Narty>HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 41% HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW 2019 Zobacz większe Nowość

HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW 2019

2 599,00 zł brutto

-1 801,00 zł

4 400,00 zł


2 113,01 zł netto

Produkt naprawdę z najwyższej półki. Najlepsza technologia i design to gwarancja maksymalnej przyjemności na nartach.

Więcej szczegółów

4 Produktów

Nowy produkt

  • 163 cm
  • 170 cm
  • 177 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD PRESTIGE + PRD 14 GW

Model 2018/2019

Head Prestige: elegancki wygląd skrywa sportowe możliwości


Prezentujemy narty Head Prestige, które – jak sama nazwa wskazuje – są przeznaczone dla narciarzy lubiących szusować w wielkim stylu. Deski prezentują się fantastycznie, w czym duża zasługa eleganckiego designu. Jednak to, co czyni je naprawdę wyjątkowymi, kryje się w technologiach zastosowanych w procesie ich produkcji.


Intelligence CHIP Technology


Firma Head od wielu lat rozwija swój dział badań, aby dostarczać narciarzom technologie realnie poprawiające właściwości jezdne nart. Najnowszym osiągnięciem zespołu inżynierów jest Intelligence CHIP Technology. Na czym polega ta rewolucja? Wyobraź sobie, że prowadzisz samochód, którego charakterystyka dopasowuje się do Twojego stylu jazdy. Gdy gwałtownie przyspieszasz, zawieszenie się usztywnia, a silnik chętnie wkręca się na najwyższe obroty. Dokładnie tak samo działa to w nartach Head Prestige.


Charakterystyka nart zmienia się wraz z decyzjami podejmowanymi przez narciarza oraz w zależności od warunków panujących na stoku. Chcesz jazdy na krawędzi? Deski momentalnie się usztywniają i stają się bardziej agresywne. Musisz komfortowo przejechać nierówny odcinek? Elastyczna konstrukcja zaabsorbuje drgania i pozwoli Ci wyjść z każdej opresji.


Jedź tak szybko, na ile wystarczy Ci siły


Te narty nie stawiają przed użytkownikiem żadnych ograniczeń. Dzięki ultraszybkiemu ślizgowi UHM C pozwalają rozwinąć maksymalną prędkość i nie tracić jej nawet podczas ostrych skrętów. Jeśli tylko potrafisz wykorzystać ich możliwości, odwdzięczą Ci się fantastycznymi wrażeniami.


W nartach Head Prestige producent zastosował gamę technologii zaliczanych do ERA 3.0 S. Mamy więc tutaj rocker, dzięki któremu bez problemu wyjedziesz z miękkiego śniegu, mamy też rozwiązania stabilizujące jazdę w skręcie i gwarantujące maksymalną przyczepność podczas carvingowania. Wyprowadzenie tych desek z równowagi jest nie lada wyczynem.


Najwyższa jakość wykonania


Head Prestige to narty dla wymagających, którzy nie godzą się na jakościowe kompromisy. Konstrukcja została przygotowana z doskonałych materiałów – znajdziemy w niej m.in. carbon, który pozwolił obniżyć masę nart, jednocześnie zwiększając ich odporność na trudne warunki panujące na stoku. To nie są deski na jeden sezon. Będziesz się nimi cieszyć tak długo, jak tylko chcesz.


Narty Head Prestige w wersji na rok 2019 są dostępne w długościach: 149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm


Wybierz wariant, który najlepiej odpowiada Twojemu stylowi jazdy. W naszym sklepie kupisz te narty w komplecie z wiązaniami PRD 14 GW, gwarantującymi doskonałe panowanie nad deskami oraz kompatybilnymi z technologią GripWalk. Przekonaj się, że chodzenie w butach narciarskich nie musi być udręką!Technologia ERA 3.0 S to kombinacja carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich. Te cechy oraz połączenie 10% Rockera z 90% Camberem zrobią wrażenie na narciarzach, niezależnie od poziomu umiejętności. Dodatkowo warstwa Inteligentnych włókien zapewnia moc, kontrolę i szybszą reakcję na impulsy skrętne.

ZASADA

Włókna Intellifibers z materiału piezoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energie elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę tym więcej wytworzonej energii. Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.

EFEKT

Ułożenie włókien pod kątem 45° zwiększa sztywność skrętną narty, wciskając krawędź jeszcze bardziej w śnieg podczas skrętu. Przy większej prędkości cała narta zostaje jeszcze bardziej usztywniona.

TECHNOLOGIA INTELLIGENCE CHIP- DODATKOWY ZASTRZYK

Energia elektryczna wytwarzana przez włókna jest nie tylko odzyskana ale zakumulowana w chipie i zwielokrotniona. Następnie zostaje uwalniana stopniowo w zależności od właściwości jezdnych narty.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane