Narty>ATOMIC REDSTER S9 + X 12 TL 2019 POTESTOWE 165CM

Nowość Promocja! Nowy Promocja ATOMIC REDSTER S9 + X 12 TL 2019 POTESTOWE 165CM Zobacz większe Nowość Promocja!

ATOMIC REDSTER S9 + X 12 TL 2019 POTESTOWE 165CM

1 900,00 zł brutto


1 900,00 zł netto

1 Produkt

Ostatnie egzemplarze!

Używane

  • 165 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


POTESTOWE NARTY
ATOMIC REDSTER S9 + X 12 TL

DŁUGOŚĆ: 165CM

MODEL 2018/2019

Stan bardzo dobry, niewielkie ślady użytkowania.

Zainteresowanych o więcej dokładnych zdjęć nart prosimy o kontakt drogą e-mailową lub telefoniczną.

Wystawiamy Fakturę VAT.

Narty można obejrzeć w naszym sklepie stacjonarnym.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Atomic Redster S9: nie szukaj lepszych, bo i tak nie znajdziesz

W życiu zapalonego narciarza przychodzi taki moment, gdy trzeba podjąć ważną decyzję i albo zadowolić się zwykłą jazdą rekreacyjną, albo spróbować czegoś więcej. Jeśli Ty dokonałeś już wyboru i postawiłeś na adrenalinę, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję. Narty Atomic Redster S9 z wiązaniami X12 TL są jednymi z najbardziej pożądanych desek przez zaawansowanych narciarzy i ekspertów od slalomu. Poznaj je lepiej, a nie będziesz mieć już wątpliwości, że musisz je wypróbować na stoku.

Wszystko, co najlepsze w marce Atomic

Nart Atomic nie wybiera się przypadkowo. Jeżdżą na nich ci, którzy oczekują najwyższej jakości wykonania, świetnej trwałości, a przede wszystkim pełnej kontroli. Redster S9 to jeden z topowych modeli producenta, stworzony specjalnie z myślą o fanach slalomu i krótkich, dynamicznych skrętów, wybierających dobrze przygotowane trasy.

Zaufaj technologii, z której korzystają zawodowcy

Narty Atomic Redster S9 zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal i z wykorzystaniem dokładnie tych samych technologii, jakie są obecne w Pucharze Świata. Jedną z nich jest Servotec, czyli w dosłownym tłumaczeniu „wspomaganie prowadzenia”. Deski są niesamowicie posłuszne narciarzowi, gwarantują znakomitą stabilność i pewność zarówno podczas skręcania, jak i jazdy na wprost, nawet przy bardzo wysokiej prędkości. Dlatego szczególnie polecamy je doświadczonym, dobrze wyszkolonym technicznie narciarzom, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć poziom eksperta.

Jazda na krawędzi, czy może komfortowa? Sam decyduj!

Atomic Redster S9, choć mają wyraźnie sportową charakterystykę, przypadną do gustu także narciarzom lubiącym czuć się na stoku komfortowo. To zasługa drewnianego rdzenia, do którego budowy użyto drewna jesionowego i topolowego. Rdzeń jest bardzo stabilny i gwarantuje skuteczne tłumienie drgań. Nareszcie możesz więc cieszyć się jazdą nawet wieczorem, gdy stok wypełniają muldy i dziury.

Trwałość na najwyższym poziomie

Atomic szanuje narciarzy, dlatego dostarcza im produkty znakomitej klasy, które są w stanie znieść naprawdę wiele. W tym modelu wykorzystano technologię Titanium Powered, czyli tytanowej warstwy umieszczonej powyżej i poniżej rdzenia. Dzięki niej narty są nie tylko odporne na agresywny styl jazdy, ale także bardzo elastyczne podczas wykonywania skrętów.

------------------------------------------------------

TECHNOLOGIE

SERVOTEC

To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Puchru Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ‘Servolenkung’ oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

Od najbliższego sezonu, z technologii zastrzeżonej dotychczas dla zawodników Pucharu Świata, czerpać będą również amatorzy.

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane