Narty>HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11 2020

Obniżka! Rabat - 46% HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11 2020 Zobacz większe

HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11 2020

1 849,00 zł brutto

-1 550,00 zł

3 399,00 zł


1 503,25 zł netto

Kod producenta: 313209
Kod EAN: 155cm - 726424851232, 165cm -726424851256, 170cm - 726424851263

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD WORLDCUP REBELS I.SL + FREEFLEX EVO 11

Head Worldcup Rebels i. SL: i kto jest mistrzem slalomu?


Prezentujemy narty Head Worldcup Rebels i. SL: topową propozycję firmy Head dla fanów jazdy slalomowej. Ten model jest dosłownie wypchany kosmiczną technologią, która jeszcze do niedawna była skrupulatnie skrywaną tajemnicą Pucharu Świata. Dziś mogą z niej korzystać także zaawansowani narciarze mający prosty cel: wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.


Czysta przyjemność krawędziowania


Head Worldcup Rebels i. SL umożliwiają bezproblemowe wykonywanie krótkich, dynamicznych skrętów, nawet jeśli nie jesteś jeszcze ekspertem od slalomu. Te narty wybaczają naprawdę wiele, choć oczywiście są przeznaczone dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Naszym zdaniem idealnie sprawdzą się na etapie szlifowania umiejętności technicznych. Gdy już osiągniesz ekspercki poziom, z powodzeniem wykorzystasz te deski w zawodach i osiągniesz w nich świetny wynik.

Graphene Worldcup Sandwich Cap


Konstrukcja prezentowanych nart zrobi wrażenie na każdym, kto interesuje się najnowszymi technologiami. Producent wykorzystał w niej Graphene, czyli najlżejszy i najcieńszy materiał na świecie, który dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest aż 300-krotnie wytrzymalszy niż stal i twardszy niż diament. Co to oznacza dla Ciebie? To proste: założysz deski tak lekkie, że prawie ich nie poczujesz, a jednocześnie tak trwałe, że nie będziesz w stanie ich zniszczyć.
Dodatkowo producent zastosował pionowe laminowanie drewnianego rdzenia, który został otoczony warstwą z włókna szklanego. To wpłynęło na zwiększenie elastyczności desek i poprawiło ich stabilność w ciasnych skrętach.


Technologia KERS


KERS to elektroniczny system gromadzenia i przekazywania energii, dzięki któremu narty są piekielnie szybkie i nie tracą prędkości nawet podczas pokonywania zakrętów. Ta technologia do złudzenia przypomina zasadę działania turbosprężarki w samochodzie.


Rebel Camber


Na pewno zauważyłeś, że w modelach wyczynowych powoli odchodzi się od stosowania rockera. Dziś profesjonaliści chcą jeździć bez wspomagaczy, dlatego rządzi camber. W tych nartach zastosowano technologię Rebel Camber, która dodatkowo poprawia właściwości jezdne desek, gwarantując świetną przyczepność podczas krawędziowania przy utrzymaniu maksymalnej prędkości.


Head Worldcup Rebels i. SL to doskonały wybór dla każdego miłośnika slalomu, który szuka desek na lata i chce mieć pewność, że dobrze zainwestuje swoje pieniądze.

Narty są dostępne w długościach: 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm


Wybierz wariant, który najbardziej Ci odpowiada i zamów ten wyjątkowy model wraz z wiązaniami FreeFlex EVO 11 – jednymi z najbardziej komfortowych i bezpiecznych w klasie race.

TALIOWANIE 122/66/107 - 170CM
DŁUGOŚĆ 150cm 155 cm 160cm 165cm 170cm
PROMIEŃ 9,4 m 10,0 m 10,7 m 11,5 m 12,2 m

---------------------------------------------------------------------------------

Intelligence Technology

Teoria względności HEAD:

Wydajności nart absolutnie nie da się zmierzyć!

To czego narciarz oczekuje od nart jest w dużej mierze zależne od tego jak i gdzie będzie jeździł. Na twardym podłożu ważna jest mksymalna stabilność krawędzi. Na miękkim śniegu ważniejsza jest większa kontrola narty. Czego innego oczekuje się chcąc pobić rekord na stoku a czego innego podczas rekreacyjnej jazdy z rodziną i przyjaciółmi.

Adaptacyjna technolgia HEAD IntelligenceTM Technology dostosuje wydajność narty do warunków i indywidualnego stylu narciarza. 

Jak to działa?

Włókna Intellifibers rozmieszczone przed wiązaniem pod kątem 45° transformują impulsy mechaniczne na energię elektryczną. Im więcej narciarz będzie jeździł tym więcej energii się wytworzy. Energia elektryczna jest z powrotem kierowana do Intellifibers. W ten sposób mechanizm dostosowuje sztywność do warunków jazdy. 

Co to powoduje?

Ułożenie włókien pod kątem 45° przed wiązaniem zwiększa sztywność skrętną, która jest "wtłaczna" w krawędzie nart przy ostrych łukach, co poprawia stabilność nart przy dużych prędkościach. 

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane

Narty

Narty - jeden z najstarszych środków transportu

Dzisiaj narty kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem i białym szaleństwem. Jednak ich pierwotne przeznaczenie było zgoła inne. Służyły przede wszystkim jako środek transportu i w takiej roli pojawiły się na świecie już kilka tysięcy lat temu. Niektóre doniesienia mówią nawet o 12 tysiącach lat. Choć narty zazwyczaj wiążemy ze skandynawią, to ich początków możemy doszukiwać się na terenach Rosji i Chin. Na to w każdym razie wskazują malowidła, które odnaleziono w chińskim regionie Xinjiang.

Jednak już 5 tysięcy lat przed naszą erą, ślady nart pojawiły się również w Norwegii. Tam też odnaleziono nieco młodsze narty (ok 1300 rok p.n.e.), ale wyposażone w skórzane wiązania. Również w Skandynawii, tym razem jednak w Szwecji, odnaleziono najstarszą nartę. Jednak naukowcom trudno ocenić czas, z którego pochodzi. Według różnych źródeł mógł to być rok 4500 p.n.e. Ślady pierwszych desek wykorzystywanych do przemieszczania się, prowadzą również na Grenlandię.

Początki sportowych wyścigów na nartach

Nieco czasu musiało upłynąć, żeby narty zaczęły być wykorzystywane również w celach sportowych. Na ten moment świat czekał aż do rządów Haralda Srogiego - norweskiego króla. Uważał on, że poruszanie się na nartach jest ciekawe i wcale nie musi mieć praktycznego wymiaru. Dlatego też jako pierwszy urządził wyścigi na nartach. Były one uzupełnione nawet o zakłady o to, kto pierwszy znajdzie się na mecie.

Narty na poważnie - pierwsza publikacja o narciarstwie

Wiele czasu musiało upłynąć już po rządach Haralda Srogiego, żeby historia narciarstwa nabrała tempa. Jednak być może warto było, bo dalszy rozwój był naprawdę gwałtowny. Początków drugiego etapu możemy doszukiwać się w 18 wieku. Właśnie wtedy norweski wojskowy, Jen Henrik Emahusen, wydał pierwszą publikację w całości poświęconą nartom. Emahusem poświęcił ją takim tematom jak budowa nart, czy też technika narciarska.

Kolejne przełomy i wytwórnie nart

Kolejnego przełomu, wiek później, dokonał Sondre Norheim pochodzący z miejscowości Telemark. Norweg stworzył długie na ponad 2 metry narty, które były szersze z przodu, a węższe po środku. Opracowany przez niego kształt desek był wykorzystywany później przez ponad 120 lat. Norheim zrewolucjonizował również wiązania. O ile na początku trzymały one stopę tylko z przodu, jego prototyp gwarantował również stabilność przy pięcie. W tamtym czasie - w 19 wieku - swoje historyczne początki miało narciarstwo alpejskie. Jest to popularna do dziś jedna z form narciarstwa, w której rzecz polega na tym, by możliwie najszybciej zjechać na nartach po ośnieżonym stoku. Narciarze alpejscy najczęściej korzystają z kijków narciarskich. Pod koniec 19 wieku w Norwegii pojawiła się pierwsza wytwórnia nart. Wraz z pojawianiem się kolejnych producentów, coraz bardziej eksperymentowano z warstwami desek, a także materiałami, żeby stworzyć jak najlepsze narty.

Dziś technologia produkcji nart sprawia, że każdy może znaleźć narty idealne dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje nart biegowych, czy też zjazdowych. W naszym sklepie znajdziesz tanie narty najlepszych producentów. Wśród nich odnajdziesz takie marki, jak Rossignol, Head, Salomon, czy Atomic. Proponujemy również idealnie do nich dopasowane buty narciarskie. Za to najlepiej o swoje bezpieczeństwo na stokach i nartostradach zadbasz z dostępnymi u nas kaskami narciarskimi i goglami.

Które narty wybrać - race czy allmountain?

W naszej ofercie masz do wyboru narty race i narty allmountain. Narty race doskonale sprawdzą się na przygotowanych trasach. Trzeba przyznać, że to produkty dedykowane osobom, które mają już pewne doświadczenie w poruszaniu się na dwóch deskach. Dzięki ich konstrukcji twarde stoki i oblodzone fragmenty trasy nie będą stanowiły dla ciebie żadnych przeszkód. Z mniejszym doświadczeniem proponujemy wybór nart allmountain. Te sprawdzą się nie tylko na trasie, ale również poza nią. Narty allmountain to świetny wybór dla wszystkich, nieco mniej zaawansowanych osób.