Narty>VOLKL RTM 84 + IPT WR XL 12 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 34% VOLKL RTM 84 + IPT WR XL 12 GW 2019 Zobacz większe Nowość

VOLKL RTM 84 + IPT WR XL 12 GW 2019

2 499,00 zł brutto

-1 300,00 zł

3 799,00 zł


2 499,00 zł netto

5 Produktów

Nowy produkt

  • 162 cm
  • 167 cm
  • 172 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


VOLKL RTM 84 + IPT WR XL 12 GW

MODEL 2018/2019

 

Volkl RTM 84: sportowe wrażenia w formule all mountain

Dobrze jest wiedzieć, że bez względu na warunki ma się pełną kontrolę nad nartami. Taką pewność zagwarantują Ci deski Volkl RTM 84. Stworzone do jazdy zarówno po dobrze przygotowanym stoku, jak i poza trasą, oferują fantastyczną precyzję prowadzenia i maksymalny fun. To prawdopodobnie najbardziej sportowe narty spośród wszystkich modeli all mountain dostępnych na rynku.

3D.Ridge

To technologia, która wyznacza nowy standard dla gamy topowych modeli firmy Volkl. 3D.Ridge jest unikalną konstrukcją, w której zastosowano drewniany rdzeń pokryty trójwymiarowym karbonem. Dodatkowo na środku narty rdzeń wypełnia cały jej przekrój. Im dalej od wiązania, tym większy udział warstwy karbonowej. Takie rozwiązanie gwarantuje niesamowitą elastyczność nart, doskonałe trzymanie oraz optymalny rozkład flexu na całej długości.

Jednocześnie narty są niezwykle lekkie (najlżejsze na świecie w kategorii all mountain), co docenisz po całym dniu jazdy. Nie obawiaj się również o ich wytrzymałość. Karbon chroni konstrukcję przed uszkodzeniem nawet w czasie skrajnie agresywnej jazdy w trudnych warunkach.

Konstrukcja 3D.Glass to z kolei gwarancja ogromnej trwałości desek. Jeśli preferujesz ostry styl jazdy i nie masz zamiaru chuchać i dmuchać na swoje deski, to zdecydowanie możemy Ci polecić właśnie ten model.

Drgania nie są już problemem

W nartach tej klasy oczywiście nie mogło zabraknąć kultowego już systemu UVO. Jego zadaniem jest tłumienie drgań, co przekłada się na wyższy komfort narciarza i większą precyzję prowadzenia nart w dynamicznych skrętach. Skuteczność tłumienia wynosi aż 30%. Nic dziwnego, że z tego systemu od lat korzystają zawodnicy Pucharu Świata.

Trudne warunki? Nie pękaj!

Od nart all mountain oczekuje się przede wszystkim niezawodności na każdej trasie: bez względu na to, jak została przygotowana. Model Volkl RTM 84 spełni oczekiwania narciarzy, którzy na co dzień preferują agresywny carving, ale okazjonalnie lubią też wyskoczyć w miękki śnieg czy pobawić się na muldach.

To jedne z nielicznych desek oferujących tak dużą uniwersalność. W każdych warunkach zapewniają wysoki poziom komfortu, precyzji i bezpieczeństwa. Jeśli więc nie możesz sobie pozwolić na posiadanie kilku modeli do różnych zastosowań, wybierz RTM 84.

Wyznaczają standardy

Volkl RTM 84 są uznawane przez ekspertów za najlepsze narty all mountain na świecie. Potwierdza to najwyższa ocena w testach NTN, a także bardzo pozytywne recenzje dotychczasowych użytkowników.

Szczególnie chwalona jest nowa konstrukcja wiązania Wideride XL, które wyróżnia się aż o 40% większą szerokością w porównaniu do konkurencyjnych technologii oraz bezpośrednim mocowaniem do narty w szynach montażowych. Efekt? Niezwykła precyzja, którą docenisz zwłaszcza podczas dynamicznego carvingowania.

TECHNOLOGIE:

System UVO

W tym roku wzbogacone nowym, pierwszym niezawodnie działającym w przestrzeni 3D tłumikiem drgań montowany na narcie - UVO - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań.

TIP & TAIL ROCKER

Lekko podniesiony dziób i piętka narty (Tip & Tail - Rocker) ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę, pełną prędkości, przy pewnym trzymaniu krawędzi. Połączenie klasycznego profilu narty z nowoczesnym Rockerem pozwala dobierać narty o około 10 cm dłuższe od dotychczasowych nart carvingowych, przy zachowaniu skrętności narty krótkiej i stabilności narty długiej.

Dla dobrze i bardzo dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras, systematycznie podnoszących swoje umiejętności w technice jazdy.

POWERED BY STEEL

Warstwa stali w rdzeniu narty. Dodaje narcie sprężystość. Zapewnia maksymalną dynamikę jazdy.

3D.RIDGE

Ekstremalnie efektywna, ale i efektowna konstrukcja nart. Symbol współczesnej filozofii nart VÖELKLA. Ultracienka, trójwymiarowa i karbonowa konstrukcja z rdzeniem drewnianym. Na środku narty, w strefie wiązania, gdzie narta przenosi największe siły, drewniany rdzeń, wsparty ścianką boczną Sidewall.

Dzięki zwiększonej sztywności poprzecznej zwiększamy manewrowość nart, wynikającą z błyskawicznej reakcji na impulsy, którymi narciarz steruje nartami. Ich dynamikę można porównać do lekkich samochodów sportowych z silnikami o dużych mocach!

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!

SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!

LINK!

Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność,
że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z 
OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz 
posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO 
DYSTRYBUTORA

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane