Narty>HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED + FF EVO 11 2018

Nowość Promocja! Nowy Promocja Rabat - 49% HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED + FF EVO 11 2018 Zobacz większe Nowość Promocja!

HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED + FF EVO 11 2018

1 699,00 zł brutto

-1 601,00 zł

3 300,00 zł


1 381,30 zł netto

Dopnijcie buty i poczujcie eksplozję przyspieszenia oraz precyzyjne skręty w wykonaniu nart z prawdziwej konstrukcji Camber. Pełne werwy, stabilne i wyjątkowo szybkie narty World Cup Rebels i.Speed łamią limity prędkości od pierwszych minut na stoku.

Więcej szczegółów

1 Produkt

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 170 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD WORLDCUP REBELS I.SPEED + FREEFLEX EVO 11

Model 2017/2018

Head Worldcup Rebels i. Speed: po co Ci ograniczenia?


Jeśli wydaje Ci się, że najlepsze technologie narciarskie są zarezerwowane wyłącznie dla zawodników Pucharu Świata, to miło jest nam wyprowadzić Cię z błędu. Narty Head Worldcup Rebels i. Speed zostały stworzone z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej techniki, by zapewnić Ci sportowe emocje na stoku. To najszybsze nie wyczynowe deski gigantowe na świecie. Czy potrzebujesz dodatkowych powodów, by poznać je bliżej?


Technologia KERS


Head Worldcup Rebels i. Speed to kwintesencja sportowego charakteru. Te deski pozwolą Ci rozwinąć niewiarygodną prędkość w szerokich, dynamicznych łukach. Wszystko dzięki technologii KERS, wyróżniającej topowe modele Head. KERS to urządzenie elektroniczne, którego zadaniem jest gromadzenie energii nart i uwalnianie jej wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna, czyli w trakcie przechodzenia w kolejny skręt. Zawodowi narciarze ochrzcili KERS mianem „turbosprężarki”. Czas, abyś się przekonał, jak to działa w praktyce. Będziesz zachwycony!

Graphene


Graphene jest najcieńszym i najlżejszym materiałem wynalezionym przez człowieka. Firma Head użyła go do w konstrukcji nart Worldcup Rebels i. Speed, aby zagwarantować narciarzom pełną kontrolę nad jazdą w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach. Te deski nie boją się niczego, są niezwykle odporne na przeciążenia i zapewniają fantastyczną stabilność nawet podczas pokonywania lodowych odcinków. Jako ciekawostkę podamy, że Graphene jest aż 300 razy mocniejszy od stali i twardszy nawet od diamentu. Oczekujesz maksymalnego bezpieczeństwa i pewności? Tutaj dostajesz to w standardzie.


Worldcup Sandwich Cap


Narty Head Worldcup Rebels i. Speed są przeznaczone dla zaawansowanych zawodników i ekspertów, ale jednocześnie wybaczają błędy popełniane na trasie. Wszystko to zasługa unikalnej konstrukcji Worldcup Sandwich Cap. Drewniany rdzeń narty został pionowo pokryty laminatem i dodatkowo otoczony warstwą włókna szklanego. Efekt? Te deski są praktycznie niezniszczalne, dlatego możesz sobie pozwolić na przekraczanie kolejnych granic prędkości i odwagi.

Niezwykły komfort


Lubisz jazdę na krawędzi, ale jednocześnie cenisz sobie stabilne zachowanie nart? Prezentowany model w 100% spełni Twoje oczekiwania. Narty zostały wyposażone w technologię Intelligence, czyli piezoelektryczne włókna, które natychmiast po wykryciu wibracji usztywniają nartę, co pozwala Ci przejąć kontrolę nad zjazdem.

W poszukiwaniu prędkości


Head Worldcup Rebels i. Speed to narty dla uzależnionych od adrenaliny i szukających najbardziej zwariowanych doznań na stoku. Uważaj: są niesamowicie szybkie! Producent zastosował w nich kosmiczne technologie podnoszące prędkość zjazdu, jak Rebel Camber czy ślizg UHM C o strukturze Race RD. Z dokładnie tych samych rozwiązań korzystają czołowi zawodnicy Pucharu Świata.


Oferujemy model wyposażony w najnowszą generację wiązań FreeFlex EVO 11, które zapewnią Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach i przy dowolnej prędkości.

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIA KERS

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

 

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:


Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane