Narty>HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW 2020

Nowość Nowy HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW 2020 Zobacz większe Nowość

HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW 2020

2 550,00 zł brutto


2 073,17 zł netto

To super-lekkie narty o specjalnej konstrukcji zapewnią niezapomniane wrażenia i emocje na każdym przygotowanym stoku. 

Więcej szczegółów

5 Produktów

Nowy produkt

 • 148 cm
 • 153 cm
 • 158 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


HEAD SUPER JOY + JOY 11 GW

MODEL 2019/2020

Head Super Joy: ciesz się prędkością, gdziekolwiek chcesz!
Head Super Joy to jeden z najwyższych modeli przeznaczonych dla zaawansowanych narciarek. Te deski, co zdradza już sama nazwa, dają mnóstwo radości i to w każdych warunkach. Możesz śmigać na nich po idealnie przygotowanym stoku, ale równie dobrze pozwolić sobie na wypad poza trasę. Decyzja należy do Ciebie, a te narty zawsze ją zaakceptują!


Stworzone z myślą o wymagających narciarkach
Jeszcze kilkanaście lat temu na rynku sprzętu narciarskiego panował skrajny szowinizm. Owszem, pojawiały się modele typowo damskie, ale absolutnie nie zaspokajały one potrzeb doświadczonych narciarek. Dziś na szczęście jest inaczej.
Narty Head Super Joy są świetnym wyborem dla każdej narciarki, która osiągnęła już wysoki poziom techniczny i chce się dalej rozwijać. Te deski gwarantują silne wrażenia na stoku – należą do najszybszych damskich modeli na świecie, co jest zasługą m.in. ślizgu UHM C.  Dzięki All Ride Rocker możesz sama wybrać trasę, po której zamierzasz zjeżdżać. Narty świetnie poradzą sobie na świeżo wyratrakowanym stoku, ale nie będą protestować, gdy zabierzesz je w miękki śnieg. W każdych warunkach zapewnią Ci maksymalną przyczepność i stabilność.


Nie ma sensu się męczyć
Jako doświadczona narciarka dobrze wiesz, że nie ma sensu kupować desek korzystających z kosmicznych technologii, jeśli nie są one wystarczająco komfortowe. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: model Head Super Joy łączy w sobie wyczynowe możliwości z wygodą, jakiej oczekujesz.
To jedne z najlżejszych nart tej klasy na rynku. Jest to zasługa konstrukcji, w której wykorzystano ultralekki i niesamowicie wytrzymały grafen. Nareszcie pojawiły się deski, które gwarantują maksymalny komfort nawet podczas całodziennej jazdy na krawędzi.


ERA 3.0 S
Najnowsza generacja technologii Head została wprowadzona po to, aby udowodnić, że jest możliwe stworzenie wyczynowych nart praktycznie dla każdego. Nawet jeśli wciąż masz jakieś braki techniczne i zdarza Ci się popełniać błędy, te deski z pewnością  Ci je wybaczą. Wyróżniają się bardzo elastyczną konstrukcją i camberem specjalnie dopasowanym do potrzeb narciarek. Jazda na tych nartach jest czystą przyjemnością – nawet wtedy, gdy pokonujesz nierówności czy odcinki pokryte lodem. W każdych warunkach zachowasz pełną kontrolę.


Narty Head Super Joy to uniwersalny model o naprawdę wielkich możliwościach. Rekomendujemy je wszystkim zaawansowanym narciarkom szukającym sportowych wrażeń na stoku.


W naszym sklepie kupisz je w komplecie z wiązaniami Joy 11 GW, które są nie tylko bardzo lekkie, ale także kompatybilne z technologią GripWalk ułatwiającą chodzenie w butach narciarskich.

Właściwości :

 • Konstrukcja LYT Tech
 • Protectiv Frame Structure
 • Women's Camber
 • ERA 3.0
 • Super Light Weight Distribution
 • Koroyd carbon Construction
 • Structured UHM C base
 • Allride Rocker
 • Superlite Sandwich cap construction

KOBIECA BUDOWA NART

Sercem linii LIBRA i całej budowy nart kobiecych uczyniliśmy Graphene. Graphene jest pierwszym, dwuwymiarowym kryształem, zapewniającym wyjątkowe właściwości. Jest to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. Graphene to również najmocniejszy materiał, twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali, a wszystko to w materiale grubości jednego atomu. Graphene jest głównym filarem nowej kolekcji JOY, w której zaskakująca lekkość w połączeniu z perfekcyjnie zbalansowaną nartą to doskonała kombinacja zapewniająca pełną kontrolę w każdej sytuacji.

LEKKOŚĆ

WYKORZYSTANIE NAJNOWSZYCH, NAJLŻEJSZYCH I NAJMOCNIEJSZYCH MATERIAŁÓW

Od lat marka HEAD pozostaje liderem technologii narciarskich. Z duma przedstawiamy GRAPHENE - nieporównywalnie lekki i niewiarygodnie mocny materiał. Warstwy GRAPHENE, o grubości pojedyńczego atomu, powodują że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, GRAPHENE pozwala zaoszczędzić nawet do 350 gram.

BALANS

UNIKALNE ROZŁOŻENIE MASY

Dzięki GRAPHENE jesteśmy w stanie manipulować profilem geometrycznym i rozkładać masę w narcie w sposób w jaki nam odpowiada. W zależności od rodzaju narty, narciarza i przewidywanych warunków pogodowych, dopasowujemy wagę i elastyczność tak, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza. Narty jeszcze nigdy nie były tak idealnie wyważone i wydajne - w każdym modelu, w każdym rodzaju. W naszej najnowszej linii dla kobiet, dystrybucja wagi została podzielona na dwie kategorie: "na trasę" i "poza trasę".

KONTROLA

KOBIECY CAMBER I ERA 3.0

Dzięki zastosowaniu GRAPHENE, camber w nartach kobiecych ma niższy profil co ułatwia skręty i czyni jazdę na nartach jeszcze bardziej przyjemną. A ponieważ korzyści płynące z ERA 3.0 Rocker zostały dodatkowo wzmocnione, to nawet jazda na krawędziach przebiega bez wysiłkowo. Z GRAPHENE masz zawsze kontrolę - w każdej sytuacji, w każdych warunkach i podczas każdego skrętu.

TECHNOLOGIA ERA 3.0

ROCKER. ZROBIONY DOBRZE.

ERA 3.0

Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich , wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym.

HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem? Naprawimy go!”. Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo!

ALLRIDE ROCKER

ŁATWIEJSZE STEROWANIE ORAZ ZWIĘKSZONE UNOSZENIE W PUCHU

W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Narty HEAD z ERA 3.0 są dużo łatwiejsze podczas jazdy i zapewniają wyjątkowo wysokie osiągi w każdym terenie. Dzięki temu czynią każdego - poza zagorzałym racerem lub totalnym freeskierem, a to jest 80% narciarzy – lepszymi narciarzami.

Teraz każdy może jeździć na nartach. Lepiej.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM FIRMY HEAD!!!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Montaż i ustawienie wiązań – GRATIS!!!

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

 

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane