Narty>VOLKL RTM 81 + IPT WR XL 12 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 35% VOLKL RTM 81 + IPT WR XL 12 GW 2019 Zobacz większe Nowość

VOLKL RTM 81 + IPT WR XL 12 GW 2019

2 199,00 zł brutto

-1 200,00 zł

3 399,00 zł


1 787,80 zł netto

5 Produktów

Nowy produkt

  • 163 cm
  • 170 cm
  • 177 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


VOLKL RTM 81 + IPT WR XL 12.0D

MODEL 2018/2019

Volkl RTM 81: maksymalne trzymanie na dowolnej trasie

Prezentujemy narty Volkl RTM 81, które zostały stworzone do łamania barier bez względu na rodzaj i przygotowanie trasy. Te deski all mountain są świetnym wyborem dla narciarzy o średnich i wysokich umiejętnościach technicznych, nielubiących się ograniczać i preferujących jazdę w różnych warunkach. Poznaj ich najważniejsze zalety.

Konstrukcja, która zapewni Ci niezwykłe doznania

3D.Ridge to innowacyjna konstrukcja budowy nart, w której zastosowano drewniany rdzeń pokryty trójwymiarową warstwą karbonu. Dzięki temu deski jeszcze lepiej trzymają się stoku i to bez względu na stopień przygotowania trasy. Świetnie sprawdzają się zarówno w dynamicznym carvingu, jak i swobodnym freeridzie. Dodatek włókna szklanego 3D.Glass wpłynął natomiast na obniżenie masy nart, zwiększenie ich sztywności oraz skrętności. Bez trudu wyjedziesz z nawet sypkiego czy miękkiego śniegu.

W modelu Volkl RTM 81 producent zastosował także nowatorką konstrukcję wiązania 3D Ridge Core, które jest aż o 40% szersze niż standardowo, jest mocowane bezpośrednio do narty za pomocą szyn montażowych i gwarantuje jeszcze lepsze przenoszenie sił na nartę. Ciesz się precyzją, jakiej do tej pory doświadczali tylko zawodowcy.

Wydłużony profil

Prezentowane narty są bardzo ciekawą propozycją dla użytkowników, którzy nie mogą się jeszcze pochwalić eksperckimi umiejętnościami, ale już testują kolejne granice swoich możliwości. Deski są łatwe w prowadzeniu i sprawdzają się także w trudnych warunkach. To zasługa wydłużonego profilu oraz konstrukcji Extended Tip ad Tail Rocker.
Lekko uniesione dzioby umożliwiają bezproblemowe wchodzenie w skręty z dowolną prędkością, minimalizując przy tym ryzyko utraty równowagi. Rekomendujemy te narty wszystkim jeżdżącym po muldach, rozjeżdżonym i miękkim śniegu.

Uniwersalny wybór

Jest mnóstwo narciarzy, którzy nie mają sprecyzowanych preferencji jeśli chodzi o technikę jazdy. Czasami wolą szybkie carvingowanie w formule giganta, czasami slalom czy zabawę na peryferiach trasy. Te narty sprawdzą się w każdej sytuacji. To niezwykłe, jak firmie Volkl udało się połączyć cechy narty slalomowej i gigantowej, jednocześnie zachowując sportowy charakter.

Prezentowane narty należą do najlżejszych i najbardziej sterownych w kategorii all mountain. Różnicę poczujesz już po pierwszym dniu na stoku, gdy Twoje nogi nie będą tak zmęczone.


Na sezon 2019 firma Volkl przygotowała czarno-pomarańczową wersję kolorystyczną. W naszym sklepie kupisz ten model w zestawie z wiązaniami WideRideXL.

TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

POWERED BY STEEL

Warstwa stali w rdzeniu narty. Dodaje narcie sprężystość. Zapewnia maksymalną dynamikę jazdy.

3D.RIDGE

Ekstremalnie efektywna, ale i efektowna konstrukcja nart. Symbol współczesnej filozofii nart VÖELKLA. Ultracienka, trójwymiarowa i karbonowa konstrukcja z rdzeniem drewnianym. Na środku narty, w strefie wiązania, gdzie narta przenosi największe siły, drewniany rdzeń, wsparty ścianką boczną Sidewall.

Dzięki zwiększonej sztywności poprzecznej zwiększamy manewrowość nart, wynikającą z błyskawicznej reakcji na impulsy, którymi narciarz steruje nartami. Ich dynamikę można porównać do lekkich samochodów sportowych z silnikami o dużych mocach!

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!

SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!

LINK!

Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność,
że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z 
OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz 
posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO 
DYSTRYBUTORA

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane