Narty>HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11 2020

Nowość Nowy HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11 2020 Zobacz większe Nowość

HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11 2020

3 400,00 zł brutto


2 764,23 zł netto

Wysyłka nart od września!

Więcej szczegółów

7 Produktów

Nowy produkt

  • 150 cm
  • 155 cm
  • 160 cm
  • 165 cm
  • 170 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11

Model 2019/2020

Head Worldcup Rebels i. SL: i kto jest mistrzem slalomu?


Prezentujemy narty Head Worldcup Rebels i. SL: topową propozycję firmy Head dla fanów jazdy slalomowej. Ten model jest dosłownie wypchany kosmiczną technologią, która jeszcze do niedawna była skrupulatnie skrywaną tajemnicą Pucharu Świata. Dziś mogą z niej korzystać także zaawansowani narciarze mający prosty cel: wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.


Czysta przyjemność krawędziowania


Head Worldcup Rebels i. SL umożliwiają bezproblemowe wykonywanie krótkich, dynamicznych skrętów, nawet jeśli nie jesteś jeszcze ekspertem od slalomu. Te narty wybaczają naprawdę wiele, choć oczywiście są przeznaczone dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Naszym zdaniem idealnie sprawdzą się na etapie szlifowania umiejętności technicznych. Gdy już osiągniesz ekspercki poziom, z powodzeniem wykorzystasz te deski w zawodach i osiągniesz w nich świetny wynik.

Graphene Worldcup Sandwich Cap


Konstrukcja prezentowanych nart zrobi wrażenie na każdym, kto interesuje się najnowszymi technologiami. Producent wykorzystał w niej Graphene, czyli najlżejszy i najcieńszy materiał na świecie, który dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest aż 300-krotnie wytrzymalszy niż stal i twardszy niż diament. Co to oznacza dla Ciebie? To proste: założysz deski tak lekkie, że prawie ich nie poczujesz, a jednocześnie tak trwałe, że nie będziesz w stanie ich zniszczyć.
Dodatkowo producent zastosował pionowe laminowanie drewnianego rdzenia, który został otoczony warstwą z włókna szklanego. To wpłynęło na zwiększenie elastyczności desek i poprawiło ich stabilność w ciasnych skrętach.


Technologia KERS


KERS to elektroniczny system gromadzenia i przekazywania energii, dzięki któremu narty są piekielnie szybkie i nie tracą prędkości nawet podczas pokonywania zakrętów. Ta technologia do złudzenia przypomina zasadę działania turbosprężarki w samochodzie.


Rebel Camber


Na pewno zauważyłeś, że w modelach wyczynowych powoli odchodzi się od stosowania rockera. Dziś profesjonaliści chcą jeździć bez wspomagaczy, dlatego rządzi camber. W tych nartach zastosowano technologię Rebel Camber, która dodatkowo poprawia właściwości jezdne desek, gwarantując świetną przyczepność podczas krawędziowania przy utrzymaniu maksymalnej prędkości.


Head Worldcup Rebels i. SL to doskonały wybór dla każdego miłośnika slalomu, który szuka desek na lata i chce mieć pewność, że dobrze zainwestuje swoje pieniądze.

Narty są dostępne w długościach: 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm


Wybierz wariant, który najbardziej Ci odpowiada i zamów ten wyjątkowy model wraz z wiązaniami FreeFlex EVO 11 – jednymi z najbardziej komfortowych i bezpiecznych w klasie race.

TALIOWANIE 122/66/107 - 170CM
DŁUGOŚĆ 150cm 155 cm 160cm 165cm 170cm
PROMIEŃ 9,4 m 10,0 m 10,7 m 11,5 m 12,2 m

---------------------------------------------------------------------------------

Intelligence Technology

Teoria względności HEAD:

Wydajności nart absolutnie nie da się zmierzyć!

To czego narciarz oczekuje od nart jest w dużej mierze zależne od tego jak i gdzie będzie jeździł. Na twardym podłożu ważna jest mksymalna stabilność krawędzi. Na miękkim śniegu ważniejsza jest większa kontrola narty. Czego innego oczekuje się chcąc pobić rekord na stoku a czego innego podczas rekreacyjnej jazdy z rodziną i przyjaciółmi.

Adaptacyjna technolgia HEAD IntelligenceTM Technology dostosuje wydajność narty do warunków i indywidualnego stylu narciarza. 

Jak to działa?

Włókna Intellifibers rozmieszczone przed wiązaniem pod kątem 45° transformują impulsy mechaniczne na energię elektryczną. Im więcej narciarz będzie jeździł tym więcej energii się wytworzy. Energia elektryczna jest z powrotem kierowana do Intellifibers. W ten sposób mechanizm dostosowuje sztywność do warunków jazdy. 

Co to powoduje?

Ułożenie włókien pod kątem 45° przed wiązaniem zwiększa sztywność skrętną, która jest "wtłaczna" w krawędzie nart przy ostrych łukach, co poprawia stabilność nart przy dużych prędkościach. 

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane