Narty>VOLKL FLAIR SC CARBON + VMOTION3 11GW LADY 2020

Nowość Nowy VOLKL FLAIR SC CARBON + VMOTION3 11GW LADY 2020 Zobacz większe Nowość

VOLKL FLAIR SC CARBON + VMOTION3 11GW LADY 2020

3 200,00 zł brutto


2 601,63 zł netto

Narty damskie dla ambitnych, wysportowanych slalomistek, pokonujących szybkie i wąskie zakręty, z niewiarygodną łatwością i zwinnością. 

Więcej szczegółów

3 Produktów

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

  • 150 cm
  • 155 cm
  • 160 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


VOLKL FLAIR SC E UVO + VMOTION 11 LADY  

Model 2019/2020

Narty Flair SC Carbon są odrobinę lżejsze od swojego standardowego odpowiednika Flair SC. Dopakowane zaawansowanymi technologiami m.in. zmieniona geometria nart, wzmocnione Carbonem, wyposażone w nowy tłumik UVO 3D - flagową technologię Volkl. Efficiency Technology zapewnia doskonałą wydajność jazdy a pełna ścianka boczna Full Sidewall usztywnia nartę na całej jej długości. Ta łatwa w obsłudze narta o profilu rocker na dziobie to wycinacz do slalomu, która czyni zratrakowany stok prawdziwym polem doświadczalnym dla zaawansowanych narciarek. Wyposażone w Tip Rocker dla szybszej inicjacji skrętu i w nowy typ wiązań vMotion3 kompatybilny z systemem Grip Walk. Największymi atutami narty są doskonałe trzymanie na krawędziach i stabilność - jadą jak po szynach i nic nie jest w stanie wytrącić ich z zadanego toru jazdy.

Taliowanie123 - 70 - 103
Długość150 cm155 cm160 cm
Promień10.5 m11.3 m12.1 m

SYSTEM UVO 3D

TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

POWERED BY CARBON

Warstwa włókna węglowego w rdzeniu narty tworzy najlepszą możliwą kombinację lekkości, wytrzymałości oraz nadaje sportowy charakter jazdy.

FULL SENSOR WOODCORE LIGHT

Konstrukcja rdzenia Full Sensor cechuje twarde drewno w obszarze gięcia nart - ale w przeciwieństwie do rdzenia Speedwall Wood Core w obszarze oprawy, lecz - przeciwnie do prędkości rdzeniu ścian - pod śrubami oraz w zewnętrznych obszarach zastosowano lżejsze drewno. W modelach nart z oznaczeniem E- Efficiency korzyści zapewnia redukcja wagi i możliwość wykonywania bardzo sportowych zwrotów oraz znacznych osiągów.

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane