Narty>HEAD SUPERSHAPE I.SPEED + PRD 12 GW 2020

Obniżka! Rabat - 46% HEAD SUPERSHAPE I.SPEED + PRD 12 GW 2020 Zobacz większe

HEAD SUPERSHAPE I.SPEED + PRD 12 GW 2020

1 729,00 zł brutto

-1 470,00 zł

3 199,00 zł


1 729,00 zł netto

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPERSHAPE I.SPEED + PRD 12 GW

Head Supershape i. Speed: odważysz się pojechać jeszcze szybciej?
Najważniejszym elementem, z jakim musi się oswoić każdy początkujący narciarz, jest prędkość. Wraz z kolejnymi stopniami wtajemniczenia zaczyna się jej łaknąć. Jeśli już jesteś na tym etapie i chcesz zasmakować naprawdę szybkiej jazdy, poznaj naszą propozycję. To narty Head Supershape i. Speed. Przeznaczone dla doskonale wyszkolonych technicznie narciarzy, którzy na stoku szukają przede wszystkim maksymalnej prędkości.


Są szybkie. Bardzo szybkie
Tajemnica rewelacyjnej dynamiki tych nart tkwi oczywiście w ich konstrukcji. Firma Head zastosowała w niej technologię Graphene, dzięki czemu narta jest lżejsza, stabilniejsza, a także znacznie bardziej wytrzymała na agresywny styl jazdy. Uformowany ręcznie drewniany rdzeń wzmocniony włóknem szklanym gwarantuje, że tych desek nie da się wyprowadzić z równowagi nawet przy zawrotnej prędkości.
Dodatkowym niezwykle istotnym elementem jest ślizg wykonany w technologii UHM C. To najszybszy ślizg w gamie Head, do niedawna zarezerwowany tylko dla modeli wyczynowych, a dziś dostępny także w klasie popularnej.


Skup się na jeździe. Nic innego Ci nie przeszkodzi
O co chodzi w amatorskiej jeździe na nartach? Oczywiście, że o przyjemność i adrenalinę. Nie pozwól, aby warunki panujące na stoku Ci to odebrały. Narty Head Supershape i. Speed zostały stworzone zgodnie z filozofią ERA 3.0 S, która stanowi połączenie trzech elementów: Allride Rocker, Radius oraz Rebound. Co to właściwie oznacza?
Narty wykorzystujące tę technologię zachowują swoje wyczynowe możliwości i sportową charakterystykę, jednocześnie gwarantując narciarzowi najwyższy komfort jazdy w dowolnych warunkach, także na miękkim śniegu czy lodzie. Dzięki tym deskom zapomnisz o bolących kolanach, co wcześniej było efektem jeżdżenia po nierównościach – narty fantastycznie absorbują drgania i nie dopuszczają, aby były przenoszone na nogi narciarza.


Gotowy na przyspieszenie?
W nartach Head Supershape i. Speed zastosowano technologię KERS, którą dobrze znają wszyscy fani Formuły 1. Zaawansowany system elektroniczny magazynuje energię narciarza, by oddać ją w trakcie przechodzenia w skręt. To gwałtowne przyspieszenie pozwala nie tylko utrzymać kontrolę nad nartami, ale także pobić rekord życiowy w zjeździe. System KERS charakteryzuje wszystkie topowe modele nart firmy Head i uwierz – to robi różnicę.

W naszym sklepie zamówisz najnowszy model na 2019 roku, w komplecie z wiązaniami PRD 12 GW. Wiązania wykorzystują rewolucyjną technologię GripWalk, która znacznie ułatwia chodzenie w butach narciarskich.

TALIOWANIE 124-68-104 - 170CM
DŁUGOŚĆ 163cm 170cm 177cm
PROMIEŃ 12,7 m 14,0 m 14,9 m

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.