Narty>VOLKL RACETIGER SC UVO YELLOW + VMOTION3 11 GW 2020

Nowość Nowy VOLKL RACETIGER SC UVO YELLOW + VMOTION3 11 GW 2020 Zobacz większe Nowość

VOLKL RACETIGER SC UVO YELLOW + VMOTION3 11 GW 2020

3 200,00 zł brutto


2 601,63 zł netto

Wysyłka nart od października!

Więcej szczegółów

Towar niedostępny

Nowy produkt

  • 155 cm
  • 160 cm
  • 165 cm
  • 170 cm

Musisz być zalogowany

Oblicz ratę!

Udostępnij ten produkt:


VOLKL RACETIGER SC UVO + VMOTION3 11 GW

Model 2019/2020


Volkl Racetiger SC UVO 3D: spełnienie marzeń slalomisty

Slalom to ta konkurencja, w której czujesz się najlepiej? Pora zrobić kolejny krok w stronę bycia ekspertem. Prezentujemy narty Volkl Racetiger SC UVO 3D: jeden z najpopularniejszych modeli slalomowych na rynku. To majstersztyk techniki o nowej geometrii wypełniony rozwiązaniami, które jeszcze do niedawna były wykorzystywane wyłącznie w Pucharze Świata.

Slalomówka, która sprawdzi się też w szerszych łukach

Charakterystyczną cechą narty Volkl Racetiger SC UVO jest to, że nie stawia ona narciarzowi wielkich ograniczeń. Choć została stworzona z myślą przede wszystkim o slalomie, to z powodzeniem można ją wykorzystywać także do freeridu czy jazdy gigantowej. Uniwersalność tego modelu zachwyca i pozwala wybrać go każdemu narciarzowi, który preferuje różne style. Z jednej strony narta fantastycznie zachowuje się w krótkich, dynamicznych skrętach, z drugiej jednak umożliwia rozwijanie bardzo wysokich prędkości z maksymalną stabilnością.

Technologia Tip Rocker

Dzięki lekko podniesieniu dziobowi narta jest bardziej przyjazna mniej doświadczonym użytkownikom. Wcale nie musisz być ekspertem, by cieszyć się możliwościami Volkl Racetiger SC UVO. Tip Rocker ułatwia wchodzenie w dynamiczne skręty nawet przy relatywnie niewielkiej prędkości. To świetny model dla narciarzy szlifujących technikę i chcących wejść na jeszcze wyższy poziom umiejętności.

Skuteczna redukcja wibracji

Podczas jazdy slalomowej najważniejsze jest zachowanie idealnego balansu ciała. Nie da się tego zrobić, jeśli narciarz odczuwa wszystkie nierówności na trasie. Dzięki technologii UVO to przestało być problemem. Firma Volkl opracowała nową definicję komfortu.

UVO 3D, czyli Ultimate Vibration Object 3D, to system tłumienia wibracji. Z testów inżynierów producenta wynika, że skuteczność tego rozwiązania sięga aż 30%. Jeśli masz wątpliwości, czy to rzeczywiście działa, to przyjrzyj się zawodnikom z Pucharu Świata jeżdżącym na sprzęcie Volkl. Oni korzystają z UVO 3D i osiągają z tego tytułu przewagę nad konkurencją. Idź ich śladem a na pewno się nie zawiedziesz!

Najwyższa jakość wykonania

Narty Volkl słyną z bezkompromisowej jakości. Nie wybiera się ich po to, żeby zaoszczędzić, ale by realnie podnieść swoją satysfakcję z jazdy. Model Racetiger SC UVO idealnie pasuje do tego wzorca. Narty zostały wykonane z doskonałych materiałów, o czym świadczy już sam rdzeń – stworzony z twardego, elastycznego drewna, dodatkowo wzmocniony warstwą Titanalu. Trzymając te deski gołym okiem widać, że mamy do czynienia z dziełem sztuki. To inwestycja na wiele sezonów. Wydaj pieniądze mądrze!


Na sezon 2018/2019 firma Volkl oferuje dwa bardzo efektowne malowania: czarne oraz żółte. W naszym sklepie kupisz te narty w komplecie z wiązaniami vMotion 3 kompatybilnymi z systemem GripWalk.

System UVO 3D

W tym roku wzbogacone nowym, pierwszym niezawodnie działającym w przestrzeni 3D tłumikiem drgań montowany na narcie - UVO - Ultimate Vibration Object ze zdolnością do lepszej transmisji sił sterujących i selektywnego tłumienia drgań.

TIP ROCKER

Zasada Rocker to nowy kanon w narciarstwie. W magicznym świecie śniegu pojawiła się koncepcja w konstrukcji nart, powodując jakościową zmianę narciarstwa, porównywalną do rewolucji jakiej dokonała narta carvingowa. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w nartach free, wprowadzono do nart trasowych nowy profil - Rocker. Specjalnie adaptowana do nowego profilu geometria i konstrukcja narty pozwoliła na osiągnięcie niesamowitego efektu - łatwość skrętu narty krótkiej i stabilność, szczególnie przy dużych prędkościach, narty długiej.

Wstępne wygięcie dzioba i piętki narty skraca efektywną długość krawędzi dzięki czemu zainicjowanie skrętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły. W miarę wzrostu prędkości, narty w skręcie są krawędziowane pod coraz większym kątem, dzięki czemu wydłuża się odcinek styku krawędzi ze śniegiem. Narta staje się stabilna i pewna w prowadzeniu. Poszerzona geometria w połączeniu z profilem Rocker znacznie ułatwia jazdę poza trasą. Narty nie przebijają się przez śnieg jak lodołamacz, ale dzięki podgiętym dziobom szybują nad nim lekko i sprawnie.

WŁAŚCIWOŚCI

SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE

Ze względu na większe obciążenia, speedwall wspierany jest ”wewnętrznym sidewallem”, wykonanym z twardszego drewna. Dzięki temu, odciążoną, środkową część rdzenia można było wykonać z lżejszego drewna, zmniejszając tym samym wagę narty.

POWER CONSTRUCTION

Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. To konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.

POWERED BY TITANIUM

Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

SPEEDWAAL

Racetiger Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Zastosowano w niej najdoskonalszą i jedyną wykorzystywaną w Pucharze Świata konstrukcję typu sandwich. Ale to nie wszystko. Nowością jest technologia Speedwall - po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach. Narty Racetiger Speedwall wyposażono w nowe wiązania rMotion z płytą. Szata graficzna - identyczna z grafiką z Pucharu Świata - nałożona bezpośrednio na górną powierzchnię narty, wykonaną z titanalu.

Tradycyjny profil Full Camber, dwie warstwy Titanalu, najszybszy ślizg P-Tex 4500 i zawodnicza płyta World Cup pod wiązaniem.

Osadzenie krawędzi dodatkowo wzmocnione warstwą titanalu. 

GRIP WALK

Innowacyjny system w butach narciarskich jeszcze bardziej ułatwiający chodzenie. Teraz przemieszczanie się pomiędzy stokiem i parkingiem oraz restauracją będzie dużo łatwiejsze! Wiązania w powyższych nartach Volkl są kompatybilne z butami wyposażonymi w system Grip Walk.

PRZYGOTUJ SIĘ NA SZYBKĄ JAZDĘ ! ! !

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SKLEPEM VOELKL'A !!!
SPRAWDŹ PONIŻEJ !!!
LINK!
Kupując na naszej aukcji, możesz mieć pewność, że narty są pierwszego gatunku i pochodzą z OFICJALNEJ SIECI DYSTRYBUCJI oraz posiadają GWARANCJĘ POLSKIEGO DYSTRYBUTORA!

Na życzenie montaż i ustawienie wiązań na maszynie

WINTERSTEIGER DRIVETRONIC – GRATIS!!!

Wiązania ustawiamy specjalną maszyną Wintersteiger Drivetronic.

Maszyna wykonuje test symetrii i dobiera optymalne ustawienia siły wypięcia według aktualnych norm ISO.

Po wykonaniu pomiaru wydruk dla ubezpieczyciela z urządzenia dołączany jest do przesyłki.

Wiązania ustawione na maszynie Drivetronic zwiększają poziom bezpieczeństwa narciarza.

W celu ustawienia wiązań wymagane jest przesłanie drogą mailową następujących parametrów:

- Długość skorupy buta w milimetrach

- Waga

- Wzrost

- Wiek

- Poziom umiejętności narciarskich (początkujący, średniozaawansowany, zawodowiec)

Gwarancja na zakupiony sprzęt

Faktura VAT lub paragon

Możliwość obejrzenia sprzętu osobiście w naszym sklepie w Częstochowie, w razie pytań:

Tel: 694-445-549

Email: kontakt@twoje-narty.pl

Ostatnio przeglądane