Narty>VOLKL RTM 76 ELITE + VMOTION2 10 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 28% VOLKL RTM 76 ELITE + VMOTION2 10 GW 2019 Zobacz większe Nowość

VOLKL RTM 76 ELITE + VMOTION2 10 GW 2019

1 449,00 zł brutto

-550,00 zł

1 999,00 zł


1 178,05 zł netto

Narty dla średnio zaawansowanych narciarzy.

Więcej szczegółów

9 Produktów

Nowy produkt

  • 154 cm
  • 161 cm
  • 168 cm
  • 175 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


VOLKL RTM 76 ELITE + VMOTION2 10 GW

MODEL 2018/2019Volkl RTM 76 Elite: świetna do ćwiczenia skrętów
Największy problem początkującego narciarza? Oczywiście, że zachowanie równowagi w zakrętach. Aby udoskonalić technikę i zrobić kolejny krok do przodu, trzeba mieć wsparcie ze strony odpowiedniego sprzętu. Prezentujemy narty Volkl RTM 76 Elite: model stworzony specjalnie dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy, którzy zamierzają zostać mistrzami carvingu.

Bardzo uniwersalna narta

Model Volkl RTM 76 Elite znakomicie sprawdza się w różnych warunkach. Szczerze możemy go polecić narciarzom, którzy wybierają zarówno perfekcyjnie przygotowane trasy, jak i stoki „po przejściach”. Muldy, miękki śnieg, dziury, głębokie ślady po krawędziowaniu – to naturalne środowisko dla tych desek.

Poczuj się pewnie

W każdych warunkach narty RTM 76 Elite gwarantują niesamowitą stabilność, co zdecydowanie ułatwia doskonalenie techniki jazdy. Jest to zasługa przede wszystkim udoskonalonej konstrukcji, w której pierwsze skrzypce gra drewniany rdzeń wykonany w technologii Dual Woodcore. Jest bardzo twardy, ale jednocześnie elastyczny. Dodatkowo producent zastosował technologię XTD Progressive poprawiającą stabilność nart oraz zwiększającą ich reaktywność na polecenia narciarza.

Nie ma wątpliwości, że są to idealne deski do nauki, jak i doskonalenia jazdy. Dzięki swojej uniwersalności przypadną do gustu fanom slalomu, giganta oraz freeridu.

Mistrzowskie zachowanie w skrętach

Prezentowana narta zdecydowanie najlepiej czuje się w carvingu. To zasługa innowacyjnej konstrukcji, przede wszystkim profilu Tip Rocker z lekko uniesionymi dziobami. Dzięki temu nawet początkujący narciarz nie będzie mieć żadnych problemów z wchodzeniem i wychodzeniem z zakrętów, również przy niewielkiej prędkości.

Warto również wspomnieć o technologii Center Sidewall. Jest ona zdecydowanie przyjaźniejsza początkującym narciarzom niż Full Sidewall. Dzięki wzmocnionym ściankom bocznym na środku narty można łatwiej kontrolować kierunek jazdy oraz trenować krawędziowanie z zachowaniem maksymalnej stabilności.

Narty Volkl RTM 76 Elite to połączenie kosmicznych technologii znanych z topowych modeli producenta oraz przyjaznej, uniwersalnej charakterystyki. Są jednym z najlepszych wyborów w kategorii all mountain. Wybaczają błędy, tworzą doskonałe warunki do robienia postępów, a do tego świetnie wyglądają.


W naszym sklepie kupisz je w komplecie z wiązaniami vMotion 2 kompatybilnymi z technologią GripWalk. Przekonaj się, że chodzenie w butach narciarskich wcale nie musi być męczące.TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

XTD Progressive Technology

XTD Progressive Technology dostosowuje drewniane rdzenie nart do konstrukcji Tip Rocker.

Narciarstwo jest sportem technicznym. Osiągnięcie umiejętności, które zapewniają przyjemność z jego uprawiana wymaga czasu i cierpliwości. Technologia Progressive pozwala narcie adaptować się do wzrastających umiejętności technicznych narciarza. Naukę rozpoczynamy na narcie łatwej i tolerującej błędy. W miarę wzrostu umiejętności narta staje się coraz bardziej wymagająca. Pozwala to na zwiększenie przyjemności z uprawiania tego pięknego sportu. Początkujący narciarz mając ograniczone możliwości techniczne, nie potrafi jeszcze wykonywać skomplikowanych ewolucji narciarskich. Technologia Progressive pozwala na bardzo łatwe skręty. Podniesiony dziób narty (Tip Rocker) i specjalnie dobrana sztywność piętki (Progresive Flex) pozwala na płynne przejście z jednego skrętu w drugi. W miarę wzrostu umiejętności technicznych i coraz agresywniejszego krawędziowania, wydłuża się styk krawędzi ze śniegiem oraz stabilność proporcjonalna do wzrostu prędkości. W ten sposób narty nie ograniczają postępów w nauce. Nowy element technologi - Progressive XTD dostosowuje drewniane rdzenie nart do konstrukcji Tip Rocker. Zwiększa w ten sposób stabilność narty w skręcie przy większych prędkościach.

DUAL WOOD CORE

Dwa odseparowane od siebie drewniane rdzenie połączone warstwą titanalu usztywniają nartę w skręcie, wielokrotnie zwiększając siłę trzymania krawędzi.

GRIP WALK

Innowacyjny system w butach narciarskich jeszcze bardziej ułatwiający chodzenie. Teraz przemieszczanie się pomiędzy stokiem i parkingiem oraz restauracją będzie dużo łatwiejsze! Wiązania w powyższych nartach Volkl są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk.

PRZYGOTUJ SIĘ NA SZYBKĄ JAZDĘ ! ! !

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!
SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!
LINK!
Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność, że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO DYSTRYBUTORA!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane