Narty>HEAD SUPERSHAPE I.TITAN + PRD 12 GW 2020

Obniżka! Rabat - 39% HEAD SUPERSHAPE I.TITAN + PRD 12 GW 2020 Zobacz większe

HEAD SUPERSHAPE I.TITAN + PRD 12 GW 2020

1 949,00 zł brutto

-1 250,00 zł

3 199,00 zł


1 584,55 zł netto

Kod producenta: 313289

Kod EAN: 163cm - 726424859078, 170cm - 726424859085

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPERSHAPE I.TITAN + PRD 12 GW

Head Supershape i. Titan: nuda na stoku? Wyskocz poza trasę!


Prezentujemy najnowszą generację nart Head Supershape i. Titan w efektownym, niebiesko-czarnym malowaniu i w zestawie z wiązaniami PRD 12 GW. Te bardzo chwalone deski są przeznaczone dla doświadczonych narciarzy, którzy lubią od czasu do czasu pobawić się w freeride i opuścić przygotowaną trasę. To co, sprawdzimy ich możliwości?


Szerokość ślizgu ma znaczenie


Narty Head Supershape i. Titan już na pierwszy rzut oka wydają się być dość szerokie (są najszersze z całej gamy modeli Supershape). To właśnie dzięki temu parametrowi tak dobrze radzą sobie w praktycznie każdych warunkach. Są więc doskonałym wyborem dla narciarzy szukających uniwersalnego modelu na różne okazje, lubiących poszaleć na idealnie przygotowanej trasie, jak i pozwalających sobie na okazjonalne eksplorowanie stoku za siatką bezpieczeństwa.


Doskonałe trzymanie


Head Supershape i. Titan to narty bardzo wysokiej klasy, o czym świadczy fakt, że ich konstrukcja została przygotowana ręcznie. Worldcup Sandwich Cap to połączenie drewnianego rdzenia, włókna szklanego oraz grafenu, który pozwolił znacząco obniżyć masę narty, jednocześnie zwiększając jej elastyczność i wytrzymałość. Wszystko to przełożyło się na niesamowitą stabilność. Krawędź trzyma jak szalona i to przy dowolnej prędkości.


Przyspiesz!


Lubisz szybką jazdę, prawda? To oczywiste. Właśnie dlatego proponujemy Ci ten model, który z jednej strony jest bardzo tolerancyjny dla wciąż niedoskonałych techników, a z drugiej pozwala przekraczać kolejne granice strachu. Ultraszybki ślizg UHM C ze strukturą Race RD, technologia KERS (działa niczym turbosprężarka, oddając energię podczas przechodzenia w skręt) – to wszystko gwarantuje niesamowite wrażenia wcześniej znane wyłącznie zawodowcom.


Technologia w służbie człowiekowi


Prezentowane narty zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie ze standardem technologii ERA 3.0 S. To ona wyróżnia produkty Head na rynku i w dużej mierze decyduje o ich popularności zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. ERA 3.0 S jest nowym podejściem do narciarstwa masowego. Head udowadnia, że także amatorzy mogą pełnymi garściami czerpać z zaawansowanych rozwiązań technicznych i dzięki nim doskonalić swoje umiejętności. Dlatego w modelu Supershape i. Titan m.in. zastosowano rocker, który umożliwia spokojne wyjechanie z miękkiego śniegu.


Narty Head Supershape i. Titan w wersji na 2019 rok są dostępne w długościach: 156 cm, 163 cm, 170 cm, 177 cm


W naszym sklepie kupisz je w komplecie z wiązaniami PRD 12 GW, kompatybilnymi z technologią GripWalk, która ułatwia chodzenie w butach narciarskich.

TALIOWANIE 137/80/117 - 170CM
DŁUGOŚĆ 156 cm 163cm 170cm 177cm
PROMIEŃ 11,9 m 12,9 m 14,1 m 15,0 m

---------------------------------------------------------------------------------

TECHNOLOGIA ERA 3.0

Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich wszędzie. Jedna dla wszystkich, wszytko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: "Masz problem? Naprawimy go!". ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl promień, pomyśl przyśpieszenie. Pomyśl trójwymiarowo !

ALLRIDE ROCKER

Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie wpuchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

PROGRESYWNY PROMIEŃ

Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego zakrawędziowania narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% zakrawędziowaniu narty. Więcej krawędzi na śniegu = większe trzymanie krawędzi.

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

SPEED ROCKER

Twarde trasy juz nie straszne - delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu.

10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydostać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem.

Speed Rocker w nartach HEAD to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka. A Ty?

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.