Narty>VOLKL DEACON 74 BLACK + rMOTION2 12 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 26% VOLKL DEACON 74 BLACK + rMOTION2 12 GW 2019 Zobacz większe Nowość

VOLKL DEACON 74 BLACK + rMOTION2 12 GW 2019

2 799,00 zł brutto

-1 000,00 zł

3 799,00 zł


2 275,61 zł netto

5 Produktów

Nowy produkt

  • 163 cm
  • 168 cm
  • 173 cm

Negocjuj cenę

Wypełnij poniższy formularz w celu zaproponowania ceny produktu.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


VOLKL DEACON 74 BLACK + rMOTION2 12 GW

MODEL 2018/2019

Volkl Deacon 74: doskonal technikę w wielkim stylu!

Prezentujemy narty Volkl Deacon 74 w najnowszej szacie graficznej na 2019 rok. Te deski od wielu sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością wśród zaawansowanych i średniozaawansowanych narciarzy. Tajemnica ich sukcesu? Idealny balans między sportowymi możliwościami a komfortem jazdy. Idealny wybór dla osób doskonalących technikę, a także dla rekreacyjnych narciarzy z ambicjami.

UVO

System UVO (Ultimate Vibration Object) jest tym elementem, który z miejsca daje przewagę nartom niemieckiego producenta nad modelami konkurencji. Firma Volkl nareszcie zdecydowała się zastosować go nie tylko w swoich wyczynowych propozycjach. Model Deacon 74, podobnie jak starszy brat Deacon 76, także oferuje narciarzom niebywałe wsparcie w pokonywaniu nierówności na trasie.

Technologia UVO polega na tłumieniu drgań, które są przenoszone na nogi narciarza i znacząco obniżają jego komfort jazdy, wpływając także na zmniejszenie stabilności. Tłumik wykazuje skuteczność na poziomie aż 30%. Dzięki temu poprawia się reaktywność nart, które znacznie lepiej oddają intencje użytkownika i umożliwiają mu rozwinięcie jeszcze większej prędkości w dynamicznym zakręcie.

Z technologii UVO korzystają czołowi zawodnicy Pucharu Świata, a oni nie wybierają byle czego. To dostateczna rekomendacja dla tych nart. Jeśli lubisz jeździć ostro, ale jednocześnie komfortowo, wiesz już, co zaprezentujesz na stoku w najbliższym sezonie.

Tylko 74 mm pod butem

Wąskie taliowanie jest sporym atutem z punktu widzenia narciarzy, którym zdarza się jeździć po słabiej przygotowanych trasach, z zalegającymi warstwami rozjeżdżonego śniegu. Te narty nie mają problemu z pokonywaniem tego typu przeszkód. Czuj się bezpiecznie w każdych warunkach i ćwicz technikę nawet na zatłoczonych stokach.

Konstrukcja najwyższej jakości

Narty Volkl Deacon 74 wykorzystują technologie, które wcześniej można było znaleźć tylko w deskach dla zawodowców. Ich rdzeń został wykonany z mocnego drewna, dodatkowo usztywnionego tytanową listwą Titanium Powered. Ściany boczne zostały wzmocnione na całej długości (Full Sidewall). To wszystko przekłada się na niesamowitą elastyczność nart, poprawia ich dynamikę, a dodatkowo gwarantuje Ci pełną kontrolę nad carvingiem.

Dla fanów prędkości

Prezentowane narty umożliwiają rozwinięcie znacznych prędkości na twardym śniegu (w takich warunkach sprawdzają się najlepiej). Producent zastosował w nich superszybki ślizg z bazą P-Tex 4504, który po prawidłowym posmarowaniu zamienia narty w prawdziwe bestie. Na szczęście nie będziesz mieć problemu z ich okiełznaniem. Ułatwi Ci to chociażby Tip Rocker, czyli lekko podniesiony dziób, dzięki któremu bez trudu wejdziesz w skręt nawet przy niewielkiej prędkości.


To bardzo uniwersalny model, który rekomendujemy zarówno fanom slalomu, jak i giganta. W naszym sklepie kupisz te narty w komplecie z wiązaniami rMotion 2 kompatybilnymi z systemem GripWalk.

Technologie

SYSTEM UVO

TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

WŁAŚCIWOŚCI

SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE

Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty.

POWER CONSTRUCTION

Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. To konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.

POWERED BY TITANIUM

Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

SPEEDWAAL

Racetiger Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Zastosowano w niej najdoskonalszą i jedyną wykorzystywaną w Pucharze Świata konstrukcję typu sandwich. Ale to nie wszystko. Nowością jest technologia Speedwall - po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach. Narty Racetiger Speedwall wyposażono w nowe wiązania rMotion z płytą. Szata graficzna - identyczna z grafiką z Pucharu Świata - nałożona bezpośrednio na górną powierzchnię narty, wykonaną z titanalu.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!

SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!

LINK!

Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność,
że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z 
OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz 
posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO 
DYSTRYBUTORA

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane