chwalone deski są przeznaczone dla doświadczonych narciarzy, którzy lubią od czasu do czasu pobawić się w freeride i opuścić przygotowaną trasę. To co, sprawdzimy ich możliwości?


Szerokość ślizgu ma znaczenie


Narty Head Supershape i. Titan już na pierwszy rzut oka wydają się być dość szerokie (są najszersze z całej gamy modeli Supershape). To właśnie dzięki temu parametrowi tak dobrze radzą sobie w praktycznie każdych warunkach. Są więc doskonałym wyborem dla narciarzy szukających uniwersalnego modelu na różne okazje, lubiących poszaleć na idealnie przygotowanej trasie, jak i pozwalających sobie na okazjonalne eksplorowanie stoku za siatką bezpieczeństwa.


Doskonałe trzymanie


Head Supershape i. Titan to narty bardzo wysokiej klasy, o czym świadczy fakt, że ich konstrukcja została przygotowana ręcznie. Worldcup Sandwich Cap to połączenie drewnianego rdzenia, włókna szklanego oraz grafenu, który pozwolił znacząco obniżyć masę narty, jednocześnie zwiększając jej elastyczność i wytrzymałość. Wszystko to przełożyło się na niesamowitą stabilność. Krawędź trzyma jak szalona i to przy dowolnej prędkości.


Przyspiesz!


Lubisz szybką jazdę, prawda? To oczywiste. Właśnie dlatego proponujemy Ci ten model, który z jednej strony jest bardzo tolerancyjny dla wciąż niedoskonałych techników, a z drugiej pozwala przekraczać kolejne granice strachu. Ultraszybki ślizg UHM C ze strukturą Race RD, technologia KERS (działa niczym turbosprężarka, oddając energię podczas przechodzenia w skręt) – to wszystko gwarantuje niesamowite wrażenia wcześniej znane wyłącznie zawodowcom.


Technologia w służbie człowiekowi


Prezentowane narty zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie ze standardem technologii ERA 3.0 S. To ona wyróżnia produkty Head na rynku i w dużej mierze decyduje o ich popularności zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. ERA 3.0 S jest nowym podejściem do narciarstwa masowego. Head udowadnia, że także amatorzy mogą pełnymi garściami czerpać z zaawansowanych rozwiązań technicznych i dzięki nim doskonalić swoje umiejętności. Dlatego w modelu Supershape i. Titan m.in. zastosowano rocker, który umożliwia spokojne wyjechanie z miękkiego śniegu.


Narty Head Supershape i. Titan w wersji na 2019 rok są dostępne w długościach: 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm


W naszym sklepie kupisz je w komplecie z wiązaniami PRD 12 GW, kompatybilnymi z technologią GripWalk, która ułatwia chodzenie w butach narciarskich.

---------------------------------------------------------------------------------

TECHNOLOGIA ERA 3.0

Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich wszędzie. Jedna dla wszystkich, wszytko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: "Masz problem? Naprawimy go!". ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl promień, pomyśl przyśpieszenie. Pomyśl trójwymiarowo !

ALLRIDE ROCKER

Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie wpuchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

PROGRESYWNY PROMIEŃ

Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego zakrawędziowania narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% zakrawędziowaniu narty. Więcej krawędzi na śniegu = większe trzymanie krawędzi.

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

SPEED ROCKER

Twarde trasy juz nie straszne - delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu.

10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydostać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem.

Speed Rocker w nartach HEAD to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka. A Ty?

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane