Narty>SALOMON S/RACE RUSH SL + X 12 TL 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 13% SALOMON S/RACE RUSH SL + X 12 TL 2019 Zobacz większe Nowość

SALOMON S/RACE RUSH SL + X 12 TL 2019

3 299,00 zł brutto

-500,00 zł

3 799,00 zł


2 682,11 zł netto

3 Produktów

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 165 cm

Negocjuj cenę

Wypełnij poniższy formularz w celu zaproponowania ceny produktu.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


SALOMON S/RACE RUSH SL

MODEL: 2018/2019

Salomon S/Race Rush SL: jedź najszybciej, jak tylko potrafisz!
Prezentujemy najnowszy model nart Salomon S/Race Rush SL z wiązaniami X12 TL, w bardzo efektownej wersji kolorystycznej na 2019 rok. To niesamowicie szybkie deski przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, którzy lubią slalomową jazdę z dużą prędkością i chcą zachować pełną kontrolę nad skrętami.


Technologia Edge Amplifier
Edge Amplifier to innowacyjna technologia firmy Salomon zarezerwowana dla topowych, wyczynowych modeli producenta. Umożliwia ona jeszcze lepsze kontrolowanie krawędzi nart, co z kolei pozwala wycinać dynamiczniejsze i odważniejsze skręty bez nadmiernego wysiłku. Idealne czucie podłoża przyda Ci się w każdej sytuacji, zwłaszcza podczas jazdy ze znaczną prędkością i na stoku o dużym nachyleniu.


Full Sandwich Sidewall
Ściana boczna nart Salomon S/Race Rush SL została w całości wykonana z ABS, co przełożyło się na znaczną poprawę właściwości jezdnych. Narty są piekielnie szybkie i precyzyjne w sterowaniu, zachowują ścisły kontakt z podłożem bez względu na to, czy jedziesz po idealnie gładkiej trasie, lodzie czy miękkim śniegu.


Double Ti Laminate
Wszyscy narciarze wiedzą, że konstrukcja rdzenia ma decydujący wpływ na charakterystykę nart. Salomon nie poszedł na żadne kompromisy i przygotował deski o sportowych osiągach, dla prawdziwych wymiataczy. To zasługa m.in. podwójnej warstwy tytanu okalającego rdzeń. Narty są bardzo twarde, ale jednocześnie dostatecznie elastyczne, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort podczas ostrego krawędziowania. Doskonała reaktywność, skrętność, stabilność – to kluczowe cechy tego modelu.


Tip Protector i Tail Protector
Sportowe narty potrafią się bardzo szybko zużywać, a Ty przecież nie chcesz wymieniać desek co sezon. Tym razem zainwestuj więc w model Salomon S/Race Rush SL z innowacyjnym systemem ochraniaczy dziobu i ogona. Nie ma szans, aby konstrukcja rozwarstwiła się nawet przy brutalnym traktowaniu. Przestań więc się ograniczać i jedź dokładnie tak, jak chcesz, bez oglądania się na kondycję nart.


Niska masa
Prezentowane narty należą do najlżejszych w swojej kategorii. Masa modelu o długości 160 cm wynosi tylko 2230 g. To świetna informacja dla narciarzy, którzy nie lubią przerywać zabawy i chcą spędzać na stoku całe dnie, bez uczucia zmęczenia i bólu nóg.


Wybierz wariant, który najlepiej pasuje do Twojego stylu jazdy oraz warunków fizycznych. W naszym sklepie kupisz te narty w komplecie z wiązaniami X12 TL, które gwarantują perfekcyjne przenoszenie obciążeń i poprawiają reaktywność desek.Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane