Narty>VOLKL RACETIGER GS UVO 3D + rMOTION2 2019

Nowość Nowy Obniżka! Rabat - 47% VOLKL RACETIGER  GS UVO 3D + rMOTION2 2019 Zobacz większe Nowość

VOLKL RACETIGER GS UVO 3D + rMOTION2 2019

1 999,00 zł brutto

-1 800,00 zł

3 799,00 zł


1 625,20 zł netto

4 Produktów

Nowy produkt

  • 170 cm
  • 175 cm
  • 180 cm
  • 185 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


VOLKL RACETIGER GS UVO 3D + rMOTION2 12

Model 2018/2019

Volkl Racetiger GS UVO 3D + rMotion 2 2019

Volkl Racetiger GS UVO 3D: opanuj długie skręty do perfekcji
Miłośnicy giganta: oto jest! Najnowsza odsłona kultowej narty Volkl Racetiger GS UVO 3D w wersji na 2019 rok z pewnością będzie jednym z najchętniej wybieranych modeli przez zaawansowanych narciarzy. To bezkompromisowe deski o sportowym charakterze, które jednak zapewniają też bardzo wysoki komfort i bezpieczeństwo. Nasz faworyt w kategorii gigantówek w tym przedziale cenowym!

Uzależnij się od prędkości

Volkl Racetiger GS UVO 3D są doskonałą propozycją dla narciarzy, którzy przede wszystkim łakną niesamowitych prędkości. Twój zjazd będzie niesamowicie dynamiczny, na co duży wpływ ma specjalna konstrukcja ślizgu o wysokiej gęstości P-TEX 4504. Na dobrze przygotowanej trasie te narty jadą jak szalone i pozwolą Ci urwać kolejne sekundy z Twojego dotychczasowego rekordu.

Dodatkowo w tym modelu producent zastosował technologię Speedwall, która jest absolutną rewelacją w świecie narciarstwa. Inżynierowie Volkl doszli do wniosku, że boki narty można przecież wykonać z tego samego materiału, co ślizg. Tak też zrobili, a efektem jest niesamowita dynamika w skrętach i brak utraty prędkości nawet podczas ostrego krawędziowania.

Rewolucja nazywa się UVO

UVO 3D to znak rozpoznawczy serii topowych modeli nart Volkl. Do niedawna korzystali z niej wyłącznie zawodnicy Pucharu Świata. Obecnie o jej skuteczności może się przekonać każdy narciarz. Racetiger GS UVO 3D wykorzystują innowacyjny system selektywnej redukcji drgań. Testy wykazały, że Ultimate Vibration Object 3D ogranicza wibracje nawet o 30%, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nie ważne, jaką prędkość osiągniesz. Możesz mieć pewność, że te narty ani na moment nie dadzą się wytrącić z równowagi.
 
Wyciśnij z nich wszystko, co się da

Narty Volkl Racetiger GS UVO 3D to klasa sama w sobie. Bezkompromisowa jakość wykonania gwarantuje Ci, że to nie będą deski na jeden sezon. Mówimy tutaj o modelu przeznaczonym do sportowej, agresywnej jazdy w szerokich łukach, a taki styl zawsze weryfikuje wytrzymałość desek. Nie musisz się o to martwić.

Narty zostały wykonane w technologii Woodcore. Posiadają bardzo twardy, a jednocześnie elastyczny rdzeń z dwiema warstwami Titanalu, dzięki czemu deski są nie tylko niezniszczalne, ale też bardzo szybkie i stabilne. Jeśli kochasz krawędziowanie na granicy przyczepności (a wierzymy, że tak), to ten model na pewno Cię nie zawiedzie.


Polecamy je zarówno zaawansowanym narciarzom, jak i osobom, które są na etapie doskonalenia carvingu. Dzięki technologii Tip Rocker narty są łatwe do opanowania nawet podczas wchodzenia w skręt z niewielką prędkością.

System UVO 3D

W tym roku wzbogacone nowym, pierwszym niezawodnie działającym w przestrzeni 3D tłumikiem drgań montowany na narcie - UVO 3D - Ultimate Vibration Object 3D ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań.

TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

WŁAŚCIWOŚCI

SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE

Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty.

POWER CONSTRUCTION

Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. To konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.

POWERED BY TITANIUM

Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

SPEEDWAAL

Racetiger Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Zastosowano w niej najdoskonalszą i jedyną wykorzystywaną w Pucharze Świata konstrukcję typu sandwich. Ale to nie wszystko. Nowością jest technologia Speedwall - po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach. Narty Racetiger Speedwall wyposażono w nowe wiązania rMotion z płytą. Szata graficzna - identyczna z grafiką z Pucharu Świata - nałożona bezpośrednio na górną powierzchnię narty, wykonaną z titanalu.

Tradycyjny profil Full Camber, dwie warstwy Titanalu, najszybszy ślizg P-Tex 4500 i zawodnicza płyta World Cup pod wiązaniem.

Osadzenie krawędzi dodatkowo wzmocnione warstwą titanalu. 

PRZYGOTUJ SIĘ NA SZYBKĄ JAZDĘ ! ! !

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!
SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!
LINK!
Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność, że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO DYSTRYBUTORA!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane