Narty>HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE + FF EVO 11 2020

Nowość Nowy HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE + FF EVO 11 2020 Zobacz większe Nowość

HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE + FF EVO 11 2020

3 400,00 zł brutto


2 764,23 zł netto

Wysyłka nart od września!

Więcej szczegółów

5 Produktów

Nowy produkt

  • 165 cm
  • 170 cm
  • 175 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD WORLDCUP REBELS I.RACE + FF EVO 11

Model 2019/2020

Head Worldcup Rebels i. Race: perfekcyjne w gigancie, znakomite w slalomie


Czy połączenie ognia i wody jest w ogóle możliwe? Mamy dowód, że tak! Narty Head Worldcup Rebels i. Race to model stworzony dla zawodowców, którzy są zakochani w gigancie, ale od czasu do czasu lubią też pokonać ciaśniejsze zakręty. Eksperci firmy Head w jednej narcie zmieścili cechy slalomówki i gigantówki. Niebywałe!

Wskaż drogę, a one Cię tam zabiorą


Narty Head Worldcup Rebels i. Race należą do topowych modeli producenta, a to oznacza, że do ich zaprojektowania oddelegowano zespół inżynierów z Pucharu Świata. Cel był prosty: stworzyć deski, które są ślepo posłuszne narciarzowi i spełniają jego każde życzenie, bez względu na warunki.


Te narty, choć ich naturalnym środowiskiem są długie, efektowne łuki, bardzo dobrze radzą sobie także w jeździe slalomowej. Ich reaktywność jest niesamowita – wystarczy delikatny nacisk buta, aby momentalnie zmienić kierunek i zmieścić się w nawet bardzo ciasnym zakręcie. Na pewno nie miałeś nigdy desek, które zapewniłyby Ci porównywalny poziom pewności i bezpieczeństwa.


Ultra lekkie, bardziej wytrzymałe niż stal


Jedną z najważniejszych innowacji zastosowanych w prezentowanym modelu jest Graphene. To najlżejszy materiał o zastosowaniach przemysłowych, który jednocześnie jest twardszy od diamentu i aż 300-krotnie wytrzymalszy niż stal. Nie masz więc chyba wątpliwości, że właśnie jesteś o krok od kupienia nart, które zagwarantują Ci niesamowity komfort przez wiele sezonów. Przypadkowe zniszczenie tych desek, nawet na oblodzonej trasie, jest praktycznie niemożliwe.


KERS


Technologia KERS to największa innowacja stosowana w topowych modelach firmy Head, której zazdroszczą jej inni producenci. Jest to elektroniczne urządzenie, które działa na podobnej zasadzie, jak turbosprężarka w samochodzie. Gromadzi energię, by oddać ją wtedy, gdy narciarz najbardziej jej potrzebuje – np. podczas przechodzenia w kolejny skręt. Dzięki temu narty są nie tylko niewiarygodnie szybkie, ale także stabilne.


Wibracje nie są już problemem


Na osobną wzmiankę zasługuje technologia Intelligence. Polega ona na tym, że narta automatycznie i natychmiast dopasowuje swoją charakterystykę do warunków panujących na stoku. Jest to możliwe dzięki piezoelektrycznym włóknom, zapewniającym niezwykłą elastyczność desek. Gdy trzeba, są twarde jak stal, by za chwilę umożliwić Ci wyjechanie z kopnego śniegu bez utraty prędkości i stabilności.


Narty Head Worldcup Rebels i. Race są dostępne w długościach:
165 cm, 170 cm, 175 cm, 180 cm


W naszym sklepie oferujemy je w zestawie z najnowszymi wiązaniami FreeFlex EVO 11. To perfekcyjne połączenie, które daje Ci maksymalną pewność zapięcia. Czuj się bezpiecznie nawet wtedy, gdy jedziesz na granicy możliwości!

Długość [cm] 165 170 175 180
Taliowanie [mm] 122-68-102 Dla długości 170
Promień [m] 14.4 Dla długości 170

KERS

---------------------------------------------------------------------------------

Intelligence Technology

Teoria względności HEAD:

Wydajności nart absolutnie nie da się zmierzyć!

To czego narciarz oczekuje od nart jest w dużej mierze zależne od tego jak i gdzie będzie jeździł. Na twardym podłożu ważna jest mksymalna stabilność krawędzi. Na miękkim śniegu ważniejsza jest większa kontrola narty. Czego innego oczekuje się chcąc pobić rekord na stoku a czego innego podczas rekreacyjnej jazdy z rodziną i przyjaciółmi.

Adaptacyjna technolgia HEAD IntelligenceTM Technology dostosuje wydajność narty do warunków i indywidualnego stylu narciarza. 

Jak to działa?

Włókna Intellifibers rozmieszczone przed wiązaniem pod kątem 45° transformują impulsy mechaniczne na energię elektryczną. Im więcej narciarz będzie jeździł tym więcej energii się wytworzy. Energia elektryczna jest z powrotem kierowana do Intellifibers. W ten sposób mechanizm dostosowuje sztywność do warunków jazdy. 

Co to powoduje?

Ułożenie włókien pod kątem 45° przed wiązaniem zwiększa sztywność skrętną, która jest "wtłaczna" w krawędzie nart przy ostrych łukach, co poprawia stabilność nart przy dużych prędkościach. 

---------------------------------------------------------------------------------

ŚLIZG UHM C, STRUKTURA RACE

Materiały tej samej jakości co w najlepszych nartach sportowych HEAD. Inna struktura ślizgu dająca uniwersalność w różnych warunkach. 

Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg który będzie służył przez lata.

---------------------------------------------------------------------------------

KONSTRUKCJA WORLDCUP SANDWICH CUP

Podstawowa konstrukcja wynaleziona przez Howarda Heada w latach 40-stych, perfekcyjnie dopracowana i ręcznie wykonana przez najlepszych narciarskich inżynierów na świecie.

Laminowany pionowo rdzeń drewniany jest ściśnięty przez ultraszybkie, fenolowe ściany boczne i najlepszy titanal. To najszybsza konstrukcja na tej planecie. Kropka.

---------------------------------------------------------------------------------

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane