Narty>HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM + PRD 12 GW 2020

Obniżka! Rabat - 42% HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM + PRD 12 GW 2020 Zobacz większe

HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM + PRD 12 GW 2020

1 849,00 zł brutto

-1 350,00 zł

3 199,00 zł


1 503,25 zł netto

Kod producenta: 313309

Kod EAN: 156cm - 726424674077, 163cm - 726424674084, 170cm - 726424674091, 177cm - 726424674107

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM + PRD 12 GW

magnum.jpg

Head Supershape i. Magnum: sprawdzą się wszędzie


Choć mówi się, że rzeczy uniwersalne nie są dobre w żadnej dziedzinie, to w przypadku tego modelu jest zupełnie inaczej. Narty Head Supershape i. Magnum to idealna propozycja dla zaawansowanych narciarzy w każdym wieku, o dowolnej wadze i preferencjach zjazdowych. Możesz ich używać do slalomu czy giganta, zawsze mając pewność precyzyjnego prowadzenia i osiągnięcia zawrotnej prędkości.


Łatwe prowadzenie


Nawet jeśli nie osiągnąłeś jeszcze eksperckiego poziomu jazdy, możesz sobie pozwolić na zakup nart Head Supershape i. Magnum. Ten model jest bardzo cierpliwy, wybacza nawet proste błędy, jednocześnie stwarzając warunki do stałego doskonalenia narciarskich umiejętności. Zapewnia masę frajdy z jazdy, o czym świadczy fakt, że są to jedne z najszybszych nart przeznaczonych na przygotowane stoki.


Technologia rodem z Formuły 1


Pamiętasz ogromne emocje, jakie towarzyszyły wprowadzeniu KERS do Formuły 1? Minęły lata i dziś możemy korzystać z tej technologii także na stoku. Firma Head wprowadziła ją do swoich topowych modeli i to nie tylko tych wyczynowych. KERS jest jednym z największych atutów Supershape i. Magnum.


Na czym to polega? Wyobraź sobie, że akurat pokonujesz ulubioną trasę i chcesz pobić rekord prędkości. Specjalny system elektroniczny pozyskuje i magazynuje wytworzoną energię, by oddać ją w najbardziej odpowiednim momencie – czyli podczas przechodzenia w skręt. To tak, jakbyś korzystał z turbosprężarki. Genialne i działa!


Konstrukcja wzbogacona grafenem


Grafen lub Graphene – mniejsza o nazewnictwo. Liczy się to, że mówimy o najcieńszym i najlżejszym materiale wyprodukowanym przez człowieka, który jednocześnie charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością (300-krotnie większą niż stal). Firma Head wykorzystała grafen w tym modelu nart, aby zapewnić Ci maksymalną stabilność, komfort, bezpieczeństwo i pewność, że inwestujesz w sprzęt na lata.


ERA 3.0 S


Bez wątpienia jest to jedno z największych osiągnięć w historii firmy Head. To dzięki technologii ERA 3.0 S narty tego producenta przeżyły renesans popularności na masowych stokach, a jednocześnie mogły nawiązać rywalizację w Pucharze Świata. ERA 3.0 S to kombinacja bardzo zaawansowanych rozwiązań, które narciarzom-amatorom umożliwiają szybkie doskonalenie jazdy, a z profesjonalistów czynią prawdziwych ekspertów. Przewidywalność, stabilność, świetne trzymanie bez względu na warunki panujące na stoku – to wszystko znajdziesz w jednym modelu Head Supershape i. Magnum.


Narty Head Supershape i. Magnum wykorzystują także inne zaawansowane technologie, w tym Speed Rocker, która ułatwia prowadzenie desek w miękkim śniegu. Narty są dostępne w wariantach długości:149 cm, 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm


W naszym sklepie zamówisz ten fantastyczny model na 2019 rok w efektowny, zielonym malowaniu, wraz z wiązaniami PRD 12 GW z technologią GripWalk (ułatwia chodzenie w butach narciarskich).

TALIOWANIE 131/72/110 - 170CM
DŁUGOŚĆ 149cm 156 cm 163cm 170cm 177cm
PROMIEŃ 10,3 m 11,2 m 12,2 m 13,1 m 14,2 m

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.